avast! 4.7.986 Home/ Professional Edition Türkçe Full

Avast! sisteminizde tam güvenlik sağlayan bir antivirüs yazılımıdır. Bilgisayarınızı hacker saldırılarından ve virüslerden korur. Gelen saldırıları engeller ve size bildirir. İsteğiniz doğrultusunda sisteminizi virüs taramasından geçirir. Programın kolay kullanılabilir arayüzü, ...

1. Alt 01-17-2008, 16:06 #1
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Avast! sisteminizde tam güvenlik sağlayan bir antivirüs yazılımıdır. Bilgisayarınızı hacker saldırılarından ve virüslerden korur. Gelen saldırıları engeller ve size bildirir. İsteğiniz doğrultusunda sisteminizi virüs taramasından geçirir. Programın kolay kullanılabilir arayüzü, e-posta koruması ve otomatik güncellemesi gibi özellikleri vardır. Virüs, solucan ve truva atları (trojan) ile savaşmak ve sisteminizin güvenliğini sağlamak istiyorsanız Avast! Professional Edition yazılımını kullanabilirsiniz.

Avast! Professional Programının Ayrıntılı Özellikleri :
    # Tüm 32 ve 64 bit tabanlı işletim sistemlerini destekleyebilme
    # Anlık tarama desteği ile bilgisayarınıza o an bulaşmaya çalışan virüsleri de tespit edebilme
    # Posta istemci programlarını da destekleyen gelişmiş e-posta tarayıcısı
    # Program erişimi tarayıcısı ile programlara o anda bulaşmaya çalışan virüs hareketlerini de tanıyıp engelleyebilme
    # Tema destekli gelişmiş kullanıcı arabirimi (Ürünün programcıları ve sevenleri tarafından hazırlanmış tema eklentilerini buradan önizleyip, indirebilirsiniz)
    # Senaryo engelleyicisi ile internetteki tüm sayfalara gizlenen zararlı kodları tam olarak engelleyebilme imkanı
    # Windows XP ve 2000 üzerinde, bilgisayar açılmadan (DOS kipinde) tarama yapabilme, böylelikle Boot virüslerine karşı da eksiksiz koruma sağlayabilme özelliği
    # Ekran koruyucusu ve hafızadaki tüm verileri anlık olarak tarayabilme
    # Klasör paketleme desteği ile virüslü klasörleri tüm erişime kapatabilme imkanı
    # Gelişmiş dil desteği ile Türkçe dahil olmak üzere birçok dili destekleme
    # Otomatik güncelleme sayesinde her hafta yeni virüs veritabanı dosyaları ile sürekli güncel kalan alt yapı

Changes in Version 4.7.981, April 14, 2007:
    - fixed extra-long duration of the boot-time scan under Windows Vista
    - WebShield: improved compatibility with Windows Vista
    - WebShield: better support for HTTP method CONNECT in upstream proxy scenarios
    - fixed a minor memory leak in aswrdr.sys
    - auto-updates now use much less CPU resources (should not interfere with other CPU-intensive programs running on the computer, e.g. games)
    - added a new unpacker: "installers"; useful especially for detection of malware droppers
    - Outlook/Exchange provider: improved compatibility with Outlook 2007
    - boot-time scanner: fix for the case when there's the /NOGUIBOOT option in boot.ini
    - fixed a problem in Standard Shield under Windows Vista related to saving of Word 2007 documents on FAT partitions
    - email alerts now use correct formatting even for non-Latin characters
    - fixed a rare problem in Standard Shield related to handling of disk volumes mounted to NTFS directories
    - further enhancements in executable unpackers
    - fixed a bug in ZOO unpacker (special thanks to Jean-Sébastien Guay-Leroux)
    - task scheduler: it's now possible to specify which days of week the task should run
    - command-line scanner (ashCmd.exe) now supports a couple of more command-line options, mostly related to handling of infected files[/li]
    - mail scanner: improved deleting of entire emails (virus embedded in email body)
    - fixed opening of the sounds settings dialog under certain operating systems
    - avast! screensaver now available even under Windows Vista 64-bit
    - better detection of corrupted/modified VPS file
    - WebShield: other minor fixes
    - added Macedonian, Croatian and Portuguese (not Brazil) language packs

Download avast! Professional Edition Tr

Download avast! Home Edition Tr

Konu kipchak tarafından (02-26-2009 Saat 04:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: illegal files
  2. Alt 01-17-2008, 20:23 #2
    faith Mesajlar: 8
    ellerine saglik üstad,ama bi sorun var crack dosyasinin linkinde virüs var indiremiorum............

3. Alt 01-17-2008, 20:24 #3
    rapidden mi indiremiyorsun üstad

eger öyleyse sayet ben buraya koyayim eklentiyi benim anti virüs birsey göstermedi ama sen yinede tarat herseye ragmen

4. Alt 01-17-2008, 20:25 #4
    bu arada üstadim isteklerimizi nerden iletecegimi bilmedigim icin burdan yaziyorum,karpersky 7.0 ve key lerini de eklersininiz minnettar olurum
    sevgiler....

5. Alt 01-17-2008, 20:26 #5
    evet rapidden indirilmior mevcut virüs programi engellior

6. Alt 01-17-2008, 20:29 #6
    üstadim senin verdiginide indiremiorum onuda engelledi,turva ati uyarisi verioor

7. Alt 01-17-2008, 20:30 #7
    abisi ayip sormasi sende hangi program var

8. Alt 01-17-2008, 20:41 #8
    Üstad ilk mesaja bak alternatif indirebilecegin eklentiyi koydum tertemiz eger prb olursa yine yazarsin

9. Alt 01-30-2008, 04:38 #9
    Ziyaretci
    koaka Mesajlar: n/a
    abı saolasın elıne saglık

Kullanıcı isminiz: Giriş yapmak için Buraya tıklayın

Bu soru sistemi, zararlı botlara karşı güvenlik için uygulamaya sunulmuştur. Bundan dolayı bu kısımı doldurmak zorunludur.