IS/Calisma izni (Tirol)

merhaba avustura reutte in tirol den yaziyorum...aile birlesimi ile eylul 2008 de geldim.hanimim avusturya vatandasi olmadigindan calisma izini vermiyor buradaki kurum.ben nicin calisamiyorum diyorum bekleyeceksiin diyorlar.esi avusturya vatandasi olanlar hemen ...

IS/Calisma izni (Tirol)   Konuyu açan: feda64   İlk Mesaj: 04-01-2009 (03:28)   Son Mesaj: 04-01-2009 (03:28)    Cevap: 0    Gösterim: 1384  

1. Alt 04-01-2009, 03:28 #1
    feda64 Mesajlar: 2
    merhaba avustura reutte in tirol den yaziyorum...aile birlesimi ile eylul 2008 de geldim.hanimim avusturya vatandasi olmadigindan calisma izini vermiyor buradaki kurum.ben nicin calisamiyorum diyorum bekleyeceksiin diyorlar.esi avusturya vatandasi olanlar hemen istedigi zaman baslayabiliyorlar.calisma izinim olsa bende baslayacagim.esimin calistigi otel arastirdi almak icin ama yine vermediler calisma izini ne yapmam gerekiyor ekonomik sikinti icinde oldugum icin calismak istiyorum bir an once evliligim soz konusu lutfen yardim ci olurmusunuz ne yapmam gerekiyor lutfen cvp inini bekliyorum

Konu yabanGülü tarafından (06-15-2009 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.