Pınaran'ın Müzik Mekanı

caiz miydi bu ortama baldırı çıplak nisa taifesinden resimler koymak, burdan adminlere sesleniyorum, muhakeme camiasına ters gibime geldi, haksızmıyım, ses verin hele, arka çıkın bana, destekleri bekliyorum....

Ağaç Şeklinde Aç10Beğeni

1. Alt 07-04-2011, 17:30 #41
    candanag Mesajlar: 302
    caiz miydi bu ortama baldırı çıplak nisa taifesinden resimler koymak, burdan adminlere sesleniyorum, muhakeme camiasına ters gibime geldi, haksızmıyım, ses verin hele, arka çıkın bana, destekleri bekliyorum.

2. Alt 07-04-2011, 17:37 #42
    pınaran Mesajlar: 314
    candanag´isimli üyeden Alıntı
    caiz miydi bu ortama baldırı çıplak nisa taifesinden resimler koymak, burdan adminlere sesleniyorum, muhakeme camiasına ters gibime geldi, haksızmıyım, ses verin hele, arka çıkın bana, destekleri bekliyorum.

çıplak falan yok, resimleri özellikle seçtim, çıplak falan yok..

3. Alt 07-04-2011, 17:42 #43
    pınaran´isimli üyeden Alıntı

çıplak falan yok, resimleri özellikle seçtim, çıplak falan yok..

ünlü "bu bir pipo değildir" özdeyişini hatırladım bir an

çıplaklık anlayışı ne göreceliymiş be, ne şaşabiliyorum, ne gülebiliyorum. çıplaklık sanırsam cismani olarak anadan üryan olmasını gerektiriyor sizin nazarınızda, esefle kınıyorum

4. Alt 07-04-2011, 17:45 #44
    ünlü "bu bir pipo değildir" özdeyişini hatırladım bir an

çıplaklık anlayışı ne göreceliymiş be, ne şaşabiliyorum, ne gülebiliyorum. çıplaklık sanırsam cismani olarak anadan üryan olmasını gerektiriyor sizin nazarınızda, esefle kınıyorum

dizinin üstündeki etekli fotoğraf olsa gerek aman çıkardım, sorun olmasın da..
    klibi de değiştirdim, madem öyle alın size çıplak olmayan Ville Valo..

Konu pınaran tarafından (07-04-2011 Saat 17:51 ) değiştirilmiştir.
  5. Alt 07-04-2011, 17:53 #45
    pınaran´isimli üyeden Alıntı
    BIRA.FM // Keyif,yalnız gitmez

orjinal bi radyo, tavsiye ederim, eski usul radyonuzu ayarlarken (ortama göre frekansı var) bi yandan da anneannelerimizin evindeki saatin işlemesi, ev havası.. harika olmuş.. hem sağlam parçalar da çıkıyor.

her ne kadar arada hoş müzikler çıksa da , özellikle genç bünyelerde alkol kullanımına teşvik unsuru taşıması sebebiyle kaldırılmasını talep ediyorum. destekleyin beni.

6. Alt 07-04-2011, 17:55 #46
    her ne kadar arada hoş müzikler çıksa da , özellikle genç bünyelerde alkol kullanımına teşvik unsuru taşıması sebebiyle kaldırılmasını talep ediyorum. destekleyin beni.

7. Alt 07-05-2011, 04:11 #47
    nina simone - my baby just cares for me

8. Alt 07-05-2011, 04:17 #48
    Nina Simone - Sinnerman

9. Alt 07-05-2011, 04:20 #49
    Nina Simone - Four Women

10. Alt 07-05-2011, 04:36 #50
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı

en sevdiğim fotolarından.. canlı dinleyebilmeyi ne çok isterdim..

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.