Adım Adım Microsoft ASP.NET - G. Andrew Duthie - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 12-23-2010 (07:15)   Son Mesaj: 12-23-2010 (07:15)    Cevap: 0    Gösterim: 476  

12-23-2010

Adım Adım Microsoft ASP.NET - G. Andrew Duthie - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi
    Basım Tarihi: Ocak 2002
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Microsoft un kendini kanıtlamış Adım Adım Öğrenme yöntemiyle, ASP.NET te uzmanlaşın.Active Server Pages.NET (ASP.NET), şimdiye dek yaratılmış en gelişmiş Web geliştirme platformunu sunuyor. Bu kullanımı kolay, modüler giriş kitabıyla, bu yeni programlama çerçevesine ve onun altında yatan teknolojilere sağlam bir başlangıç yapın. ASP.NET te çalışmaya başlamak için temel oluşturma bloklarını bir araya getirmeyi hızla öğrenecek ve hem yeni hem de deneyimli geliştiricilerin gerçek yaşamda her gün yüz yüze geldikleri sorunlardan derlenmiş örnekler bulacaksınız. Kavraması kolay yönergeler, ortak dil çalışma zamanı, Web Forms, XML Web hizmetleri ve Mİcrosoft.NET Framework gibi temel araç ve teknolojileri anlamanıza yardım eder. Kitap boyunca, ölçeklenebilir, yüksek performanslı Web uygulamalarını yaratmak için ASP.NET i kullanırken, uymanız gereken iyi uygulamalar hakkında derinlemesine ipuçları bulacaksınız.Kitapta Anlatılan Konular:ASP.NET e genel bakışASP.NET geliştirme araçlarını kullanmakASP.NET geliştirmenin temelleriProgramlamanın temellerini anlamakASP.NET Web uygulamaları yaratmakUygulama durumunu yönetmekASP.NET uygulamalarını yapılandırmakASP.NET te güvenlikWeb Forms yaratmakSunucu denetimlerini kullanmakVerilere erişmek ve bağlamakÖzel sunucu denetimleri oluşturmakXML Web hizmetleri yaratmak ve kullanmakBaşarımı arttırmak için önbelleğe almayı kullanmakASP.NET uygulamalarını dağıtmakASP.NET uygulamalarını izlemek ve hatalarını ayıklamak.CD-ROM Özellikleri:Microsoft Visual C .NET te yazılmış örnek kodlar dahil, ASP.NET ile geliştirilmiş gerçek yaşamdan çözüm örnekleri.

Adım Adım Microsoft ASP.NET - G. Andrew Duthie - Ana Fikri Yorumları