IS/ güvenlik olarak calismak/Türkiye

arkadaşlar almanya veya avusturyada özel güvenlik olarak çalışabilirmiyim . ben silahlı güvenliğim bilenler yardımcı olsun lütfen Benzer Konular Türkiye'yi Hıristiyan ülke olarak gösterdiler... Türkiye'nin BM Güvenlik Konseyi geçici üyeliği sona ...

IS/ güvenlik olarak calismak/Türkiye   Konuyu açan: bey oğlu   İlk Mesaj: 06-16-2009 (18:40)   Son Mesaj: 06-16-2009 (20:35)    Cevap: 2    Gösterim: 1318  

1. Alt 06-16-2009, 18:40 #1
    bey oğlu Mesajlar: 1
    Konu yabanGülü tarafından (06-17-2009 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: kurallara uygun BASLIK secilmedi!!
  2.   Permalink - Mesaj no 1  06-16-2009, 18:54

Cevaplanmadı: --->: bey oğlu arkadaşlara soruyor

Özel güvenlik, bu devletlerde bariz secici bir meslek olmayip cogunlukta alaninda bulunabilecek bir meslek oldugundan bu isinizi zorlastirir. Fakat Türkiyede bir firmada calisip ve bu firma avrupa ile baglantili ise sizi gecici bir süreligine yurtdisina atarlar. Kalici olarak bilmiyorum. Peki buna örnek firma mevcutmudur derseniz benim tekbildigim alan "Türk konsoloslugu v.b." yerleridir.
    alptraum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) alptraum

Permalink - Mesaj no 2  06-16-2009, 20:35

--->: bey oğlu arkadaşlara soruyor

türkiyedeki özel güvenlik sertifikanız avrupada geçerlimidir? bence önce bunun araştırılması lazım...Bazı üniversitelerin diplomalarının bile sayılmadığını düşünürsek sertifikanın buradada geçerli olması çok düşük bir ihtimal...
    kipchak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) kipchak