M. Rifat Hisarcıklıoğlu (M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

M. Rifat Hisarcıklıoğlu (M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: eyvallah   İlk Mesaj: 12-12-2010 (20:28)   Son Mesaj: 12-12-2010 (20:28)    Cevap: 0    Gösterim: 1143  

12-12-2010

M. Rifat Hisarcıklıoğlu (M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Is Dunyasi-Ekonomi

Doğum Yeri ve Yılı: Ankara - 1955 Öğrenim Durumu: Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi - Ekonomi ve İşletme Bölümü TED Ankara Koleji Yabancı Dil: İngilizce, Almanca

İş Hayatı: Kristal Şeker Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Eskihisar İnşaat ve yatırım A.Ş. - Yönetim Kurulu Başkanı Eskihisar Dış Ticaret A.Ş. - Yönetim Kurulu Başkanı Fibor A.Ş. - Yönetim Kurulu Başkanı Söğütözü İnşaat ve İşletme A.Ş.- Yönetim Kurulu Başkanı Eskihisar İnşaat Malzemeleri A.Ş. - Yönetim Kurulu Başkanı Nuh Makina Sanayi A.Ş. - Yönetim Kurulu Üyesi Nuh Ticaret ve Sanayi A.Ş. - (Nuh Makarna) Yönetim Kurulu Üyesi Nuh Çimento A.Ş. - Yönetim Kurulu Üyesi

Üyesi bulunduğu kuruluşlar: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı - (Göreve Geldiği Tarih:16.06.2001) TOBB-Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi - Mütevelli Heyeti Başkanı Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) - Türkiye Milli Komitesi Başkanı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) - Yönetim Kurulu Başkanı Dünya Türk İşadamları Kurultayı Başkanı EUROCHAMBRES Yönetim Kurulu Üyesi Türkiye Tanıtım Konseyi Kurucular Kurulu Başkanı Ankara Ticaret Odası Meclis Üyesi CSIS-ABD-Türkiye İletişim Grubu Eş Başkanı Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) - Mütevelli Heyeti Başkanı

Medeni Durumu: Evli ve 3 çocuk sahibi

Latest 5 Biyografi

M. Rifat Hisarcıklıoğlu (M. Rifat Hisarcıklıoğlu Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları