Mustafa Serhat Kılıç (Mustafa Serhat Kılıç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Mustafa Serhat Kılıç (Mustafa Serhat Kılıç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: eyvallah   İlk Mesaj: 01-12-2011 (13:11)   Son Mesaj: 11-01-2012 (11:27)    Cevap: 1    Gösterim: 1891  

01-12-2011

Mustafa Serhat Kılıç (Mustafa Serhat Kılıç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Sanat

Mustafa Serhat Kılıç 08 Temmuz 1975 tarihinde doğdu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu. 2006 Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün de Reji üzerine master yaptı. Master'ını tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak ders vermeye başladı.

1998 - 2007 yılları arasında Devlet Tiyatrosu oyuncusu olarak görev almaya başladı. 2008 yılında görevinden istifa ederek İstanbul’a yerleşti. İstanbul macerası DOT’un “Böcek” adlı oyunuyla başladı.

“Benim Annem Bir Melek” adlı dizisinde ve Şehir Tiyatrosu'nda “İntiharın Genel Provası” adlı oyunda oynamaktadır.

Filmografi
    2010 Veda / Zülfü Livaneli
    2006 Nokta / Yön: Derviş Zaim
    2010 Vefa / Zülfü Livaneli
    Talk - Show
    2002 - 2006 Küçük Şeyler
    2009 Uyanık Bar
    Diziler
    2009 Benim Annem Bir Melek
    2008 Yol Arkadaşım
    2006 Hatırla Sevgili: Kazım
    2002 Bizim Evin Halleri: Karl Gurur
    Tiyatro (1999 - 2009)
    Ariel
    Ghetto
    Müfettiş
    Azizname
    Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası
    Beğendiğiniz Gibi
    Taşrada Bir Gün
    Scapin'in Dolapları
    Böcek
    Vur Yağmala Yeniden

Latest 5 Biyografi

Mustafa Serhat Kılıç (Mustafa Serhat Kılıç Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  11-01-2012, 11:27

→ Mustafa Serhat Kılıç (Mustafa Serhat Kılıç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alıntı:
    serhat kilic hakkinda-Mustafa Serhat Kılıç (Mustafa Serhat Kılıç Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

ben serhat kilicin en buyuk hayranlarindan biriyim onu abim gibi seviyorum .qercek benim abim yok amma o varken abim var gibi his ediyorum .o bunu okuyosa ona diyiyorum abim seni coooooooooooooooooooooook seviyorum sana mutluluk diliyorum benim ismim yazdiyim gibi mehta ben azerbaycanliyim senin 2 yuzunden opuyorum
    mehta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) mehta Ziyaretci