Merhaba Merhaba Merhaba

ya sayın metin mete siz daha ölmedinizmi? en son ölücem felan diyodunuzda,baya zamanda girmeyince rahmete kavuştunuz sandım,çokta üzülmüştüm... tekrardan hayatta görmek sizi büyük bir mutluluk......

1. Alt 09-23-2008, 19:54 #21
    ayna Mesajlar: 105
    ya sayın metin mete siz daha ölmedinizmi?
    en son ölücem felan diyodunuzda,baya zamanda girmeyince rahmete kavuştunuz sandım,çokta üzülmüştüm...

tekrardan hayatta görmek sizi büyük bir mutluluk...

2. Alt 09-23-2008, 20:37 #22
    Metin mete Mesajlar: 547
    ayna´isimli üyeden Alıntı
    ya sayın metin mete siz daha ölmedinizmi?
    en son ölücem felan diyodunuzda,baya zamanda girmeyince rahmete kavuştunuz sandım,çokta üzülmüştüm...

tekrardan hayatta görmek sizi büyük bir mutluluk...

Bu yazinizi iltifat kabul ediyorum..Öldüm Elhamdülillah,Sükür olsun geri yasadana.ölümü tatmak baska mutluluk yasamak ise ayri bir konu ama velakin;Doslara kavusmak baska oluyor...

3. Alt 09-23-2008, 20:46 #23
    kipchak Mesajlar: 1.658
    Blog Başlıkları: 506
    tekrardan hoş geldiniz abicim bir daha bu kadar arayı açmayın sık sık sizi forumda görelim inş.

Metin mete bunu beğendi.
  4. Alt 09-23-2008, 21:19 #24
    •●FühreR●•´isimli üyeden Alıntı
    tekrardan hoş geldiniz abicim bir daha bu kadar arayı açmayın sık sık sizi forumda görelim inş.

Bu yil izinde cok gezdim iki sey gördüm.Biri edirnede biri Malatyada.Insallah bunlari zamani gelince paylasacagim.Uzun kaldim cünki izin yedi haftaydi,geri geldim Evimin önünde santiye vardi ve evimin telefon kaplosu kesikti.Nedenler hep engelledi Gardasim..

5. Alt 09-23-2008, 21:30 #25
    beyza Mesajlar: 2.053
    efendim..sefalar getirdiniz..

Metin mete bunu beğendi.
  6. Alt 09-23-2008, 22:33 #26
    Ziyaretci
    Henna Mesajlar: n/a
    sizden istifade etmek bizler içinde hayırlı olacak inş.abi.şimdiden teşekkür edelim..

Metin mete bunu beğendi.
  7. Alt 09-23-2008, 23:54 #27
    safer82 Mesajlar: 745
    Hoş gelmişsin kardeşim İnşallah gelişiniz hayırlı ve bereketli olur

Metin mete bunu beğendi.
  8. Alt 09-24-2008, 00:12 #28
    33/35. Allah şu kişiler için bir affediş ve büyük bir ödül hazırlamıştır: Müslüman erkekler, Müslüman kadınlar, mümin erkekler, mümin kadınlar, itaat eden erkekler, itaat eden kadınlar, özü-sözü doğru erkekler, özü-sözü doğru kadınlar, sabreden erkekler, sabreden kadınlar, Allah korkusuyla ürperen erkekler, Allah korkusuyla ürperen kadınlar, sadaka veren erkekler, sadaka veren kadınlar, oruç tutan erkekler, oruç tutan kadınlar, ırz ve iffetlerini koruyan erkekler, ırz ve iffetlerini koruyan kadınlar, Allah'ı çok anan erkekler, Allah'ı çok anan kadınlar.

9. Alt 10-09-2008, 19:41 #29
    şehrazat Mesajlar: 2
    :ya bn bu sitede hiç bişey bulamıyorum bi oyun oynayabiliyorum bana yardımcı olur musunuz???

10. Alt 10-09-2008, 19:49 #30
    beyza Mesajlar: 2.053
    şehrazat´isimli üyeden Alıntı
    :ya bn bu sitede hiç bişey bulamıyorum bi oyun oynayabiliyorum bana yardımcı olur musunuz???

aleyküm selam şehrazat..hoşgeldin..hangi konularda yardımcı olmamızı istersiniz?

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.