vefat edenın ruhuna dua

arkadaslar vefat eden kısının ruhuna okumak ıhlas 3 kere 1 kere fatıha okundugunu bılıyorum duaları okuduktan sonra ne dıyoruz ben okuduktan sonra amın dıyorum bıtırıyorum acaba yanlıs mı bılıyorum Benzer ...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen samet

1. Alt 08-06-2009, 00:38 #1
    samet Mesajlar: 2
    arkadaslar vefat eden kısının ruhuna okumak ıhlas 3 kere 1 kere fatıha okundugunu bılıyorum duaları okuduktan sonra ne dıyoruz ben okuduktan sonra amın dıyorum bıtırıyorum acaba yanlıs mı bılıyorum

2. Alt 08-06-2009, 00:54 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Simdi iki salat arasinda edilen duayi kabul ederim diyor Allahu teala. Ilk salatu selam ettiginde Allahu teala kulum dogru söylüyor dermis sonrasinda duasini eder kul ve en sonunda bir salatu selam daha getirdiginde yine dogru söylüyor dermis. Allah ikisi arasinda olan duayida kabul buyurur derler.

Oradaki 3 ihlas bir fatiha da bu manada. Siz Allaha dua etmelisiniz. Bagislanmayi dilemelisiniz. Eger ölen yakininiz ise onun icinde ayni sekilde.

3rd eng bunu beğendi.
  3. Alt 08-06-2009, 23:52 #3
    samet Mesajlar: 2
    Oradaki 3 ihlas bir fatiha aralarda Allahümme Salli Alâ Seyyidina Muhammedin ve Alâ Âli Seyyidina Muhammed dıyoruz dua bııtınden sonrada salatu selam ıle baglıyoruz dogru mu

3rd eng bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.