Pınaran'ın Müzik Mekanı

safinaz ´isimli üyeden Alıntı ↑...

1. Alt 07-04-2011, 16:12 #31
    pınaran Mesajlar: 314
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Hımmm çok severim

parça şahane
    ama Büşra filmindeki Yaman mı yoksa değil mi sonradan bilemedim, filmi sinemada izlemiştim, şu an elimde de yok, açıp sağlamasını yapamıyorum. böyle bir sahne kesin hatırlıyorum ama emin değilim, bu sebeple "Büşra filmiyle birlikte" cümlesini sildim.

2. Alt 07-04-2011, 16:31 #32
    candanag Mesajlar: 302
    çok film izlemekten kafa bulanabilir, normal karşılamak lazım, "Büşra" filminde kesinlikle böyle bir sahne yok, fakat videodaki aktör Tayanç Ayaydın'ın sanırsam "Pazar bir ticaret masalı " filminde olmalı böyle bir sahne

3. Alt 07-04-2011, 16:37 #33
    candanag´isimli üyeden Alıntı
    çok film izlemekten kafa bulanabilir, normal karşılamak lazım, "Büşra" filminde kesinlikle böyle bir sahne yok, fakat videodaki aktör Tayanç Ayaydın'ın sanırsam "Pazar bir ticaret masalı " filminde olmalı böyle bir sahne

öyle mi, vardı gibi, Büşra'ya kapıldıktan sonra gece içmeye gidiyordu.. neyse candanag emin galiba.. o zaman "Pazar: Bir Ticaret Masalı" ndan.
    kesin Tayanç Ayaydın evet ama Yaman karakteri değil demek ki..

olabilir canım günde 3 film bünyeye iyi gelmiyor biliyorum..

4. Alt 07-04-2011, 16:42 #34
    candanag Mesajlar: 302

5. Alt 07-04-2011, 17:00 #35
    Ville Valo & Natalia Avelon - Summer Wine

tabii Nancy Sinatra ve Lee Hazlewood un parçasını en iyi Sinatra ve Hazlewood söyler.

ama Ville Valo nun sesi harika, Natalia Avelon'unkisi pek gitmese de..
    Natalia Avelon'un "Das Wilde Leben" filminden (Uschi Obermaier'in hayatı)

ayrıca Usch'nin resimlerini de ekleyeyim de tam olsun..

Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı
    Pınaran'ın Müzik Mekanı

Konu pınaran tarafından (07-04-2011 Saat 17:49 ) değiştirilmiştir.
  6. Alt 07-04-2011, 17:02 #36
    candanag´isimli üyeden Alıntı

bi gün bunu yapacağını biliyordum, sn.alptraum lütfen bu paylaşımı alın burdan

7. Alt 07-04-2011, 17:12 #37
    safinaz Mesajlar: 3.348
    pınaran´isimli üyeden Alıntı
    parça şahane
    ama Büşra filmindeki Yaman mı yoksa değil mi sonradan bilemedim, filmi sinemada izlemiştim, şu an elimde de yok, açıp sağlamasını yapamıyorum. böyle bir sahne kesin hatırlıyorum ama emin değilim, bu sebeple "Büşra filmiyle birlikte" cümlesini sildim.

Benim için Dario Moreno'nun Sarhoş şarkısı olması önemliydi.Zaten film izlemediğim için ha Büşra olmuş ha başkası çok farketmiyor.Hatta geçen Çalgı Çengi filmini merak ettim.Kardeşime önce izlettim,"Pek hoşuma gitmedi"diyince izlemedim.Uzun bir süre birşeye konsantre olmak beni sıkıyor,kısa kısa olsa filmler olsa izlenir hani şöyle maximum 10 dk.falan

8. Alt 07-04-2011, 17:15 #38
    safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Benim için Dario Moreno'nun Sarhoş şarkısı olması önemliydi.Zaten film izlemediğim için ha Büşra olmuş ha başkası çok farketmiyor.Hatta geçen Çalgı Çengi filmini merak ettim.Kardeşime önce izlettim,"Pek hoşuma gitmedi"diyince izlemedim.Uzun bir süre birşeye konsantre olmak beni sıkıyor,kısa kısa olsa filmler olsa izlenir hani şöyle maximum 10 dk.falan

o filmi kesin öneriyorum evimize gelen her misafirle birlikte tekrar tekrar izliyorum, hep güldürüyor hep güldürüyor, 10 dk. 10 dk. olsun öyle izle, zaten sıkıcı değil de, kese kese izlesen de olur...

9. Alt 07-04-2011, 17:19 #39
    safinaz Mesajlar: 3.348
    pınaran´isimli üyeden Alıntı
    o filmi kesin öneriyorum evimize gelen her misafirle birlikte tekrar tekrar izliyorum, hep güldürüyor hep güldürüyor, 10 dk. 10 dk. olsun öyle izle, zaten sıkıcı değil de, kese kese izlesen de olur...

Bugün izleyeyim bari

p?naran bunu beğendi.
  10. Alt 07-04-2011, 17:21 #40
    Erkin Koray - Şaşkın

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.