Ramazan Yıldırım (Ramazan Yıldırım Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Ramazan Yıldırım (Ramazan Yıldırım Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: SURALTI   İlk Mesaj: 03-08-2011 (02:19)   Son Mesaj: 03-08-2011 (02:19)    Cevap: 0    Gösterim: 2130  

03-08-2011

Ramazan Yıldırım (Ramazan Yıldırım Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Is Dunyasi-Ekonomi

Gazi Üniversitesi' Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden (1982) mezun olan Ramazan Yıldırım, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Küçük Sanatlar ve Sanayi Bölgeleri ve Siteleri Genel Müdürlüğü'nde Elektrik Mühendisi olarak göreve başladı (1982).

Aynı Genel Müdürlükte 4,5 yıl sırasıyla; Daire Başkanlığı ve Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra' Küçük Sanatlar ve Sanayi Bölgeleri ve Siteleri Genel Müdürü olarak atandı. Ramazan Yıldırım, 15 Haziran 2005 tarihinden beri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Küçük Sanatlar ve Sanayi Bölgeleri ve Siteleri Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ramazan Yıldırım, Hükümet’i temsilen MPM Yönetim Kurulu’nda görev yapan Hasan Tanrıöven’in yerine 15 Ekim 2008 tarihinde MPM Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Ramazan Yıldırım daha sonra, 20 Mart 2009 tarihinde yapılan 48. ve 24 Mart 2010 tarihinde yapılan 49. Genel Kurul’da Milli Prodüktivite Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi seçildi.

Latest 5 Biyografi

Ramazan Yıldırım (Ramazan Yıldırım Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları