Mercan Dede-800 feat.Ceza

Mercan Dede'nin Mevlana'ya atfen yaptığı ve güzel bir mektupla süslediği 800 albümünün Ceza ile olan çalışmasını link vererek rap bölümüne de olsa Mercan Dede'yi tanımayanlar vardır diyerekten eklemek geldi içimden. ...

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 2 gönderen candanag
  • 1 gönderen alptraum

1. Alt 06-17-2008, 11:06 #1
    candanag Mesajlar: 302
    Mercan Dede'nin Mevlana'ya atfen yaptığı ve güzel bir mektupla süslediği 800 albümünün Ceza ile olan çalışmasını link vererek rap bölümüne de olsa Mercan Dede'yi tanımayanlar vardır diyerekten eklemek geldi içimden.

http://www.mtv.com.tr/mplay/detail.aspx?ClipId=4078

alptraum ve kipchak bunu beğendiler.
  2. Alt 06-17-2008, 17:10 #2
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Klipleri hazirlayan farkli bir yorum getirmek istemis izleyene sanirim ben iki sarkininda müziklerini begendim ama ikinci klipteki melek neden kanatli anlamadim Hala hristiyanligin simgeleri var bizde bilmeden ya da bilmeyerek kullandigimiz objeler var ve ilk klipteki erkegin üstü neden ciplak ve bayanin tabi arkadan gözüken

Bana kalsa elbiseleri olsa imis daha güzellesirmis.Birde cezayi pek begenmedigimden sanirim, müzik ve o ses söyleme tarzi ile uyusturamadim

safinaz bunu beğendi.
Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.