Doç. Dr. Hakan Keskin (Doç. Dr. Hakan Keskin Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Doç. Dr. Hakan Keskin (Doç. Dr. Hakan Keskin Kimdir? - Hakkında - Hayatı)   Konuyu açan: SURALTI   İlk Mesaj: 11-14-2010 (05:14)   Son Mesaj: 11-14-2010 (05:14)    Cevap: 0    Gösterim: 1000  

11-14-2010

Doç. Dr. Hakan Keskin (Doç. Dr. Hakan Keskin Kimdir? - Hakkında - Hayatı)

Alt Kategori: Egitim

1966 yılında Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde doğan Hakan Keskin, ilk, orta ve lise öğrenimini burada'tamamladıktan sonra 1987 yılında' Gazi Üniversitesi, Mesleki Eğitim Fakültesi, Teknoloji Eğitimi' Bölümü’nden mezun' oldu.

1987-1994 yılları arasında, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda İş-Teknik' öğretmeni ve MEB Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Dairesi’nde eğitim uzmanı olarak çalıştı, 1989 yılında 207.Kısa dönem' askerlik görevini' Van’ın Erciş ilçesinde tamamladı.

1993 yılında Gazi Üniversitesi,Fen Bilimleri Enstitüsü, Endüstriyel Teknoloji Eğitimi Ana bilim Dalı’nda yüksek lisans,2001 yılında aynı ana bilim dalında doktora,2006 yılında doçent unvanını aldı.

Ulusal ve ulusal arası dergilerde 42 makalesi, 16 bildirisi, 6 projesi ve ulusal yayınevlerinden basılmış 8 adet ders kitabı bulunmaktadır.

Evli ve iki çocuk sahibi olan Hakan Keskin, 4 Haziran 2010 tarihinde Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitimi Fakültesi Dekan Yardımcılığına atandı ve halen görevde çalışmaya devam etmektedir.

Latest 5 Biyografi

Doç. Dr. Hakan Keskin (Doç. Dr. Hakan Keskin Kimdir? - Hakkında - Hayatı) Yorumları