Hadi Yine İyisiniz,Ben Geldim!!

Selamun Aleyküm,Alptraum kardeşim yeni bir site açmış,hayırlı olsun... Benzer Konular Yine aynı firma, yine namaz skandalı!... Yine otobüs yine toplu tecavüz yine Hindistan... Yine yüzünü gördüm, yine yüreğim yandı!... Hadi ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 1 gönderen safinaz
  • 1 gönderen N u M a N
  • 1 gönderen safinaz

1. Alt 01-13-2008, 21:09 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    aaa Safinaz gelmis artik kiz cocugu yerine site erkek doguracak sessizlige son insallah

hosgeldin

2. Alt 01-13-2008, 21:10 #3
    safinaz Mesajlar: 3.348
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    aaa Safinaz gelmis artik kiz cocugu yerine site erkek doguracak sessizlige son insallah

hosgeldin

Hoşbulduk,biraz geç oldu ama güç olmasın.

3. Alt 01-13-2008, 21:17 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Tabi canim gec degil bizde cayi yeni demlediydik

4. Alt 01-13-2008, 22:02 #5
    yolcu Mesajlar: 40
    ooo..... maşallah
    vealeykum selam,
    safinaz kardeşim de gelmiş, hoş geldın sefalar getırdın, ınan bu garıb de mutlu oldu senı gorunce, hayırlı olsun inş

5. Alt 01-14-2008, 16:41 #6
    yolcu´isimli üyeden Alıntı
    ooo..... maşallah
    vealeykum selam,
    safinaz kardeşim de gelmiş, hoş geldın sefalar getırdın, ınan bu garıb de mutlu oldu senı gorunce, hayırlı olsun inş

Hoşbulduk güzel kardeşim.

yolcu bunu beğendi.
  6. Alt 01-19-2008, 15:47 #7
    N u M a N Mesajlar: 492
    safinaz kareş hoş geldin valla senedki bu itibar ne yalan söyliyeyim ıskandırdı beni hele hele sitemizin büyüklerinin sana olan muhabbeti hepten şaşırttı beni diğer sitelerden tanıdığım kadarıyla aktif bir üyesin gelişinle bende çok memnun oldum o güzel paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyoruz tekrar hoşgeldiniz sefalar getirdiniz allaha emanet olun

safinaz bunu beğendi.
  7. Alt 01-19-2008, 16:22 #8
    N u M a N´isimli üyeden Alıntı
    safinaz kareş hoş geldin valla senedki bu itibar ne yalan söyliyeyim ıskandırdı beni hele hele sitemizin büyüklerinin sana olan muhabbeti hepten şaşırttı beni diğer sitelerden tanıdığım kadarıyla aktif bir üyesin gelişinle bende çok memnun oldum o güzel paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyoruz tekrar hoşgeldiniz sefalar getirdiniz allaha emanet olun

Hoşbulduk kardeşim.
    Çok iltifat etmişsiniz,aksine ben çok fazla itibar gördüğümü sanmıyorum.
    Bugün yarın üyeliğimi sildirme noktasına gelmem inşallah...Daha doğrusu bu sitede kötü birşeyle karşılaşmadım ama genellikle öyle oluyorda ama yinede inşallah üye sayısı artınca diğer sitedekilerin girdiği havaya burda girilmez diyelim.

N u M a N bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.