Bir Aşkı Yaşamak için ilk başta benim gibi Sevmeyi öğrenmelisin, Boş Zamana Değil Dolu geçecek Zamanları hak Etmelisin!

Zamana Kapılıp Gitmek yerine Seninle Hayatı Olduğum yerde yaşamaya da Razıyım yeter ki Gül…

Yaşadığım Dakikalara Bakarak Değil, kalbimin Atışlarındaki heyecanla Sevdim Seni, Sen Anlamasan da!

Keşke Sözlerinle Değil de Yaptıklarınla Beni Mutlu Etseydin, Sadece Sözler Bazen yetersiz kalıyor…

Yalnızlığım Değil Sadece yaşadıklarım beni soğutuyor Hayattan, Ve Sen Sevgili Mutlu olursun belki…

Mutluluğu Sözlerle Değil Bana Bakışlarınla Bulmak isterim, Yıldızı Anımsatan Gözlerin Sönük Bakıyor Nedense bana..

Başkasına Değil Sana Sevdalıyım, Sözlerine Değil Gözlerine yandığım, Sensin benim Bu hayattaki Tek Amacım, Bırak inadı gel bitir Bu Dargınlığı..

Cümle Alem Biliyor Seni Sevdiğimi Sen hala Kuşkular içinde Yüzdürüyorsun Sevgimizi..

Adım Attığım Sürece Değil, Kalbim Attığı Sürece Seveceğim Seni Sen Anlamasan da!!!

Bir Su gibiydin, Gittin Boş Bardaklara Doldun, Ben Seni beklerken Sen Bir içim Su Oldun Gittin Başkalarına hayat verdin…

Unutulmak için yaşamadım Bu Sevdayı ve Anıları, Unutturmak için Çekmedim Bu Vefasız Sevdayı!!!

Hayata Emin Adımlarla Yürümek istiyorum, Sadece yanımda Dur ve Gül Bana, Böyle Uzak Durma Bana ve Sana Vereceğim Hayata!!!

Sitem Etsem de Sana Anlamazsın beni yâr, Ağlasam da Gideceksin Bir Gün Bende Biteceksin, Seni Seviyorum Desem de Sende Kendine iyi Bak Diyeceksin..

Yalnızlık Sonum Olmuş, Yalan Aşklar Hep beni Vurmuş, Şimdi iki Sözle Bu Aşkın Adı da Yalan Olmuş…

Ne Dersen Evet Dedim Hayır’ı Sildim Gözümden, Şimdi Kalkmışsın Trip yapıyorsun Ne yaparsam yapayım beni Anlamıyorsun, Seviyorum Diyorum Hala Mızmızlanıyorsun..

Kiminin Derdi Kiminin Sevgisi, Hep beni Ezdi Sevgilimin Çilesi.

Güneş Gözlükleriyle Değil, Numaralı Gözlükle Bakmak İsterdim Aşkımıza, Aşkımız kaç Numara Merak Ediyorum..

Seni Anlayan Bir Ben Varım, Beni Anlayansa Bir yalnızlığım ve Şarkılarım var…

Dertlerim için değil, Sevdiğim için Haykırıyorum Sana Bırakma Beni Tut Ellerimi, Gör Bendeki gerçek Sevgiyi!!!

Ne Yalanı Ne Dolanı Sevmem Kaçıp Giden Aşkları Ya, yanımda Ol Ya da Yalanların ol!!!

Aşkı Severek Çileyi ise Çekerek Öğrendim Sevgilim…

Hayat Acımasız, Acı ise Aşksız Çekilmez Sevgilim..

Bir Geminin içinde Sadece Seni bekleyen Aşk Yolcusuyum, Sen Ne Kadar inat Etsen de bu gemi Sensiz Yola Çıkmayacak Sevgilim…

Ne Kadar Hayata Bağlansan da Ellerim Bir Sözünle Kopar Giderim, Sen Beni Düşünme, Ben Acılara da Sarılırım Sevgilim…

Gördüğüm Bütün Güzellikler Bir Sözünle Anlamsız hale Gelir Bence Hayatıma Anlam Katan Sözlerin Hayatımda ki Güzellikleri Bitirmesin Bebeğim, Bir Sözünle Kırılır Serçe Kalbim.

Çok Sevdim Seni, Çok istedim Tut Ellerimi, Sen yalanlara Kapılıp Gittin usulca Ne Sevgi Kaldı kalbimde Ne de derman Bıraktın Hayatımda Helal Olsun Sana!

Bugünü Yenir Bir Umutla yaşamak istiyorum yanında, Lütfen Eskisi Gibi Olalım Dargınlık Olmasın Bu Aşk’ta Sevgilim, Bırakalım Çocukluğu Yaşayalım Mutluluğu Her şeyim.

Gecelerimi Süsleyen Hayalindi, Soğuk Odama Sıcaklığı getiren O Narin Sesindi, Ufak bir Kavgamız Depremler Yarattı Aramızda Ben miydim Acaba Hiç Sevmeyen Bu Hayatta!!!

Kalbimi Kırmak Kolay Olabilir Ama Tamir Etmek Baya Zamanını alacaktır!

Kırılan Kalbim Değil Bana Vermiş Olduğun Sözlerindir!

Sabahlarıma Güneş Gibi Doğan Sendin Şimdi ise Sadece Gecelerimde Bir Rüzgar Gibisin!!!

Ağzından Çıkan Cümlelere Değil, Karşında Duran insana Saygın Olsun ilk Başta…

Gözlerine Gülerek bakmak isterken, Gözyaşlarımla Tanıştım Elveda Demeden!

Her Ettiğimiz Kavgada Ömrümden Bir Gün Gidiyor Bunu Unutma…

Baktığım ilk gözler, Attığım ilk Adım, Sıcaklığını Hissettiğim ilk Nefesim Olacaksın, Sen Ne Kadar Parçalasan da Beni, Ben Senin Gölgen Olacağım Bırakmayacağım Seni!!!

Gecelerim Artık Sabahlarımdan Daha Huzur verici Oldu Bana, Gecenin Sessizliği Dert Oldu Acılarıma, Geceler Bile Feryat Etti Sana Olan Aşkıma..

Kelebek Ömrü kadar Kısa Olan bu Hayatta Tut Ellerimi Dargınlıklar içinde Bırakma, Hep Geri Adım Atan Oldum ilerleyemedim Hayatımda.

Tarihi Yazmak ikimizin elinde kır inadı haydi gel benimle, belki sende seversin günün birinde…

Ne Hikayelere katlanacak Duygularım Var, Ne de Sözlerini Çekecek Gururum Var!

Yarın Ölmeyeceğimizin Garantisi Var mı ? Bu Ölümlü Dünyada Sevmek Günah mı? Sevgilim…

Küserek Sorunları Değil, Olmayan Tatsızlıkları Yaşarız içimizde Unutma Bunu Sevgilim…

Umutlarımla Sevdim Seni, Acılarımla Barıştırdın beni tebrik Ederim Seni Vicdansız Sevgili.