Merhaba Merhaba Merhaba

Sevgi deger Forum sakinleri,Beni az cok taniyorsunuzdur.Ama kayid olali epey olmasina ragmen ancak simdi bu forumu izlemeye basladim cünki daha öncesinde yogun olarak baska forumlarda yaziyordum ama anladimki bazan degisik ...

1. Alt 04-12-2008, 23:03 #1
    Metin mete Mesajlar: 547
    Sevgi deger Forum sakinleri,Beni az cok taniyorsunuzdur.Ama kayid olali epey olmasina ragmen ancak simdi bu forumu izlemeye basladim cünki daha öncesinde yogun olarak baska forumlarda yaziyordum ama anladimki bazan degisik mezralara uzanmak gerekiyor.Gerci hicte yabanci olarak bulmadim kendimi ama yinede"Cok taze burada o"diyor ya o nedenle bir MERHABA diyeyim dedim.Aslinda bizim Selamimiz daha girerken gönülden verilmisti.Artik aktiv yazi yazmaya calisacagim bu Kerim kardesimin formunda Alemlerin Rabbi olan Sahibimiz ve Efendimiz Allahin izni ile bir nebzede olsun yararli olursak kendimizi mutlu olmus bulacagimizdan süpheniz olmasin.Tekrardan Merhaba...

Not;yazilarimi her zaman büyük fon ve renkli yazdigimdan dolayi rahatsiz olanlardan simdiden özür dilerim...

yabanGülü ve mhmt bunu beğendiler.
  2. Alt 04-12-2008, 23:11 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Yazi boyutu benim ekran büyük oldugundan prb olmuyor olan olursa arzedebilir fikrini onun disinda dedigin gibi abi senin gibi düsün forumu cünkü yabanci degiliz hem birbirimizin nazina aliskiniz hemde sözlerine birbirimizi tartariz insallah

Yeniden hosgeldin diyelim

Metin mete ve ?ehrazat bunu beğendiler.
  3. Alt 04-12-2008, 23:28 #3
    beyza Mesajlar: 2.053
    ......................

?ehrazat bunu beğendi.
  4. Alt 04-12-2008, 23:29 #4
    Fani 06 Mesajlar: 794
    bizde abiye gönülden hoşgeldin diyelim iyi forumlar....

5. Alt 04-13-2008, 00:12 #5
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    hoŞ Geldiniz efendim sefalar getirdiniz...
    (notunuza binaen belirtmek isterimki;yazınının rengi problem değilde hocam puntoyu biraz düşürsek fena olmaz
    yazıyı büyük yazmanız okunurluğunu arttırmaz neticede...)

?ehrazat bunu beğendi.
  6. Alt 04-13-2008, 00:25 #6
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    hoŞ Geldiniz efendim sefalar getirdiniz...
    (notunuza binaen belirtmek isterimki;yazınının rengi problem değilde hocam puntoyu biraz düşürsek fena olmaz
    yazıyı büyük yazmanız okunurluğunu arttırmaz neticede...)

Hos bulduk önce iste benim zaafimda bu yani yaziyi Tasa cakar gibi yazarim.Tasada ufak yazilmaz bilirsin.Okur simdilik bulamaz isek bir okuyan bulunur mutlaka hani derler ya sen yap denize at,deniz bilmez ise balik bilir oda bilmez ise Halik bilir...

?ehrazat bunu beğendi.
  7. Alt 04-13-2008, 00:32 #7
    asıl maharet taşa değil gönüle yazmaktır... onun içinde ne fontun nede puntonun büyüklüğü önemli değildir... neyse.. şaka bi yana böylede kabulümüzdür eyvallah...

8. Alt 04-13-2008, 00:39 #8
    asıl maharet taşa değil gönüle yazmaktır... onun içinde ne fontun nede puntonun büyüklüğü önemli değildir... neyse.. şaka bi yana böylede kabulümüzdür eyvallah...

Dogru söz,Kalbe hitab Kuranin isi mesele onu farkli bir bicimde tepside sunmak buda benim yogurt yigisim.Ha senin su avatar cok hosuma gidiyor ama biraz kanli degilmi?

?ehrazat bunu beğendi.
  9. Alt 04-13-2008, 00:57 #9
    abim şaka maka tam konuşacağım tipte birisine benziyorsunuz (:
    hani akacak kan damarda durmaz derler ya işte ben o kan gibiyim...
    istediğimi alırım evelAllah...

?ehrazat bunu beğendi.
  10. Alt 04-13-2008, 01:02 #10
    abim şaka maka tam konuşacağım tipte birisine benziyorsunuz (:
    hani akacak kan damarda durmaz derler ya işte ben o kan gibiyim...
    istediğimi alırım evelAllah...

Ha bu konuda tam benliksin,Avatarinda benlik ama biraz fazla kanli,Ben o kani 1980 eylülünde biraktim Insallah.Beni taniyan tanir asla haksizliga gelemem ama asla haksizlik yapmamaya calisirim(Hata kullar icindir)..Tuttugunu koparan olki ayakta kalasin simdi birde su delikli demir icat olmasaydi Vallahi Tam olurdu adin Köroglu...

?ehrazat bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.