Vbulletin Zoint SEO Kurulum ve ayarlamalar

alptraum ´isimli üyeden Alıntı ↑...

Ağaç Şeklinde Aç2Beğeni

1. Alt 09-02-2008, 16:42 #11
    raptek Mesajlar: 22
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Resim olarak gösterdigim admin panelde seo ya girdiginde olmasi gereken ayarlar. Sanirim bunu demek istemistin eger yanlis anlamadiysam

teşekkür ederim bunu söylemek istemiştim

2. Alt 09-02-2008, 16:50 #12
    alptraum Mesajlar: 38.107
    Blog Başlıkları: 28
    Sayin raptek,

Bicimlerdeki editlemeleri de yaptiniz mi?

Daha dogrusu anlatilan tüm editlemeleri dogru yaptiniz mi?

3. Alt 09-02-2008, 16:53 #13
    evet editlemeleri yaptım ama doğruluğunu kontrol etmek için bi kez daha yapıyım isterseniz ?
    başka bi sorun olamazmı ?

4. Alt 09-02-2008, 17:04 #14
    Serveriniz apache ise ve editlemeleri dogru yaptiginiza inaniyorsaniz calismasi gerekir. Benim rar in icine koydugum editlemelerden yaptiniz degil mi? Meta kelimeler cikmiyor ***** gözüküyor sizde o sekilde almamissinizdir umarim

5. Alt 09-02-2008, 17:05 #15
    Önemli not:

Kod:
    archive_complete
    archive_global
    archive_postheader
    archive_process_start Pluginlerden girip seo da bunlari bulup deaktif edin sitenin altina olusturacaginiz arsivle zoints seo calismayacaktir ve google sitenizi indexlemeyecektir.Bunlari dektif edinki calissin.Eger sansürden dolayi tema ayarlamalari * böyle gözüküyor ise indireceginiz zoints seo dada tema ayarlamalarini koydum oradanda takip edebilirsiniz

bunu nasıl yapıcaz anlamadım :S pluinglere girince bn onları bulamadım ayrıntılı anlatırsan sevinirim

6. Alt 09-02-2008, 17:06 #16
    alptraum´isimli üyeden Alıntı
    Serveriniz apache ise ve editlemeleri dogru yaptiginiza inaniyorsaniz calismasi gerekir. Benim rar in icine koydugum editlemelerden yaptiniz degil mi? Meta kelimeler cikmiyor ***** gözüküyor sizde o sekilde almamissinizdir umarim

editlemeleri başka bi siteden yapmıştım orda sansür yoktu doğru yaptığıma inanıyorum en son bi kere daha kontrol ederim ama.

7. Alt 09-02-2008, 17:12 #17
    ÖnemLi not: Bazı Forum sitelerinde .htaccess klasörü normalde Vardır ve gizli durumda olabilir eğer var ise pc nize indirerek dosyayı acın ve en alt satıra kodları ekleyin. kesinlikle yeni oluşturup üzerine yazdırmayın.!

ben bu kurala uymadım işte bnm eski htacces gitti sorun bu olabilirmi ki ?

8. Alt 09-02-2008, 17:15 #18
    Eski .htaccess dosyasi olsada önemli degil yanliz biryerde göremediginiz bir hata yapiyorsunuz. Isterseniz özel mesajla bana panel bilgilerinizi verin birde ben kontrol edeyim.

9. Alt 09-02-2008, 17:23 #19

10. Alt 06-17-2009, 19:59 #20
    ^SpeeD Mesajlar: 4
    benim bir sorunum var zointsi kurdum hiç bir problem yok ama alttaki site haritasındaki rakamların hngisine tıklarsam tıklayayım arşiv anasayfası açılıyor bunun neden oldugu hakkında yardım edebilirmisiniz.