En ilginç anket? buyurun bakın :)

safer82 ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 11-04-2008, 01:13 #11
    Ziyaretci
    zeynep_hearty Mesajlar: n/a
    safer82´isimli üyeden Alıntı
    kardeş yorumuna saygı duyuyorum. Ancak malumunuz burası eğlence kısmı yani burdada kalkıp böyle düşünce fikirlerini yorumları söylersek burdaki eğlence-mizah anlayaşıda yok olur. Onun için bir ricam böyle düşünce fikirlerini başka ciddi yerlerde yazarsanız beni çok mutlu edersiniz. Teşekkürler

bakınız ben gayet uslubunca bir kaç kelam ettim lakin anlaşılan o ki anlaşılamadım ....o halde konu yalnızca mizahi bir bölümde açılıyor diye o kadar insanın acziyeti, yetersizliği,açlığı, bencilliği,bananeciliği karşısında sırf siz mizah bölümünde açtınız ve mesajın altında gülen bir simi kullandınız diye yorum olarak kahkahamı atmalıyım o vakit eğlence -mizah anlayışımın varlığınımı ıspatlanmış olucak konu gayet ve gayet ciddidir pek tabiki başka bir konu açarak tepkimi dile getirmem kadar manasız bir durumda söz konusu olamaz...hayr ile...

Henna bunu beğendi.
  2. Alt 11-04-2008, 01:27 #12
    Ziyaretci
    zeynep_hearty Mesajlar: n/a
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Iste benimde bu anketten anladigim kimisine mizah gelen kimisi tarafindan ciddi bir konu olarak algilanabiliyor ve kimisi tarafindan bu konu cok manasiz ve yine baska kimisi tarafindan da olsada olur olmasada olur mantigi. Yani yapilan ankette yazilan yazilari anlayisimiza benziyor. Simdi benim bu yazimi anlamanizda sizin tarafindan gerceklige dönüstülen bir eylem olacak ister kahkaha atabilir isterseniz ciddiye alir istersenizde bu deli ne diyor diyebilirsiniz

şu halde Fahri kainatın eğlence-mizah anlaşını bir daha okuyalım fehm ederek o vakit mizah-eğelnce nedir ölçüsü nedir nasıl olmalıdır idrak etmek bünyeye hayr katmaya vesile olur insallah ...yalnız şu varki kimlerine göre ifadesi insani boyututur lakin şu durumda hem akidevi hem insani hem islami boyutunu düşünmeliyiz düşüncesindeyim ...hayr ile...

Henna bunu beğendi.
  3. Alt 11-04-2008, 06:49 #13
    el_feta Mesajlar: 1.168
    TRAJİKOMİK efendim...ondan tebessüm...Kahkaha varsa atrı da tabi dediğiniz gibi...

4. Alt 11-04-2008, 09:30 #14
    ayışığı Mesajlar: 111
    çok karışık bir cevap olmuş. Ama yinede ilgimi çekmeyi başardığını söyliyeyim.

amacımda buydu zaten ya..hehe

5. Alt 11-04-2008, 09:33 #15
    burdaki anlatmak istediğini biraz daha açabilirmisin kardeşim?

açamam kardeşım lafımı bı kere derım anlayan anlar anlamayan çokta tın hehe

6. Alt 11-04-2008, 09:35 #16
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Iste benimde bu anketten anladigim kimisine mizah gelen kimisi tarafindan ciddi bir konu olarak algilanabiliyor ve kimisi tarafindan bu konu cok manasiz ve yine baska kimisi tarafindan da olsada olur olmasada olur mantigi. Yani yapilan ankette yazilan yazilari anlayisimiza benziyor. Simdi benim bu yazimi anlamanizda sizin tarafindan gerceklige dönüstülen bir eylem olacak ister kahkaha atabilir isterseniz ciddiye alir istersenizde bu deli ne diyor diyebilirsiniz

ben bu deli ne diyor dıyorum haha

7. Alt 11-04-2008, 09:38 #17
    uuff yaa bı konuya yorum yazıorumm o konu en yogun konu olup çıkıo allah allah var bende bışey var

safinaz bunu beğendi.
  8. Alt 11-04-2008, 09:53 #18
    safer82 Mesajlar: 745
    alemi_ervah´isimli üyeden Alıntı
    bakınız ben gayet uslubunca bir kaç kelam ettim lakin anlaşılan o ki anlaşılamadım ....o halde konu yalnızca mizahi bir bölümde açılıyor diye o kadar insanın acziyeti, yetersizliği,açlığı, bencilliği,bananeciliği karşısında sırf siz mizah bölümünde açtınız ve mesajın altında gülen bir simi kullandınız diye yorum olarak kahkahamı atmalıyım o vakit eğlence -mizah anlayışımın varlığınımı ıspatlanmış olucak konu gayet ve gayet ciddidir pek tabiki başka bir konu açarak tepkimi dile getirmem kadar manasız bir durumda söz konusu olamaz...hayr ile...

arkadaşım seninle polemiğe girmeyeceğim. Ben sadece eğer sizin için bu kadar önemli bir konyu farklı bir başlık altında açarsanız belki orda daha çok rağbet göreceğini söyledim. açmış olduğum bu konududa beni eleştirmedede hiçbir hakkınızın olmadığını düşünüyorum. Selametle kalın

9. Alt 11-04-2008, 10:01 #19
    safer82 Mesajlar: 745
    ayışığı´isimli üyeden Alıntı
    açamam kardeşım lafımı bı kere derım anlayan anlar anlamayan çokta tın hehe

ozaman senden ricam biraz daha nezaket kuralalrı içinde cümlelerinizi kullansanız. Çünkü ben size kabaca sormadım ve saygısızlık yapmadım. Ve gelecek olan cevabıda bu seviyede bekliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum

10. Alt 11-04-2008, 10:08 #20
    ozaman senden ricam biraz daha nezaket kuralalrı içinde cümlelerinizi kullansanız. Çünkü ben size kabaca sormadım ve saygısızlık yapmadım. Ve gelecek olan cevabıda bu seviyede bekliyorum. Tekrar teşekkür ediyorum

oy oy oy hassas yürekinmi kırıldı
    tmm özür dilerım efendım... nezaket senın kurbanın olsun lo...hahaha

safinaz bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.