1. Alt 03-03-2008, 14:54 #1
    muhammet Mesajlar: 105
    orta boy patates
    2 yumurta akı
    1 su bardağı sıvıyağ

Yumurta akını bir kaseye koyunuz. Kabuğu soyularak rendelenmiş patates,tuz ve karabiber katıp karıştırınız. Kaşıkla alıp çatalla üsten bastırarak kızgın yağa koyunuz.

2. Alt 10-30-2008, 22:44 #2
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Alptraum bu yemeği denediniz mi?
    Yaptıysanız,iyi oluyorsa bende yapayım...

3. Alt 10-30-2008, 22:55 #3
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Malzemeler cok basit benim gibi bir ögrenci icin. Bunun köfte gibi bir yemek olduguna inanasim gelmiyor, et yok birsey yok. Ne biliyim pek tarif güzel gözükmedi bana:D onun yerine normal köfte yaparim yaninada patates kizartirim vur ketcapi mayonezi ac bide yanina soguk kola off bunu yedikten sonra zevkini cikar Güzel tarif oldu

4. Alt 10-30-2008, 23:02 #4
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Malzemeler cok basit benim gibi bir ögrenci icin. Bunun köfte gibi bir yemek olduguna inanasim gelmiyor, et yok birsey yok. Ne biliyim pek tarif güzel gözükmedi bana:D onun yerine normal köfte yaparim yaninada patates kizartirim vur ketcapi mayonezi ac bide yanina soguk kola off bunu yedikten sonra zevkini cikar Güzel tarif oldu

İşte adamına soracağımı biliyorum...
    Mahsus sordum
    Daha önce açtığım konular vardı,hiçbir yönetici "önce açılmıştı "demiyordu.Siz daha önce açılan yemek konuları olunca hemen "önce açılmıştı" diyorsunuz ya,yani algıda seçicilik

5. Alt 10-30-2008, 23:08 #5
    Inanki anlamadim tam ne demek sitedigini. Önce acilan bir konu diyip sizin konunuzu ben mi sildim. Yaptiysamda hatirlamiyorum inanki.

6. Alt 10-30-2008, 23:13 #6
    Inanki anlamadim tam ne demek sitedigini. Önce acilan bir konu diyip sizin konunuzu ben mi sildim. Yaptiysamda hatirlamiyorum inanki.

Hayır,açtığım konular tekrar başkaları tarafından açılıyor...Yukarıda bir arama kısmı var ama işe yaramıyor galiba....

Not:Bu arada espiri yapayım dedim,fıkradan sonra açıklama yapılması olayına benzettin

7. Alt 10-30-2008, 23:19 #7

8. Alt 10-30-2008, 23:27 #8
    mhmt Mesajlar: 904
    Blog Başlıkları: 3
    Muhammet abi bunu denemiştir kesin
    Kolay gibi..

selametle..

9. Alt 10-30-2008, 23:30 #9
    Aha simdi anladim Ben cok önemsemiyorum lakin denk gelirsem eski konu ile birlestiriyorum. Bu konu sana aitse bulamadim inanki ama birlestiririz

http://www.muhakeme.net/cfmgoogle.ph...Sitede+Ara#906

Anlayışına hayran kaldım
    Amaaa anlamamışsın
    Bu konuyu ben açmadım,genel olarak son zamanlarda önceleri açtığım konular sürekli açılır oldu ama kimse farketmiyor.Yemek konuları eğer tekrar açılırsa senin gözünden kaçmıyor,buna dikkat çekmek istemiştim...

10. Alt 10-30-2008, 23:37 #10
    Hah simdi anladim

Ne yapayim yemek önemli, o olmadan sevgi olmuyor

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.