İnanç Yılan (İnanç Yılan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

İnanç Yılan (İnanç Yılan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: Yes Man   İlk Mesaj: 11-27-2010 (01:33)   Son Mesaj: 11-27-2010 (01:33)    Cevap: 0    Gösterim: 1116  

11-27-2010

İnanç Yılan (İnanç Yılan Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Sanat

31 Ekim 1979 Tarihinde Ankara'da doğdu. 1999 yılından bu güne tiyatro ve prodüksiyon sektöründe yazar ve yönetmen olarak görev almıştır. Kanal 6, Kanal A gbi televizyon kanallarına çeşitli programlar ve TV tiyatroları yazıp yönetmiştir.

Kronolojik olarak kişisel ödül ve çalışmaları;

- 1999/2001 arası üniversite öğrencisiyken Tokat Şehir Tiyatroları kurucusu, oyuncu/metin yazarı.
    - 2001/2003 Ankara'da çeşitli Tiyaro topluluklarında metin yazarı
    - 2004 Uluslararası Uçan Süpürge Film Festivali senaryo yarışmasında Derin isimli senaryosuyla Polisiye / Gerilim yarışmasını kazandı.
    - 2005 Beypazarı sodası, özlem şekerleme başta olmak üzere bir çok markanın kurumsal tanıtım filmi
    - 2005 yılında Kanal6 Televizyonu için Ekonominin Yıldızları programı yönetmenliğini yaptı
    - 2008 yılında Anam Bacım Avradım isimli tiyatro oyunum sahnelenmek üzere Devlet Tiyatrolarınca kabul edildi.
    - Bondy ( Kardeş A.Ş. ) Kurumsal Tanıtım Filmi
    - Kudret Metal İzabe A.Ş. Kurumsal Tanıtım Filmi
    - 2008 yılından bu güne Kanal A 'da yayınlanmakta olan Kampüs Rehberi programının ilk bölümlerinin yönetmenliğini yaptıktan sonra konsept danışmanlığını sürdürmektedir.
    - 2008 Kanal A' yayınlanan Sen Sus Kalemin Konuşsun isimli tiyatro programının skeçlerini yazmakta ve yönetmenliğini yapmaktadır.'''

Latest 5 Biyografi

İnanç Yılan (İnanç Yılan Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları