MUHAKEME.NET FORUMU

MUHAKEME.NET FORUMU (https://www.muhakeme.net/forum/)
-   Eglence-Mizah-Bulmaca (https://www.muhakeme.net/forum/eglence-mizah-bulmaca/)
-   -   En ilginç anket? buyurun bakın :) (https://www.muhakeme.net/forum/eglence-mizah-bulmaca/11966-en-ilginc-anket-buyurun-bakin.html)

safer82 11-02-2008 08:35

En ilginç anket? buyurun bakın :)

Dunya capinda bir anket yapilmis. Sadece bir soru sorulmus:

"Lutfen dunyanin geri kalan kismindaki yiyecek eksikligine bir cozum ile ilgili kisisel gorusunuzu durustce belirtiniz."

Anket buyuk bir basarisizlikla sonuclanmis. Cunku;

- Afrikada insanlar "yiyecek" kelimesinin ne anlama geldigini
bilmiyorlar.

- Bati Avrupa'da insanlar "eksiklik" kelimesinin ne anlama geldigini
bilmiyorlar.

- Dogu Avrupa'daki insanlar "kisisel gorus"un ne anlama geldigini
bilmiyorlar.

- Orta Dogu'da insanlar "cozum"un ne anlama geldigini bilmiyorlar

- Guney Amerika'daki insanlar "lutfen" kelimesinin ne anlama geldigini
bilmiyorlar.

-

- Ve Amerika'daki insanlar "dunyanin geri kalan kismi"nin ne anlama
geldigini bilmiyorlar.

:hoho::hoho::hoho::hoho:

el_feta 11-02-2008 11:45

:) :) :)

zeynep_hearty 11-03-2008 11:29

açıkçası neden güldüğünüze bir anlam vermedim maksadım eleştirmek değil yanlış anlaşılmak istemem lakin şahsi anlayışım acı kareler olduğu yönündedir acıya karşı bir kahkaha manasız geliyor yoksa benmi idrak edemedim..hayr ile...

safer82 11-03-2008 12:29

Alıntı:

alemi_ervah´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 27198)
açıkçası neden güldüğünüze bir anlam vermedim maksadım eleştirmek değil yanlış anlaşılmak istemem lakin şahsi anlayışım acı kareler olduğu yönündedir acıya karşı bir kahkaha manasız geliyor yoksa benmi idrak edemedim..hayr ile...

kardeş yorumuna saygı duyuyorum. Ancak malumunuz burası eğlence kısmı yani burdada kalkıp böyle düşünce fikirlerini yorumları söylersek burdaki eğlence-mizah anlayaşıda yok olur. Onun için bir ricam böyle düşünce fikirlerini başka ciddi yerlerde yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. Teşekkürler:rica:

ayışığı 11-03-2008 15:21

Alıntı:

alemi_ervah´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 27198)

güzel bır düşünce
...:clap:

ayışığı 11-03-2008 15:22

Alıntı:

safer82´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 27202)
kardeş yorumuna saygı duyuyorum. Ancak malumunuz burası eğlence kısmı yani burdada kalkıp böyle düşünce fikirlerini yorumları söylersek burdaki eğlence-mizah anlayaşıda yok olur. Onun için bir ricam böyle düşünce fikirlerini başka ciddi yerlerde yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. Teşekkürler:rica:

güzel bır cevap begendım...:1::clap:

ayışığı 11-03-2008 15:25

çok güzel ve batırıcı bı konu olmuş çok zekıce bence hoştu emeğe sağlık...:)

safer82 11-03-2008 19:13

Alıntı:

ayışığı´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 27216)
çok güzel ve batırıcı bı konu olmuş çok zekıce bence hoştu emeğe sağlık...:)

çok karışık bir cevap olmuş. Ama yinede ilgimi çekmeyi başardığını söyliyeyim.:brush:

safer82 11-03-2008 19:27

Alıntı:

ayışığı´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 27216)
çok güzel ve batırıcı bı konu olmuş

burdaki anlatmak istediğini biraz daha açabilirmisin kardeşim?

alptraum 11-04-2008 01:04

Iste benimde bu anketten anladigim kimisine mizah gelen kimisi tarafindan ciddi bir konu olarak algilanabiliyor ve kimisi tarafindan bu konu cok manasiz ve yine baska kimisi tarafindan da olsada olur olmasada olur mantigi. Yani yapilan ankette yazilan yazilari anlayisimiza benziyor. Simdi benim bu yazimi anlamanizda sizin tarafindan gerceklige dönüstülen bir eylem olacak ister kahkaha atabilir isterseniz ciddiye alir istersenizde bu deli ne diyor diyebilirsiniz;)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 17:59 .

2000- 2024
Tüm bağışıklıklar ve idelerden bağımsız olan sözcükleri sarfetmeye mahkumdur özgürlük