Cep telefonum icin ayrintili fatura talebim var. Her dokumde bu detaylar da geliyor. Ben cep telefonuna sahip oldugum halde cok fazla kullanmiyorum. Son 3-4 aydir hic arama yapmiyorum. Aramalara acik oldugu icin sadece gelen aramalara cevap veriyorum. Fakat bu ay garip bir sey oldu. Fatura dokumu geldiginde 30 tane arama gorunuyor ve miktar 0(sifir) TL gorunuyor. Once numaralara dikkatle bakmadim. Sikayetimi yetkili firmaya yaptim. Fakat yanit alamadim. Sonra numaralari inceledigimde, beni arayan numaralar oludugunu farkettim. Takrar sikayette bulundum. Bu sabah aldigim e-mail'de incelemeye alindigina dair cevap aldim. Fakat bir sure sonra aktif oldugu halde telefonuma bir tane SMS geldi, ve irtibat numarasi aktif olmadigi icin ulasilamadigini ve benim 444 lu numarayi armam gerektigi yaziyor. Tabii ki armadim ve hemen mail attim, aktif olduguna dair. Henuz herhangi bir arama olmadi sirketten...

Benim merak ettigim; beni arayanlar nasil kayit altinda tutuluyor? Bu tur bir durum soz konusu olabilir mi? Ayrica bu konu hakkinda sikayetlerimi hangi merciye yapmam gerekiyor? Adli olarak hakkimi arayacagim kisim hangisi?