En ilginç anket? buyurun bakın :)

Dunya capinda bir anket yapilmis. Sadece bir soru sorulmus: "Lutfen dunyanin geri kalan kismindaki yiyecek eksikligine bir cozum ile ilgili kisisel gorusunuzu durustce belirtiniz." Anket buyuk bir basarisizlikla sonuclanmis. Cunku; ...

1. Alt 11-02-2008, 08:35 #1
    safer82 Mesajlar: 745
    Dunya capinda bir anket yapilmis. Sadece bir soru sorulmus:

"Lutfen dunyanin geri kalan kismindaki yiyecek eksikligine bir cozum ile ilgili kisisel gorusunuzu durustce belirtiniz."

Anket buyuk bir basarisizlikla sonuclanmis. Cunku;

- Afrikada insanlar "yiyecek" kelimesinin ne anlama geldigini
    bilmiyorlar.

- Bati Avrupa'da insanlar "eksiklik" kelimesinin ne anlama geldigini
    bilmiyorlar.

- Dogu Avrupa'daki insanlar "kisisel gorus"un ne anlama geldigini
    bilmiyorlar.

- Orta Dogu'da insanlar "cozum"un ne anlama geldigini bilmiyorlar

- Guney Amerika'daki insanlar "lutfen" kelimesinin ne anlama geldigini
    bilmiyorlar.

-

- Ve Amerika'daki insanlar "dunyanin geri kalan kismi"nin ne anlama
    geldigini bilmiyorlar.

oguzhan, yabanGülü ve el_feta bunu beğendiler.
  2. Alt 11-02-2008, 11:45 #2
    el_feta Mesajlar: 1.168

safer82 bunu beğendi.
  3. Alt 11-03-2008, 11:29 #3
    Ziyaretci
    zeynep_hearty Mesajlar: n/a
    açıkçası neden güldüğünüze bir anlam vermedim maksadım eleştirmek değil yanlış anlaşılmak istemem lakin şahsi anlayışım acı kareler olduğu yönündedir acıya karşı bir kahkaha manasız geliyor yoksa benmi idrak edemedim..hayr ile...

özlem_34, yabanGülü, mhmt ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
  4. Alt 11-03-2008, 12:29 #4
    alemi_ervah´isimli üyeden Alıntı
    açıkçası neden güldüğünüze bir anlam vermedim maksadım eleştirmek değil yanlış anlaşılmak istemem lakin şahsi anlayışım acı kareler olduğu yönündedir acıya karşı bir kahkaha manasız geliyor yoksa benmi idrak edemedim..hayr ile...

kardeş yorumuna saygı duyuyorum. Ancak malumunuz burası eğlence kısmı yani burdada kalkıp böyle düşünce fikirlerini yorumları söylersek burdaki eğlence-mizah anlayaşıda yok olur. Onun için bir ricam böyle düşünce fikirlerini başka ciddi yerlerde yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. Teşekkürler

yabanGülü bunu beğendi.
  5. Alt 11-03-2008, 15:21 #5
    ayışığı Mesajlar: 111
    alemi_ervah´isimli üyeden Alıntı

güzel bır düşünce
    ...

yabanGülü bunu beğendi.
  6. Alt 11-03-2008, 15:22 #6
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    kardeş yorumuna saygı duyuyorum. Ancak malumunuz burası eğlence kısmı yani burdada kalkıp böyle düşünce fikirlerini yorumları söylersek burdaki eğlence-mizah anlayaşıda yok olur. Onun için bir ricam böyle düşünce fikirlerini başka ciddi yerlerde yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. Teşekkürler

güzel bır cevap begendım...:1:

Konu ayışığı tarafından (11-03-2008 Saat 15:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: sananekı:)
    yabanGülü bunu beğendi.
  7. Alt 11-03-2008, 15:25 #7
    çok güzel ve batırıcı bı konu olmuş çok zekıce bence hoştu emeğe sağlık...

yabanGülü bunu beğendi.
  8. Alt 11-03-2008, 19:13 #8
    ayışığı´isimli üyeden Alıntı
    çok güzel ve batırıcı bı konu olmuş çok zekıce bence hoştu emeğe sağlık...

çok karışık bir cevap olmuş. Ama yinede ilgimi çekmeyi başardığını söyliyeyim.

9. Alt 11-03-2008, 19:27 #9
    ayışığı´isimli üyeden Alıntı
    çok güzel ve batırıcı bı konu olmuş

burdaki anlatmak istediğini biraz daha açabilirmisin kardeşim?

10. Alt 11-04-2008, 01:04 #10
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Iste benimde bu anketten anladigim kimisine mizah gelen kimisi tarafindan ciddi bir konu olarak algilanabiliyor ve kimisi tarafindan bu konu cok manasiz ve yine baska kimisi tarafindan da olsada olur olmasada olur mantigi. Yani yapilan ankette yazilan yazilari anlayisimiza benziyor. Simdi benim bu yazimi anlamanizda sizin tarafindan gerceklige dönüstülen bir eylem olacak ister kahkaha atabilir isterseniz ciddiye alir istersenizde bu deli ne diyor diyebilirsiniz

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.