Al abdesti kır destiyi

Metin mete ´isimli üyeden Alıntı ↑...

Ağaç Şeklinde Aç59Beğeni

1. Alt 04-19-2008, 02:29 #61
    safinaz Mesajlar: 3.348
    Metin mete´isimli üyeden Alıntı
    Sevgili Admin kardeslerim olay kisiselliktende öte tamamen nefsin bir oyunu olmaya basladi ya dur deyin yada konuyu baska bir platforuma tasiyin.Sanirim bu forumda yaslari oldukca kücük bireylerde var.Ben sahsima oldukca tedirgin oldum hem RadikalIsalmin hem Alpre Filizin hem Safinaz hanimin kullandigi üslub bence forum ortamina pek uyum saglamiyor hatta kendi nefsimden korkuyorum susan birinin yerine konusmaktan.Hüküm Allahindir o zaman eger gercekten bir seyler biliyorsaniz her ücünüz yazin yoksa böyle köpek it muhabbeti ne size nede bize bir sey kazandirir.Her ücünüzede ayni mesafedeyim bunu en iyi bilen yine sizsiniz cünki benim icin ücünüzde ayni saftasiniz ama ben sizi oldugunuz gibi kabul edenlerdenim Hepinizi seviyorum ama su anki üslubunuz beni etkilemektedir rica ediyorum bir karsi saftaki kardesiniz olarak.Biraz sukunut veya suskunluk...

Pes yani daha ne diyebilirim,bana baştan aşağı hakaret dolu cümleler sonunda sadece bu kişinin zaafını anladığım için susmayı tercih ettiğim için hala uslubum kötü mü?Yazılanları bir daha okumanızı tavsiye ederim...

2. Alt 04-19-2008, 02:36 #62
    Ziyaretci
    c0LD Mesajlar: n/a
    [B]orada putkıran değilde radikal islam olmasını eminim cok isterdim..ama malum bu bir sıfat değil..nefsani diyosun olmadık hakaretler ediyosun hani nerede kanıt hala bekliyoruz..seninle alıp veremediğim gerçek hiç bi kaygım olmadı..sadece tutarsız denklemler üzerinden sonuç cıkarman bana biraz farklı geldi..islami bi kaynak yada buna benzer bi cümlemde olmadı anlamadığım hem başlıkta işin olmadığını söylüyosun hemde sürekli sorular yada yorumlar getiriyosun..hem kanıt sunarım diyosun hemde susmakla yetiniyosun..kimsenin tarafında değilim..sakın sayın radikal islamı savunduğumuda sanma..uzaktan yakından aynı senin gibi sadece yorumlarınızdan bırakılan bir intiba var o kadar...ben şiiri beğen yada beğenme kısmına hiç değinmedim irade dışı beyanatlarda bulunmanı hiç istemedim..

benim senle işim olduğunu nerden cıkardın_??

3. Alt 04-19-2008, 02:39 #63
    Cold;bunda anlaşılmayacak ne var?
    Şiirle ilgili bir yorum yapmak istememiş ancak radikal isimli kişinin yazdığı yoruma cevap yazmış ve adminin uyarısı üzerine yorumunu getirmiş Alper kardeşim,bu kadar basit....

Ayrıca dikkat edilirse bu şahıs benden başka herkesin nickini bile düzgün yazmış ve sürekli sefil fare vb.sıfatlar kullanmış.
    Her cümlesinde tahsilinden,yaşam tarzından söz etmiş.Bunlar bir savunma türü...
    Sanırım bu kişi reelde özellikle bayanlar tarafından çok dışlanmış birisi,benimle bu tarz konuşma sebebi bundandır,kendisine "sefil fare"denilerek çok incinmiş aynı şeyi bana söyleyerek bir intikam alma gayreti içinde ve bu eğitim vs. konusunda da ispatlama gayretleride ezikliğinden olsa gerek...

Radikalislam;inşallah tam gönlünüze göre mutlu bir evliliğiniz ve sizi çok seven ve sizinde onu çok seveceğiniz ve şiirler yazacağınız bir eşiniz olur,yaşadığınız tüm olumsuzlukları unutturur.

Konu safinaz tarafından (04-19-2008 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir.
  4. Alt 04-19-2008, 02:46 #64
    Ziyaretci
    Konunun açılmasına sebep olan sözde şiir ile alakalı olarak da diyebileceğim, "putkıran" denmesi son derece yakışıksız olmuş. Tamamen kişisel ve nefsani arzuların sonucunda yapılmış çirkin şeyler bunlar...

siz buna yorum diyorsanız bu kişisel düşüncenizdir..SÖZDE şiirin cirkinliği bana ait olduğu için mecbur kendimi savunmak zorundayım.herkes kendi borusundan üttürmeye devam edeceği için..beni genel konuların içine katmayın mümkünse..

selametle

5. Alt 04-19-2008, 02:52 #65
    Herşeyi bu kadar incelemyin.Ona bakarsanız bana ve birçok kişiye alenen hakaret dolu cümlelerin altınada sizin teşekkürleriniz var.O zaman bizde bunlara kişisel yorum diyelim.Zaten olayda sürekli adı zikredilen kişiyide özel mesaj yoluyla çağırdım,birde o gelip baksın çünkü bu saatten sonra ona da cevap hakkı doğmaktatdır.
    Tabi gelip gelmemek onun insiyatifinde olan birşey...

6. Alt 04-19-2008, 03:01 #66
    alper Mesajlar: 164
    @cold

la havle fela kuvvete, yatar ayak illa sen de benden nasibini alacaksın yani?

ne kanıtı kim dedi? ben neyi kanıtlaycağım? kime kanıtlaycağım? Ne dedim? Rahatsız mısın kardeşim? ben radikal denen adama dediklerim için kime ne kanıt vereceğim? Sana mı?
    sen kimsin? sana veyahut bir başkasına bir şeyler ispatlamam gerektiğini nereden çıakrdın? Git islamforuma oku şiirlerini ne sevdalısı olduğunu anlarsın?

ben şiir okumam baştan diyeyim. senin putkıran yazan şiirine de şöyle bir göz gezdirdim ve beğenmedim. orada radikal desen de beğenmezdim. Zan bunlar...

Ben ilk mesajımda kendi üslubumla direk radikalin kendisine hitap ettim ve soru yönelttim. O da kendi üslubuyla bana cevap verdi. Kendisinin ne olduğunu kendisi daha iyi bilir. Gün geldiğinde ak koyun kara koyun ortaya çıkacak. "Duyduğun falan" laflar ediliyor ben duyduğum değil gördüğüme bakarak yazıyorum. Gördüğümü görmek isteyen varsa açık davet veriyorum radikal denen zatın yazdıklarını okusunlar, kendisini daha iyi tanırlar gerisi zaten umurumda değil tın! Kendisinin konuyu çekmek istediği yere ise hiç girmeyelim. Benim için, yazdığı şiirler kendisi hakkında kanaate varmam için yeterlidir. Ondan gayrısı özel hayatı zaten beni ilgilendirmemektir. Kimsenin özel hayatındaki gerçek/yanlış özel şeylerini çıkarma heveslisi değilim. Sorunum, insanların islami forumlarda karşı cinse sevdalılığıdır. Şiirler de bu iddim için yeterli kanıttır...

Ve cold, ben senin kişiselleşmiş davanı beğenmedim diye bana hiç bir savunma yapmak zorunda değilsin. zaten savunmanı da beklemiyorum. Şimdi daha fazla uzatma istersen. senin beğenmediğim çirkin bulduğum şiirinle ilgili yazmaya değer bir şey görmüyorum, yani çekilirsen aradan iyi olur ama anlayan kim...

Konu alper tarafından (04-20-2008 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.
  7. Alt 04-19-2008, 03:01 #67
    Ziyaretci
    ben teşekkür butonlarını kendi şahsım adına yapılan yorumlarda kullandım..size yapılan hakaret için sizden özür diledim bunu sanki onaylarmışcasına görmeniz hoş olmamış..

lütfen bana cevap hakkı verecek herhangi bi tutum olmasın...kerim kardeşim başlık eğer rahatsız edici boyutlara vardıysa kaldırabilirsin sorun edeceğimi sakın düşünme..böylesi daha rahatsız edici..nabıza göre kan veremiyoruz malum

8. Alt 04-19-2008, 03:07 #68
    Ziyaretci
    alper´isimli üyeden Alıntı
    @cold

la havle fela kuvvete, yatar ayak illa sen de benden nasibini alacaksın yani?

ne kanıtı kim dedi? ben neyi kanıtlaycağım? kime kanıtlaycağım? rahatsızmısın kardeşim? ben radikal denen adama dediklerim için kime ne kanıt vereceğim? Sana mı?
    sen kimsin? sana veyahut bir başkasına bir şeyler ispatlamam gerektiğini nereden çıakrdın?

ben şiir okumam baştan diyeyim. senin putkıran yazan şiirni de şöyle bir göz gezdirdim ve beğenmedim. orada radikal desen de beğenmezdim. Zan bunlar uydur bakalım...

Ben ilk mesajımda kendi üslubumla direk kendisine hitap ettim ve soru yönetlttim. o da kendi üslubuyla bana cevap verdi. Kendisinin ne oludğunu kendi daha iyi bilir. Gün geldiğinde ak koyun kara koyun ortaya çıakcak. Duryduğun falan laflar ediliyor ben duyduğuam değil gördüğüme bakarak yazıyorum. Gördüğümüg örmek siteyen avrsa açıkd avet veriyorum radikald enen zatın yazıdklarını okusunlar, kendisini daha iyi tanırlar gerisi zaten umrumda değil tın!

ben senin kişiselleşmiş davanı beğenmedim diye bana hiç bir savunma yapmak zorudna değilsin. zaten savunmanı da beklemiyorum. Şimdi daha fazla uzatma istersen. senin beğenmediğim çirkin bulduğum şiirinle ilgili yazmaya değer bir şey görmüyorum, yani çekilirsen aradan iyi olur ama anlayan kim...

öncelikle uslubuna dikkat et senin kaşıkcın değilim..benim acımdan sen kimsin hangi vasfı taşıyosun da naralar atıyosun bana karşı..hiddetin kime kaç arşın gelirsin yahu..ben seni veyahut onu tanımam neler yaşadığınızıda bilmek zorunda değilim..önce yazdıklarını oku sonra anlam kaygısı gütmeden ortaya bi şeyler dök..şu yorumlarını görende seni otorite sanar..beğenmesen kaç yazar yahu..yazdıklarını tekrar okumanı tavsiye ediyorum ha anlamıyosan yazdığını birilerini cağır o sana anlatsın..

nezaketten ne kadar uzaklaşırsan bende uzaklaşırım..tekrar ediyorum polemiğe girmek istemiyorum!!

9. Alt 04-19-2008, 03:24 #69
    alper Mesajlar: 164
    bak, gereksiz de olsa adam sayıp sorduğun soruya cevap vermişim güzel güzel:

Alıntı:
    alper'den alaıntı:
    Ek: cold, son mesajını yeni farkettim. Emin ol şiir ile ilgili yorumumun dediğimden başka bir sebebi yok. Zaten başka ne artniyetli bir amaç olabilir şu an aklıma gelmiyor. Ama senin "kişiyi hedef almadım" demen bana hiç ama hiç inandırıcı gelmedi. İnanmamakta özgürüz değil mi? ; )

polemiğe girmek istemiyrosun da neden uzatırsın? çık 3-4 mesaj önce de uzamaya sebebiyet veren şu saldırı içeren mesajını oku:
    Alıntı:
    cold'dan alıntı:
    stediğin şekilde düşünmekte özgürsün..bende henüz gördüm yazını..oraya nefsini okşayacak bi isim sıfat koymadığım için üzgünüm..

selametle

Buna istinaden:

Alıntı:
    alper'den alıntı:
    cold, senin taşlama* özelliği taşıyan şiirinin nefsani olduğunu düşündüğüm için BEĞENMEDİM(mecbur da değlim). "Neden şimdi yazın" dedin yukarıda cevap verdim. Daha ne istiyorsun? Bu tür basit cümlelerle aradığın nedir? Benim senle bir işim yok, yeter ki islamı kullanmış olma. Selametle...

amacın ne diye sordum çünkü uzat uzat nereye kadar. nezaketten uzkalaşmaya sebep kim acaba. ah ah ah... yani olayı kapatman için illa sertleşmek mi gerekiyor? daha önce güzel güzel anlattım anlamadın. Ama şimdi hafif sopa gösterince polemik istemiyorum uzatmayalım diyorsun. Ha şunu bileydin, biz de uzamasın dedik... hadi...

Konu alper tarafından (04-19-2008 Saat 03:37 ) değiştirilmiştir.
  10. Alt 04-19-2008, 03:36 #70
    Ziyaretci
    cidden trajikomiksin sadece seni veya kendimi küçültmek istemiyorum..özel mesaj yolu ile ulaşmak istedim ama posta kutun dolmuşş..aballı sopalı ilahi hiç güleceğim yoktu..amacım hakaretvari söylemlere mahal vermemekti ama öyle bi uslub takındınki..kurtlar vadisinden cıkmış gibi..neyse sözün özü benimle olan munakaşan varsa arkadaşlar aracılığıyla bana ulaşabilirsin..genel üzerinden konuşmalar yersiz..polemikten benimle alakası olmayan tartışmalardan nefret ederim..helede düzey b u kadar düşmüşken..

evet şiir berbat..