'..Ezelden Dili Yare Susa(r)mış Sevdanın..''
Kıyam(et) 'e uzaklaştırılmış sevdaların nezaretinden soyutla bizi...
Özünü perdeleyen melekleri utandırıyor
Aşkın mahremine dokun(a)mayan gözlerimizin edebi....

Defter-i Ebrar 'a düş(ül)müş en günahkâr sevabım...
G/öz yamacından sebiller ç/ağlat kurak çöllerime...Ezelden dili Yâre susa(r)mış sevdanın..
Sır düğümlerine çözüm atma..Akıbetine mazhar olan gördün mü hiç Leyla 'nın

Avuç içi kadar kıyam(et) biriktirdim...Ayrılık di/yarı bize yaban kaldı..Hadi tut s/özümden, adının ardısıra ölümlere gidelim..Kısacık bir hikayeydi ya hani ayrılık..Üç beş fasıl kadarcık..Önsözü bukadarmı uzun olurdu..? Bilemedim....

Kaç ölüm yolculuğunda mola verdinde beni soludun...Kaç kez ağlattın göz bebeklerini....Konuşursam aşk kesecek nefesimi...Ya Sussam! Sussam Duyarmısın Söyle(ye)mediklerimi...
Eyyy Ayışığından nasiplenen düşlerimin s(ak)lı tutulduğu yürek mahseni..
Sus da Söyle ...Var mı ödeyecek kırılmış yazgımın kefaretini...Ölüm karmaşasında sana dolaşıyor ayaklarım..Rayihan sızlatıyor iliklerimi...Yinemi büzdün aşk oyununun mızıkçı hayallerini...

Geceyi hasede koyan gözlerin kan öksürüyor..Ayrılık mukarrer mi dersin? Hıçkırıkların aşk ın kıyamet Suru nu üflüyor....
Sil baştan sevdaya k/arala bahtımızı...Bak yürek afakında hizlerimizi yetim yanlızlıklar bekliyor...Kelamlar Kudret Sahibinin hükmü ile (derg)ahında can verirken..Azrail le pazarlıkta neyin nesi? Layemut olmak ne haddimize.. Ölümün y/adı bile ömrü güzelleştiriyor...

Az biraz u/yan da tutuştur sinemede körelmiş hislerimi...Bu demde kalanların ardısıra ağıt yakmak gidenlerin hissesine pay biçiliyor...Küsme sakın üryan duygularımı hüzün libasına bürüdüm diye..Kıymık battı sözlerime....Her d/okunuşta sesime bin ah düğümleniyor......
Kurşun yüklü sevdalar asıyorum alaca renkli güvercinlerin kanadına....G/öz beyazı düşlerimiz varken... Ne de erken bulaştı kan, göz bebeklerimizin kundağına....İntikam peşinde koşuyor şimdi küstürdüğümüz tüm şiirler...Yinemi sökülüyorsun içimden mısra mısra...

Söz ayrılığa ilişince cezbesini kaybediyor harflerim...Nüktelerimde feryad-ı figan halinde martılar...Kul yapısı değildi aşk dediğim..Ezelden yüreğimize hükmeden Kutsi bir el var.....

Hadi..!! Sil g/özyaşlarını Meleklerin
Aşkımız öksüz yüreklerin hüzünlü sözlerinden damlayacak...
Sıkıca bırak ayrılığın elini...
Söz verdi....
Özün bu bahar güzüme kaçacak...

Meh-lika

[ses]http://www.musicwebtown.com/lalegul/playlists/129647/1233593.mp3[/ses]