Hüseyin Üzmez..Ne yazikki cok üzüldük..

...

1. Alt 04-27-2008, 14:47 #1
    Metin mete Mesajlar: 547
    Hüseyin Üzmez..Ne yazikki cok üzüldük..

Hüseyin Üzmez,
    DİNCİ! diye vasıflandırılan VAKİT gazetesinin yazarı,
    70 küsür yaşlarında,
    Kendenden 50 küsür yaş küçük biriyle yeni evlendi,
    Bir roportajın da,
    -Peygamber de 9 yaşında ki Aişe anamızla evlenmiş, normal birşey bu!!.. diye demeç vermiş..
    Şu meşhur MÜSLÜM GÜNDÜZ ile FADİME ŞAHİN'in çırılçıplak yakalandıkları evin de sahibi,
    Aynı zaman da MAHMUT USTAOSMANOĞLU denen (mahmut efendi) şeyhin en yakınlarından..
    14 yaşların da bir kıza (neredeyse torunu yaşın da) sarkıntılıktan tutuklanmış..
    Bu adam tv'ler de boy gösterip güya İSLAM-ı savunduğu için (insan bilmediği bir şeyi nasıl savunuyorsa artık) meşhur olmuş birisi, ve yaptığı rezillik günyüzüne çıkmış, tutuklanmış..
    Ya mürideleriyle bir gecelik nikahlar kıyıp, sabah tekrar boşayan şeyhler...
    "Türkiye de yaparsam yakalanırım" düşüncesiyle, bir uçakla doğru havai adalarına gidip, sabi çocuklarla yatan sözde İSLAMİ HOLDİNG patronları ne olacak!!..
    Şu ülkeye, şu meşhur İTALYAN SAVCISI gibi bir şart artık..
    Bu irin dolu çibanını patlatıp, gerçeklerin ortaya dökülmesi açısından..
    Diyeceksiniz, HADİS DİNİNE GÖRE BUNLAR NORMAL, BİR PEYGAMBER BİLE (HAŞA) 9 yaşında ki birini koynuna alabiliyorsa, ümmeti neden geri dursun..
    İşte Allah'ın elinden koparıp, beşer eline teslim ettikleri dinin sonucudur bu..
    Unutmayın, yarın bir 70'lik kartalozun yatağına, sizin, bizim kızımız da yem olabilir..
    Ateş düştüğü yeri yakarmış..
    Lütfen kızlarınıza sahip olun, çocuklarınızın yarınları kararmasın..
    VE KİMSE SİZİ ALLAH İLE KANDIRMASIN...

Konu Metin mete tarafından (04-27-2008 Saat 15:01 ) değiştirilmiştir.
  2. Alt 04-27-2008, 15:08 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Peygamber efendimizin böyle konularda adının geçmesi bile çok ağır hakarettir.Efendimizin hayatına bakılırsa kendisinden 20 yaş büyük bir kadınla evlenmiş.

Sanırım bunu birçok müslüman veya gayr-i müslüm erkeğin nefsine hoş gelmeyen bir durumdur.
    Kendisinden onca yaş büyük bir bayanla kaç kişi evlenmek isteyebilir?Birde bunu düşünseler...

alper bunu beğendi.
  3. Alt 04-27-2008, 15:17 #3
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Kendinden 50 yas kücük biriyle evlenebilirmi? Tabikide evlenebilir bunda bir problem yok ama Peygamberimizde 9 yasindaki aise ile evlenmistir iddiasi komik ve gecersiz iddia ben hep sunu düsünüyorum

Bu memlekette müslüm gündüzler,ali kalkancilar gecti gitti bunlar gecmislerinde gayet muntazam hayat süren insanlarken bir anda degismelerinin sebebi ne idi? Heleki bu degisim hapse girdiklerinden sonra,hücre cezasi verdiklerinden sonra! Demekki hapishanede olmadik iskencelere maruz kalabilirler bu iskenceler kirbac ya da darp ile olmasada yemeklerine ve icecekelrine katilacak haplar yoluyla dahi olabilir ve olmusturda...

Ben kizlarimiza sahip cikacagimiza dinimize sahip cikip din adamlarimiza sahip cikalim derim.Bunun kaygisi büyüktür, Ne kadar din adina konusan varsa onlari dinsizlestirmeye calisan yakincag tarihimize göz atabiliriz 1950 lerin burdugu dinsizlik ve 70 lerde genclerin gözlerini kör ederek dinsizlestirmek

Bu siyaset hic temiz degildi ve su andada gözüken temiz degil

Biz medya da gördüklerimize inanabiliyoruz ama su son günlerde o kadar olaylara matematiksel cözümler araken göz önünde hucurat-6 suresini göz ardi ettigimi farketmistim. Bu müslüm gündüz -Fadime sahin icinde gecerlidir

Bakin hicbiri yok su anda medyada neden parladilar neden yok oldular o sirada terör olaylarimi vardi yoksa sonrasindami cikti

Büyük bir politika icerisindeyiz ve uygulanan bu politikada hic temiz degil

Dinimizi koruyalim insallah

4. Alt 04-27-2008, 15:18 #4
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Peygamber efendimizin böyle konularda adının geçmesi bile çok ağır hakarettir.Efendimizin hayatına bakılırsa kendisinden 20 yaş büyük bir kadınla evlenmiş.

Sanırım bunu birçok müslüman veya gayr-i müslüm erkeğin nefsine hoş gelmeyen bir durumdur.
    Kendisinden onca yaş büyük bir bayanla kaç kişi evlenmek isteyebilir?Birde bunu düşünseler...

Keske düsüne bilseler.Ama ne yazikki erkekler hep kendi tarafina yontuyor keserle.Gerci bende Erkegim ama uygulamam tamamen Kuran olmasina oldukca özen göstermeye calisiyorum.Iste insanlar hep yaptiklari nefsani harekette o Alemlere rahmet olan Allahin Resulünü birde örnek göstermezlermi?Yaziklar olsun Iftira tufanina...

safinaz bunu beğendi.
  5. Alt 04-27-2008, 15:21 #5
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Zaten bu Ali Kalkancılar,Müslüm Gündüzler ve Fadime Şahinler bir derin devlet adamı değil miydi?Ve onlar gibi nice sapık tarikat mensupları...Tuzaklara dikkat etmeli...
    Kişilerle din ölçülmez...

6. Alt 04-27-2008, 15:29 #6
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Kendinden 50 yas kücük biriyle evlenebilirmi? Tabikide evlenebilir bunda bir problem yok ama Peygamberimizde 9 yasindaki aise ile evlenmistir iddiasi komik ve gecersiz iddia ben hep sunu düsünüyorum

Bu memlekette müslüm gündüzler,ali kalkancilar gecti gitti bunlar gecmislerinde gayet muntazam hayat süren insanlarken bir anda degismelerinin sebebi ne idi? Heleki bu degisim hapse girdiklerinden sonra,hücre cezasi verdiklerinden sonra! Demekki hapishanede olmadik iskencelere maruz kalabilirler bu iskenceler kirbac ya da darp ile olmasada yemeklerine ve icecekelrine katilacak haplar yoluyla dahi olabilir ve olmusturda...

Ben kizlarimiza sahip cikacagimiza dinimize sahip cikip din adamlarimiza sahip cikalim derim.Bunun kaygisi büyüktür, Ne kadar din adina konusan varsa onlari dinsizlestirmeye calisan yakincag tarihimize göz atabiliriz 1950 lerin burdugu dinsizlik ve 70 lerde genclerin gözlerini kör ederek dinsizlestirmek

Bu siyaset hic temiz degildi ve su andada gözüken temiz degil

Biz medya da gördüklerimize inanabiliyoruz ama su son günlerde o kadar olaylara matematiksel cözümler araken göz önünde hucurat-6 suresini göz ardi ettigimi farketmistim. Bu müslüm gündüz -Fadime sahin icinde gecerlidir

Bakin hicbiri yok su anda medyada neden parladilar neden yok oldular o sirada terör olaylarimi vardi yoksa sonrasindami cikti

Büyük bir politika icerisindeyiz ve uygulanan bu politikada hic temiz degil

Dinimizi koruyalim insallah

Hic bir matematiksel veya Tarihsel belge bunu kabul etmez yani Alemlere Rahmet olanin 6-9 yasindaki bir kizla evlendigini onaylamazken bu iddia ile gercekleri saptirmak ve bunuda Resul yapti normal demek acaba insana ne kadar vicdani rahatlik veriyor?Ben Allahin Resulünü Tenzih ediyorum.Iste bu durumda her kim Din adina konusuyor ikikere degil binkere düsünmelidir,Her hareketin faturasi cünki dine kesiliyor.Bu konu hic bir sekilde Hucurat 6 ile ilgili degil bence.Aksamda konusmustuk sanal alemdeki deliller hakkinda.Sadece getiren degil Emniyet kuvvetleride olayi dogruladilar ve tutukladilar...Yani haber verilmedi eylem verildi...

7. Alt 04-27-2008, 15:31 #7
    deli Mesajlar: 91
    zaten bu tür haberlerin çıkmasındaki amaçta o değilmidir
    ''bakın sizin dindar dediğiniz kişiler neler yapıyor'' demek için
    böyle haberler çıkarılıyor... kısacası kaleyi içten fethetmeye
    çalışıyorlar eğer sen insanların güvendiği insanları ortadan
    kaldırırsan zaten bir birlik kalmaz ve dağılma daha kolay ve
    hızlı olur mantığındalar sanırım...
    rabbim sonumuzu hayr etsin diyelim

8. Alt 04-27-2008, 15:36 #8
    alptraum Mesajlar: 38.105
    Blog Başlıkları: 28
    Öncelikle sunu sorayim bir insanin beyiniyle oynamak kolaymi zor mu?

Ve bir insanin beynini karistirmak kolaymi zor mu?

Dgim bu insanlarin hapishanede heleki 1960 zamani ve sonrasi da böyledir

Ve buna nazaran Hocaefendi de o hapisden kacirilmistir ve cok sayida din adami vardi o hapishanede

9. Alt 04-27-2008, 15:37 #9
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Öncelikle sunu sorayim bir insanin beyiniyle oynamak kolaymi zor mu?

Ve bir insanin beynini karistirmak kolaymi zor mu?

D

bir insanın beynini karıştırmak kolaydır
    bir şüphe tohumu yeterlidir...

10. Alt 04-27-2008, 15:40 #10
    yani hapishanede ilaç vs yollarla insanın düşüncesi hareketleri inançları değiştirile bilirmi diyorsunuz yani???

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.