wav uzantısını mp3 yapma

Merhaba, Bilgisayarda kaydetmiş olduğum bir ses kaydını (wav uzantılı) mp3 çevirmek istiyorum. Ben internetten bir kaç proğram indirdim ve yaptım. Mp3 olarak yaptım ve çalıyor. Yalnız bunu wordpress ile yapmış ...

Ağaç Şeklinde Aç1Beğeni
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 06-24-2009, 20:01 #1
    galaderesi Mesajlar: 20
    Merhaba,
    Bilgisayarda kaydetmiş olduğum bir ses kaydını (wav uzantılı) mp3 çevirmek istiyorum. Ben internetten bir kaç proğram indirdim ve yaptım. Mp3 olarak yaptım ve çalıyor. Yalnız bunu wordpress ile yapmış olduğum bir sitede kullanmaya kalkıyorum bu çevirdiğim mp3 çalmıyor. Bunu neden yapıyor bir türlü anlamadım. Ama normal bir mp3 dosyasını çalıyor. Wp sitesine mp3 uzantılı olarak yüklüyorum. Ama bunu çevirdiğimi proğram nerden biliyor? Başka bir yapma yolu yok mu?
    Bunu neden yapıyor yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkur ederim.

2. Alt 06-24-2009, 22:01 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bende ayni problemleri videolarda yasamistim acikcasi. Aslinda bu durum o programin iyi bir dönüstürme programi olmadiginida gösterebilir. Lakin bu durumu baska bir dönüstürme programi ile halletmistim Google a " wav to mp3 converter " yazdigimda bayagi fazla sonuc geliyor. Bu arada kullanacaginiz problem trial (deneme) sürümü olursada problem cikarma ihtimali yüksek.

3. Alt 06-24-2009, 22:17 #3
    evet hepsi deneme sürümü, yok mu başka bir türlü proğram bulabileceği. googledan 10 proğram indirdim ama sonuç sıfır....

4. Alt 06-24-2009, 22:45 #4
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Bir program denedim ve basarili Özel mesaj ile yolladim

galaderesi bunu beğendi.
  5. Alt 06-26-2009, 22:02 #5
    Teşekkurler yaptım.soğolun

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.