Japonca veya Çince Bilen

Selamın Aleyküm Arkadaşlar , konun yeri forum da mevcut olmadığından daha sonra abes bölümüne taşınmasında hem fikirim sizinle. Sorunum şu rusça-japonca ve çince bilen arkadaşlar aramızda mevcut mudur? bu konu ...

Ağaç Şeklinde Aç4Beğeni
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen japon52
  • 1 gönderen alptraum
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 12-23-2008, 17:16 #1
    Hüseyin OKTAR Mesajlar: 194
    Selamın Aleyküm Arkadaşlar , konun yeri forum da mevcut olmadığından daha sonra abes bölümüne taşınmasında hem fikirim sizinle.
    Sorunum şu rusça-japonca ve çince bilen arkadaşlar aramızda mevcut mudur? bu konu da bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

Sabrınız ve nezaketiniz için teşekkürler..

2. Alt 12-23-2008, 18:14 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Valla cok güzel diller ama hakikaten zor. Bilen varsa aramizda bende faydalanmak isterim.

Bu arada kütüphanemizde

Muhakeme.net Forumu

Rusca egitim var ama serveri degistirdigimizden dil kodlamasinda hata olustu
    sen browserinde dil kodlamasindan türkceyi sectiginde harfleri düzgün görebilirsin.

Rusca sesli okuma makaleleri ve alfabesi felan var belki az da olsa yardimci olur.

Hüseyin OKTAR bunu beğendi.
  3. Alt 12-23-2008, 19:18 #3
    Üstadım yardımlarınız için teşekkürler ama bana sizin de dediğiniz gibi tam bilen arkadaşlar lazım. Ve gerçekten zor bir lisan bunlar.

4. Alt 12-24-2008, 00:38 #4
    japon52 Mesajlar: 1
    selamin aleykum ben japonca biliyorum ve japonyada yasiyorum

sorunlariniz olursa sorabilirsiniz!

5. Alt 12-24-2008, 00:46 #5
    Japonca dersler verebilirmisiniz.

6. Alt 12-24-2008, 01:41 #6
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Japonca dersler verebilirmisiniz.

Haber verdiğin için tekrar teşekkürler Elif, Japon kardeşim ben size pm yolu ile ulaşmak isterim. Ayrıca Alptraum üstadımın dediği gibi bir ders bölümü de yapılabilir isterseniz eğer.

7. Alt 02-09-2009, 22:29 #7
    liuhan Mesajlar: 1
    selamün aleyküm ben çince biliyorum 4 sene okulunu okudum daha sonra çinde çalıştım yardım istediğiniz konuda bana mesaj gönderiniz.

8. Alt 02-09-2009, 22:36 #8
    Peki elinizde ders dökümanlari, ders notlari var mi?

Almancada cok sey faydalandigimiz yabangülü kardesim var ve dökümanlarla bizlere cok yardimi dokundu. Cince alfabeyi cince grammatigi ögretebilecek dökümanlariniz var ise cince bir bölüm acabiliriz ve inanin heveslisi ve ögrenmeye acik bir cok insan insan var.

yabanGülü bunu beğendi.
  9. Alt 03-09-2011, 20:23 #9
    Ziyaretci
    abdullah maral Mesajlar: n/a
    ben japonca biliyorum

10. Alt 03-13-2011, 02:16 #10
    yabanGülü Mesajlar: 3.851
    Blog Başlıkları: 125
    hay masallah nede cok japonca bilen varmis. vallahi bizde yararlanmak isteriz arkadaslar. eger yeterli zamani olan kardeslerimiz var ise rica ediyorum bir japonca dil bölümü acalim.

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.