Nokia yılan oyunu

Selam mü'minlerin üzerine olsun Benim kaç zamandır kafamda olan ama yazmayı unuttuğum bir konu ki şöyle: Nokia bir yahudi malı ve hemen her modalideki yılan oyununu bilirsiniz. Hiç dikkat ettiniz ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 2 gönderen alptraum
  • 1 gönderen emirahmedyasin

1. Alt 03-23-2009, 16:46 #1
    emirahmedyasin Mesajlar: 1.121
    Selam mü'minlerin üzerine olsun
    Benim kaç zamandır kafamda olan ama yazmayı unuttuğum bir konu ki şöyle:
    Nokia bir yahudi malı ve hemen her modalideki yılan oyununu bilirsiniz.
    Hiç dikkat ettiniz mi bilmem oyuna başlarken yılan ufaktan ufaktan yemleniyor yemlendikçe büyüyor.Bir kaç yemlemede bir büyük yem çıkıyor yılan onu yiyince dahada büyüyor.
    Ben oyunu şöyle yorumluyorum: Yılan İSRAİL devleti oda önüne gelen zayıp müslümanları yiyor.Yedikçe büyüyor savaşları hatırlayın.Önüne kelli felli bir ülke çıkıp hop ne yapıyorsun dediğinde onuda alaşağı ediyor bu onu dahada büyütüyor.
    Hasılı o oyunu oynamıyorum...

2. Alt 03-23-2009, 17:05 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Degisik bir CIKARIM yapmissiniz ama ben bu anlattiginiz olasiligin olabilecegini düsünmüyorum. Cünkü her cikan 5 noktayi yedikten sonra fazla puan veren baska birsey cikiyor. Buradan o YILANIN büyümesini israil devleti olarak tanitmak bence yanlis olur. Buna benzer mantikta cok oyun bulunmaktadir.

3. Alt 03-24-2009, 19:33 #3
    Sayın alptraum sizin olaylara bu kadar yumuşak yaklaşmanızı anlıyorum. En nihayetinde moderatörsünüz çok rejid tutum takınırsanız sitemizi kapatırlar. Yılan Yahudiler için oldukça önemlidir. CocaCola yazısı altındaki kıvrımda yılan. Peki neden özellikle yılan heryerde, düşündünüz mü ben ezbere yazmadım araştırdım.
    Yahudiler ve Minikler için çizgi film başlıklı bir araştırma yapıyorum sizinle paylaşırım.

4. Alt 03-24-2009, 21:08 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Öncelikle Yahudi ürününü protesto etmek ile kimse siteyi kapatmaz. Edep dairesi icerisindeyiz sükür olsun degil mi? Eger edepsiz bir tavir ya da örfümüze, kültürümüze uymayan davranislarimiz var ise dahi bunu kendi icimizde hallediyoruz sükür olsun. Ayrica bu siteyi kimse kapatamaz demiyorum ama tek yapilacak Türkiyeden girisleri yasaklanir.

Siz yazilarinizi rahatlikla belirttiginizi ama benim bu yazilari görevli(bekci) oldugumdan dolayi rahat yazamadigimi ya da belirtmedigimi zannediyorsunuz. Bu sitedeki herhangi bir hatadan benim mesul oldugumu biliyormusunuz? Örnegin benim yazmadigim ama sizin yazdiginiz yazidan dahi. Ismim soyismim adresim tel numaramin bu kadar acik adres belirtilerek kendimi saklamadigimi biliyormusunuz? Ben belki gelecegimin gemilerini coktan yakmis bulunmaktayim. Bu durumun farkindaliginada sahibim. Kemalist sitelerde ismimizin gecmesi ve hakaret vari ve tehdit vari bir cok siteden ihbar neticesinde tehditler aldigimizi maliye v.b. gibi kuruluslarin denetleme altinda oldugumuzu en acik sekliyle biliyorken, ben buradaki bu yazinizdan dolayimi birilerinden korkacagimi zannediyorsunuz?

Ben yüzümü örtmem ve ismimi örtmem bu yüzden korkup korkmadigim asikardir. Herkesin benim gibi davranmasinida isteyemem sonucta bu RIZIK, gelecek meselesidir. Güvencem Allah c.c. oldugu müddetce, benim gelecekte yüzüme kapilar kapansada her türlü olumsuzlugu hakki söyledigim ya da vesile oldugum icin binbir türlü olumsuzluklar ile de karsilassam da bilirim ki bunlar hata degildir. Ben bunun bilincinde hareket ediyorum. Simdi sizin ima ettiginiz o bu siteyi kapayacak sahsiyetler mi daha ciddi yoksa ben mi?

altun ve emirahmedyasin bunu beğendiler.
  5. Alt 03-24-2009, 23:09 #5
    ViSAL Mesajlar: 95
    konuya o kadar farklı bir yerden bakmışsın ki kardeşim..düşünmeden edemedim...evet yılan onlar için çok önem arz ediyor ve diğer gayrı müslimler içinde...bakınız alfa-romeo markasının amblemine orda da bir yılan çocuğu yiyor(bu adet de haçlı seferlerinden kalmış mışş)...yani hasılı 'bazı' gayrı müslimler yılanı çok seviyor..! ne hikmetse bilemiyoruz

6. Alt 03-25-2009, 14:46 #6
    Gazi Hilal´isimli üyeden Alıntı
    konuya o kadar farklı bir yerden bakmışsın ki kardeşim..düşünmeden edemedim...evet yılan onlar için çok önem arz ediyor ve diğer gayrı müslimler içinde...bakınız alfa-romeo markasının amblemine orda da bir yılan çocuğu yiyor(bu adet de haçlı seferlerinden kalmış mışş)...yani hasılı 'bazı' gayrı müslimler yılanı çok seviyor..! ne hikmetse bilemiyoruz

Farklı baktım mı bilemiyorum daha önce başkalarıda düşünmüştür.Yahudilerin Allah ın Hz MUsa ya yılan şeklinde göründüğüne dair inançları var. Benim derdim oyunla değil. Derdim sinsilikle...

ViSAL bunu beğendi.
  7. Alt 03-25-2009, 14:47 #7
    Sayın alptraum
    Eyvallah. Dediğiniz gibi ise Allah ecrini kat kat versin.

8. Alt 03-25-2009, 19:09 #8
    beyza Mesajlar: 2.053
    bu kadar detay hastalık eder..

9. Alt 03-26-2009, 11:07 #9
    beyza´isimli üyeden Alıntı
    bu kadar detay hastalık eder..

Varsın günahkar kafam günahkar bedenim bu sinsilerin oyunlarına yorularak bir köşede can versin.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.