Herkes İçin Matematik - John Allen Paulos - Ana Fikri

Herkes İçin Matematik - John Allen Paulos - Ana Fikri

Yayınevi: Beyaz Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Yetersiz matematik eğitimi, matematikle ilgili psikolojik engeller ve hayali algılar insanların çoğunu sayı cahili yapmaktadır. Eğer reklamcıların yanlış iddialarına, şarlatan doktorlara ve sahte bilimadamlarına direneceksek, içimizde istatistik konusunda sağlıklı bir kuşkuculuk geliştirmeliyiz. Bu canlı ve esprili kitabında John Allen Paulos matematiğin gücünü gösteren birçok... Read more

01-18-2011 04:22 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bulgaristan da Türkler, Türkiye de Kürtler - Aziz Nesin - Ana Fikri

Bulgaristan da Türkler, Türkiye de Kürtler - Aziz Nesin - Ana Fikri

Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 1995 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitap, Aziz Nesin in seksenaltıncı kitabıdır. Aziz Nesin in 86 kitabının telif hakkıyla Nesin Vakfı kurulmuştur ve bu gelirle sürmektedir. Nesin Vakfı nın 1989 yılındaki aylık gideri 10 milyon liradır. Vakf ın çocuklarından üçü üniversite öğrencisidir. Biri kız, ikisi erkek üç üniversite öğrencisinin Çatalca dan üniversiteye gitmeleri zor olduğundan onlar için Aksaray da bir... Read more

01-18-2011 04:15 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Dünyayı Öğreniyorum / Zamanda Yolculuk - Kolektif - Ana Fikri

Dünyayı Öğreniyorum / Zamanda Yolculuk - Kolektif - Ana Fikri

Dünyayı Öğreniyorum / Zamanda Yolculuk - Kolektif - Özeti, Dünyayı Öğreniyorum / Zamanda Yolculuk Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Yaşadığınız heyecan verici dünyayı keşfedin. Bu kitapta bir okula, kalabalık bir şehre, bir çiftliğe gidip, başka ülkelerdeki insanların yaşam tarzlarını görmek için bir dünya turuna çıkabilirsiniz. Kitapta yer alan 10 büyük... Read more

01-18-2011 04:02 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güvercine Ağıt - Gürsel Korat - Ana Fikri

Güvercine Ağıt - Gürsel Korat - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2004 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Gürsel Korat, Zaman Yeli ile başlattığı zaman merkezli imgelemini Güvercine Ağıt ile sürdürüyor. Güvercine Ağıt, 1294 yılının ağustos ayının son gününde, Anadolu nun beş ayrı noktasında yağmur altında yaşanan olaylarla açılır. Romandaki tarihsel zenginlik, roman kişilerinden de bellidir: İspanya dan Venedik e, Balkanlar dan Kayseri ye kadar geniş bir coğrafyanın insanları, etnik... Read more

01-18-2011 03:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gök Ekini - M. Said Türkoğlu - Ana Fikri

Gök Ekini - M. Said Türkoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Şahdamar Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: İslam / Din Bir yıllık geçim için ne zahmetlere katlanırız! Her yıl, dünya toprağına tohumlar eker ve ona gözümüz gibi bakarız. Bütün yıl, rızkımız için çalışır çabalarız. Günü gelince de emeğimizin karşılığını, maddî rızkımızı, temin ederiz. Peki, ya âhiret azığımız Diğer "M. Said Türkoğlu" Kitapları: 1. İyilik Kelebekleri

01-18-2011 03:43 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Burç Hikayeleri - Küçük İskender - Ana Fikri

Burç Hikayeleri - Küçük İskender - Ana Fikri

Burç Hikayeleri - Küçük İskender - Özeti, Burç Hikayeleri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Sel Yayıncılık Basım Tarihi: Temmuz 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat "Benim gibilerin resimlerini gazetelerden, afişlerden, miting alanlarından toplarken, bunun farkında bile değildim; ameliyathaneye alındığımda çoktan ölmüştüm; narkoz, ben bununla muhatap olmam dedi; neşter, deymezmiş dedi; pamuk, beni kirletecek başka birini bulamadınız mı diye... Read more

01-18-2011 03:31 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Gölgenin Canı - Gürsel Korat - Ana Fikri

Gölgenin Canı - Gürsel Korat - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Yüzünde aşk güzelliği vardı, ancak orada ben yoktum, kendimi göremiyordum. Aşkın bakışında kendinden arınmışlık ararım ben; oysa Giovanna nın bakışında yalnızca kendisi vardı. Bunu nasıl anladım, bilmem. Belki de anlamadım. Nasıl baktıysam öyle gördüğüm söylenebilir, buna karşı çıkamam. Ancak sezginin hiçbir önemi yok mu? Ben o yüzde adını koyamadığım bir şey sezdim.... Read more

01-18-2011 03:21 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bektaşi Gülleri - Cahit ÖZTELLİ - Ana Fikri

Bektaşi Gülleri - Cahit ÖZTELLİ - Ana Fikri

Yayınevi: Özgür Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1985 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Arzulayıp sana geldim Pirim Hacı Bektaş Veli Eşiğine yüzüm sürdüm pirim Hacı Bektaş Veli Diğer "Cahit ÖZTELLİ" Kitapları: 1. Yunus Emre (Yaşamı ve Bütün Şiirleri)

01-18-2011 03:11 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Barış Kültürü - Şefik Asan - Ana Fikri

Barış Kültürü - Şefik Asan - Ana Fikri

Yayınevi: Heyamola Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İyi bir savaş ve kötü bir barış hiçbir zaman olmamıştır. Ben yalnızca barışçı değil, bir barış savunucusuyum... İnsanlar savaşa karşı direnmedikleri sürece, hiçbir şey savaşları ortadan kaldıramaz. "Barış gibi inandığımız bir dava uğruna ölmek, savaş gibi inanmadığımız bir şey için acı çekmekten daha iyi değil midir? " Einstein Şefik Asan, bu kitapta Türk ve... Read more

01-18-2011 03:01 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çalınan Mektup - Edgar Allan Poe - Ana Fikri

Çalınan Mektup - Edgar Allan Poe - Ana Fikri

Çalınan Mektup - Edgar Allan Poe - Özeti, Çalınan Mektup Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Dost Kitabevi Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Mizah türünde yaptığı birtakım başarısız girişimler dışında, kabus sözcüğü Poe nun tüm anlatılarına uygun düşmektedir. Bu kitap için en tutkulu dört öyküsünü ve Çalınan Mektup adlı polisiye öyküsünü seçtik. Wells in daha geç tarihli öykülerinden farklı olarak Şişedeki... Read more

01-18-2011 02:51 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Geç Dönem Üslubu / Rüzgara Karşı Edebiyat ve Müzik - Edward W. Said - Ana Fikri

Geç Dönem Üslubu / Rüzgara Karşı Edebiyat ve Müzik - Edward W. Said - Ana Fikri

Geç Dönem Üslubu / Rüzgara Karşı Edebiyat ve Müzik - Edward W. Said - Özeti, Geç Dönem Üslubu / Rüzgara Karşı Edebiyat ve Müzik Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Kitap Türü: Edward Said'in zihnini uzun zaman meşgul eden bir mesele geç dönem üslubu.Richard Strauss, Beethoven, Thomas Mann, Jean Genet, Giuseppe Tomasi di Lampedusa, Konstantinos Kavafis, Luchino Visconti ve Glenn Gould'un geç dönem eserlerini inceleyen Said bu kitabın... Read more

01-18-2011 02:41 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çocuklar İçin Yaratıcı Etkinlikler - Mübeccel Gönen - Ana Fikri

Çocuklar İçin Yaratıcı Etkinlikler - Mübeccel Gönen - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Yaratıcı düşüncenin, sosyal hayata uyum sağlamada çok etkili olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Sürekli bir kültürel değişim ve bilgi patlamasıyla karşı karşıya kalan bugünün dünyasına uyum sağlamak, özellikle çocuklar için erken yaşta önem kazanmaktadır. Çocuklara, ihtiyaçları olan bütün becerileri kazandırmak ve onları hızla akan sürece adapte edebilmek her zaman mümkün... Read more

01-18-2011 02:23 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gökçe Yazı - Nazmi Ağıl - Ana Fikri

Gökçe Yazı - Nazmi Ağıl - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Aralık 1998 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Diğer "Nazmi Ağıl" Kitapları: 1. Babalar Ve Oğullar

01-18-2011 02:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gönülden Bir Tutku : Sevgi Gönül Hat Koleksiyonu - Hülya Bilgi - Ana Fikri

Gönülden Bir Tutku : Sevgi Gönül Hat Koleksiyonu - Hülya Bilgi - Ana Fikri

Yayınevi: Sadberk Hanım Müzesi Basım Tarihi: Ocak 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Rahmetli Sevgi halam, yazma eser toplamaya 1983 yılında başlamıştı. İsmiyle müsemma her daim güzellik peşinde koşan kendisi, bu yeni merakını büyük bir sevgi, tutku ve haz ile sürdürerek yirmi sene gibi bir zaman zarfında bu kataloğun ihtiva ettiği koleksiyonu vücuda getirdi. Zamansız vefatına kadar Kandilli deki evinin duvarlarını süsleyen bu eserler, arzusu istikametinde Sadberk Hanım... Read more

01-18-2011 02:01 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ben Sorun Çözebilirim - Selahiddin Öğülmüş - Ana Fikri

Ben Sorun Çözebilirim - Selahiddin Öğülmüş - Ana Fikri

Yayınevi: Ebabil Yayıncılık Basım Tarihi: Şubat 2004 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Toplumsal bir varlık olarak ailede, okulda, iş yerinde sürekli başkalarıyla etkileşimde bulunduğumuz sürece, ortaya çıkabilecek kişilerarası sorunlara karşı hazırlıklı olmamız gerekir. Zira kaynaklar kıt ve gereksinimlerimiz birbirinden farklı olduğu için kişilerarası sorunlardan kaçmak ya da kaçınmak mümkün değildir. Önemli olan, sorun çözme becerilerimizi geliştirerek... Read more

01-18-2011 01:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
English Test Book - Komisyon - Ana Fikri

English Test Book - Komisyon - Ana Fikri

Yayınevi: Tudem Basım Tarihi: Mayıs 2009 Kitap Türü: Yabancı Dil / Yabancı Dil SBS ye yönelik hazırlanmış Her ünitede sözcük bilgisini artıran etkinlikler Sınıfta veya bireysel kullanıma uygun resimli etkinlikler Farklı tür için 15 er sorudan oluşan 3 er test 25 er sorudan oluşan 5 SBS denemesi toplam 53 test 845 çoktan seçmeli,toplam 2250 soru yer almaktadır. Diğer "Komisyon" Kitapları: 1. Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2010

01-18-2011 01:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
C# - Herbert Schildt - Ana Fikri

C# - Herbert Schildt - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Programlama / Teknoloji Uzman programlama yazarı Herbert Schildt, özellikle Microsoft .NET ortamı için tasarlanmış olan, devrim niteliğindeki yeni programlama dili olan C# hakkındaki mutlak referansı yazdı. Bu kitap uzmanı tarafından yapılan açıklamalar, öngörülü ipuçları ve yüzlerce örnek aracılığı ile C# dilini her yönüyle açıklıyor. Ayrıca, yazar Herbert Schildt’in milyonlarca okur tarafından tercih... Read more

01-18-2011 01:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hayat Seni Öpüyorum - Aziz Sivaslioğlu - Ana Fikri

Hayat Seni Öpüyorum - Aziz Sivaslioğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Özcan Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kadıköy vapurundBin kanatlı martıyımCebim boş, gönlüm zengin;Eksildikçe artıyım.Ne zaman yağmur yağsaSevdaya tutulurumKoşuyolu parkındaHüznümü kuruturmBulutumu incittim,A küstüm çiçeğiyimPenceremde bir kumru,

01-18-2011 01:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Fırtınaydı Hazan - Bir Militan ve Gazeteci Namık T - Veysel Otunç - Ana Fikri

Fırtınaydı Hazan - Bir Militan ve Gazeteci Namık T - Veysel Otunç - Ana Fikri

Fırtınaydı Hazan - Bir Militan ve Gazeteci Namık T - Veysel Otunç - Özeti, Fırtınaydı Hazan - Bir Militan ve Gazeteci Namık T Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Berfin Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Katledilen gazetecilerin kalemini gazeteciler, devrimcilerin kavgasını dava arkadaşlarını devralırlar. Mücadele kesintisiz sürer, rotafitler döner. Namık ın gazeteciliğinden önce muazzam bir devrimci kişiliği, her koşulda... Read more

01-18-2011 01:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ekonomi Politikası - Erkan Kumcu - Ana Fikri

Ekonomi Politikası - Erkan Kumcu - Ana Fikri

Yayınevi: Om Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2002 Kitap Türü: Bu kitap, yılların getirdiği ortak düşüncelerin ve ortak olmayan düşüncelerde ortaya çıkmış tartışmalarda ulaşılan uzlaşmaların yazıya dökülmüş bir biçimi. Kitap Türkiye yi referans olarak kullanmak suretiyle, ekonomik sorunların çözümü için kullanılması gereken araçları ve politikaları tartışmayı amaçlıyor. Böylece ekonomi politikasına hem genel olarak hem de Türkiye özelinde bakma olanağı... Read more

01-18-2011 00:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Güç, Etki ve İkna - Richard Luecke - Ana Fikri

Güç, Etki ve İkna - Richard Luecke - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2007 Kitap Türü: Hedeflerinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz güç kaynaklarını nasıl elde edersiniz? Kurum içi etkinizi nasıl artırırsınız? Dinleyicilerinize uygun ikna tekniğini nasıl seçersiniz? Daha etkili sunumları nasıl hazırlar ve sunarsınız? Diğer "Richard Luecke" Kitapları: 1. En İyi Elemanı İşe Almak ve Elde Tutmak

01-18-2011 00:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Biz de Yaşadık - Dünden Bugüne Rıfat Ilgaz - Mehmet Saydur - Ana Fikri

Biz de Yaşadık - Dünden Bugüne Rıfat Ilgaz - Mehmet Saydur - Ana Fikri

Biz de Yaşadık - Dünden Bugüne Rıfat Ilgaz - Mehmet Saydur - Özeti, Biz de Yaşadık - Dünden Bugüne Rıfat Ilgaz Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Çınar Yayınları Basım Tarihi: Şubat 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Rıfat Ilgaz, tüm yaşamını insanlık uğruna sunarak "bir insanın nasıl yaşaması gerektiğini" en çarpıcı biçimde göstermişti. Hapishanelerde, hastanelerde, basımevlerinde, ışıksız, havasız, yerine göre susuz, ekmeksiz,... Read more

01-18-2011 00:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Harp ve Sulh - Dejanirah Couto - Ana Fikri

Harp ve Sulh - Dejanirah Couto - Ana Fikri

Harp ve Sulh - Dejanirah Couto - Özeti, Harp ve Sulh Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kitap Yayınevi Basım Tarihi: Aralık 2010 Kitap Türü: Diğer / Araştırma - İnceleme Türkiye'nin Avrupa Birliği ile yürüttüğü üyelik müzakerelerinin gündemin önemli bir maddesi olduğu bir dönemde, Osmanlı İmparatorluğu'nun, Avrupa uluslarının modern ve çağdaş tarihlerinde oynadığı rolü hatırlatmak kuşkusuz çok yararlı. İstanbul'un fethinden, 1923'te imzalanan Lozan... Read more

01-18-2011 00:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Eksik Zamanlar - Sırrı Çınar - Ana Fikri

Eksik Zamanlar - Sırrı Çınar - Ana Fikri

Yayınevi: Akis Kitap Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Zaman sıfırdı. Yer ise kara deliğin tam ortasıydı. Her şey karanlık, bilinenden öteydi. Salih yaşadıklarını güzel ülkemin güzel insanlarıyla yaşamıştı. Belki Trabzon da, belki Antalya da, belki İstanbul da belki Ankara da belki Erzurum da. Zaman belki dündü, belki öteki gün, belki yarın, belki yarından da sonraydı. Salih ve çevresindekiler belki komşunuzdu, belki ablanız, belki dayınız, belki... Read more

01-18-2011 00:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ev Canavarları - Aile Rehberi 2 - Stanislav Marijanovic - Ana Fikri

Ev Canavarları - Aile Rehberi 2 - Stanislav Marijanovic - Ana Fikri

Ev Canavarları - Aile Rehberi 2 - Stanislav Marijanovic - Özeti, Ev Canavarları - Aile Rehberi 2 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Ev Canavarları yeni maceralarıyla aramızdalar! Ev Canavarları Aile Rehberi nin bu ikinci cildinde, Stanislav Marijanovic canavar fizyolojisi ve davranışları üzerine yürüttüğü araştırmalara dayanarak, yirmi yeni Ev Canavarı türünü tanıtıyor.... Read more

01-18-2011 00:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir Hüzün Güncesi - Katherine Mansfıeld - Ana Fikri

Bir Hüzün Güncesi - Katherine Mansfıeld - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Haziran 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İngiliz edebiyatının ve dünyanın en büyük öykü yazarlarından biri olan Katherine Mansfield in (1898-1923) kısacık yaşamı boyunca tuttuğu güncesinin tamamını Bir Hüzün Gecesi adıyla yayınlıyoruz. Bu günce, onu kısacık yaşamının oldukça uzun bir bölümünü kapsıyor; 1914 ten, ölümünden bir yıl öncesine, yani 1922 yılına uzanan bir zaman dilimini. Bir başka ünlü İngiliz... Read more

01-17-2011 23:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
İSA'NIN SIRRI-CHOR ÇILGIN BİRŞEY bomba!

İSA'NIN SIRRI-CHOR ÇILGIN BİRŞEY bomba!

Yeni üyeyim ve hemen çok beğendiğim birşeyi paylaşmak istiyorum. Bilgi Yayınevi'nden çıkan "isa'nın sırrı" kitabını mutlaka okuyun derim. Deli birşey. Acayip heyecanlı ve şoke ediyor! Türkiye'yi öven bir yabancı yazar olmasına şaşırdığınız gibi Piri Reis'in Evrimi herkesten önce koyduğunu, eşcinselliği herşeyi yazmış. Helal olsun diyorum da başka birşey demiyorum! İddia ediyorum inanılmaz şaşıracaksınız. Dan Brown haletmiş diyeceksiniz. Şok şok şok üstüne.... Read more

01-17-2011 23:42 - yazan Misafir son yazılan Mesajı göster
Damla Hece Kitabı - Ekrem Aytar - Ana Fikri

Damla Hece Kitabı - Ekrem Aytar - Ana Fikri

Yayınevi: Damla Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Birinci sınıfın insan hayatı üzerinde çok önemli bir yeri olduğu bütün eğitimciler tarafından kabul edilmektedir. Damla Hece Kitabı, birinci sınıf öğrencilerine okuma yazmayı daha kolay, daha hızlı ve en önemlisi severek öğretmek için hazırlanmıştır. Diğer "Ekrem Aytar" Kitapları: 1. Yaz Tatil Kitabı 6

01-17-2011 23:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Beşikteki Flüt - Ridley Pearson - Ana Fikri

Beşikteki Flüt - Ridley Pearson - Ana Fikri

Beşikteki Flüt - Ridley Pearson - Özeti, Beşikteki Flüt Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Epsilon Yayınları Basım Tarihi: Mart 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Beşikteki Flüt altı milyon adet basılmıştır.Basın tarafından "Fareli Köyün Kavalcısı" adı takılan çocuk hırsızı, kaçırdığı çocukların yatağına bir flüt bırakır. Bu arkasında bıraktığı tek izdir. Seattle Polis Teşkilatı'ndan Dedektif Lou Boldt'un elde ettiği tüm bulgular,... Read more

01-17-2011 23:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hatırla - Steve Rother - Ana Fikri

Hatırla - Steve Rother - Ana Fikri

Yayınevi: Akaşa Basım Tarihi: Temmuz 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu, Dünya üzerinde yaşanacak heyecan verici bir zamandır. Bu son derece aydınlatıcı kitapta Grup ve Steve Rother paradigmaları ve kendimizi değiştirecek Yüksek Gerçekleri sunmakta. Biz insanlar Büyük Oyunu kazandık ve şimdi onu yeni bir düzeye yükseltiyoruz! "Bu kitap sadece tüm dünya için çok derin ve önemli bir bilgi sunmakla kalmıyor; aynı zamanda iki aydınlanmış insanın Sevgi yolculuğunu da... Read more

01-17-2011 23:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools