Herkes Kadar - Behçet Çelik - Ana Fikri

Herkes Kadar - Behçet Çelik - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Olmayacak şey, Ağbum aradı akşamüstü. Akşam size geleceğiz dedi, evde miyiz, değil miyiz, sormadan. Niye geleceğini kestirdiğim için sesimi çıkartmadım. Sesi donuktu; hal hatır sorma faslını kısa tutmuş, sesindeki sert ton canımı sıkmıştı. Masamda biriken işleri temizleyecektim o gün, elimi süremedim, çakıldım kaldım öylece. Nicedir, sağda solda, Kimse ne üzer ne... Read more

01-26-2011 16:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Babamın Arkadaşları - Samet Ağaoğlu - Ana Fikri

Babamın Arkadaşları - Samet Ağaoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Ziya Gökalp... Ömer Naci... Tunalı Hilmi... Doktor Abdullah Cevdet... Profesör Yusuf Akçura... Kara Kemal... Mehmed Emin Yurdakul... Profesör Fuad Köprülü... Bu liste uzayıp gidiyor. Demokrat Parti nin önde gelen isimlerinden Samet Ağaoğlu nun, babası Ahmet Ağaoğlu nun arkadaşlarına ait anıları, döneme damgasını vuran önemli şahsiyetlerin portrelerinden oluşan ilginç bir panorama... Read more

01-26-2011 16:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çek Elini Cebimden - Ron J. Lambert Tom Parker - Ana Fikri

Çek Elini Cebimden - Ron J. Lambert Tom Parker - Ana Fikri

Yayınevi: Crea Yayıncılık Basım Tarihi: Eylül 2007 Kitap Türü: Bu kitabın yazarları, kitapta size anlatılan yetenekleri ve stratejileri kullanarak 1000 olan müşteri sayısını 2 milyona çıkardılar. Sadece kâr-zarar ilişkisine odaklanan müşterilerinizle nasıl başa çıkacağınızı, iletişim ve müzakere becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz. SİZ BU KİTABI OKURKEN, DÜNYANIN HER HANGİ BİR YERİNDE BU İŞİN EĞİTİMİNİ ALAN BİR ODA DOLUSU SATIN ALMACI,... Read more

01-26-2011 16:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bana Türkçe Bir Ekmek Ver - Cezmi Ersöz - Ana Fikri

Bana Türkçe Bir Ekmek Ver - Cezmi Ersöz - Ana Fikri

Yayınevi: Tekin Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bir yanımı, burada, bu insanlara bıraktım. Korktum onların yanında kendimi ele ermekten. Yanlarında ruhumu, düşüncelerimi, duygularımı, taslaklarımı içine yerleştirdim. Çerçeveledim... Bir yanım çekip gitti, o ibret verici karanlık öykülere. Bu yüzden, bu ikiye bölünmüşlük ve hiçbir yere tam ait olmayış yüzünden, çok aşağılandım kendimi, çok kınadım...Ama farkındayım her şeyin.... Read more

01-26-2011 16:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Burçlar ve Yıldızlar El Kitabı - Gülten Suveren - Ana Fikri

Burçlar ve Yıldızlar El Kitabı - Gülten Suveren - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bizde Yıldız Falı diye bilinen Astroloji çok eskiye dayanan bir sanattır. Astrolojinin ne zaman ortaya çıktığı kesin olarak bilinmemekle birlikte en az altı bin yıllık bir geçmişi olduğu söylenmektedir. En eski çağlarda bile insanlar Güneş, Ay ve yıldızlarla ilgilenmişler, hepsinden kendilerince birer anlam çıkartmışlardr. Zamanla bu bilgiler kuşaktan kuşağa geçmiş,... Read more

01-26-2011 16:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Buse Cinayeti Bir Hop-Çiki-Yaya Polisiyesi - Mehmet Murat Somer - Ana Fikri

Buse Cinayeti Bir Hop-Çiki-Yaya Polisiyesi - Mehmet Murat Somer - Ana Fikri

Buse Cinayeti Bir Hop-Çiki-Yaya Polisiyesi - Mehmet Murat Somer - Özeti, Buse Cinayeti Bir Hop-Çiki-Yaya Polisiyesi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Polisiye / Edebiyat Ortada iki cinayet: Buse ve öldürülen yaşlı komşu kadın; bir şantaj çetesi, adı bile duyanı ürperten Süreyya Eronat, sansürcü gazeteciler, kendilerince gizlemelerine gerek olan ilişkiler yaşamış bir dolu iyi-kötü ünlü adam vardı.... Read more

01-26-2011 15:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Barbie İle Köpeği Ginger - Kollektif - Ana Fikri

Barbie İle Köpeği Ginger - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Güzel bir gündü. Barbie, köpeği Ginger ı parkta yürüyüşe çıkardı. Parkta oynamaları için Barbie yanında frizbi getirmişti. Parktaki geniş oyun alanında rahatça oynayabilirlerdi. Parktaki geniş oyun alanında rahatça oynayabilirlerdi.... Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

01-26-2011 15:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Doğunun Kozmik Efsaneleri - Stepan Stulginsky - Ana Fikri

Doğunun Kozmik Efsaneleri - Stepan Stulginsky - Ana Fikri

Doğunun Kozmik Efsaneleri - Stepan Stulginsky - Özeti, Doğunun Kozmik Efsaneleri Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İm Yayın Tasarım Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Eski Kültürler / Araştırma - İnceleme En yeni olan, en unutulmuş olandır. Düşündüğümüz kadar karmaşık olmayan hayat, zincirin halkaları gibi birbirine bağlı olaylardan başka birşey değildir. Hayatı anlamamızı zor kılan bu zincirin sonsuz olmasıdır. - Mesela uçaklar yeni bir icat mı,... Read more

01-26-2011 15:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bizans ın Düşüşü - Mustafa Daş - Ana Fikri

Bizans ın Düşüşü - Mustafa Daş - Ana Fikri

Yayınevi: Yeditepe Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bizans, Anadolu ve Balanlar merkez olmak üzere Doğu Akdeniz dünyasına hakim evrensel bir imparatorluk idi. Bin yıldan fazla süren tarihi geçmişi boyunca sayısız istila tehditleri yaşamış ve saldırılara maruz kalmıştı. Barbar kavimlerin hücumları Sasanilerin üzerine akınları. Slavların Balkanlara ilerlemeleri, İslam ordularının cihat ve gazaları ve nihayetinde Batılıların, İstanbul u... Read more

01-26-2011 15:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ergenlik Dönemi Yol Haritası - Abdurrahman Döner - Ana Fikri

Ergenlik Dönemi Yol Haritası - Abdurrahman Döner - Ana Fikri

Yayınevi: Gülyurdu Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kitap, hayatın önemli dönüm noktalarından kabul edilen Ergenlik dönemi ile ilgili, güvenilir ve kapsamlı bir rehber niteliği taşıyor. Altı bölüm halinde hazırlanmış eserde, sırasıyla; aile kavramı ve aile kurmanın gayesi, ergenlik çağının karakteristik özellikleri, kişisel ve ruhsal gelişim, ilgi meslek ve iş hayatı, gençlerin problemleri, ergenlik ve madde bağımlılığı gibi... Read more

01-26-2011 15:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hegel - Fikir Mimarları 2 - Nejat Bozkurt - Ana Fikri

Hegel - Fikir Mimarları 2 - Nejat Bozkurt - Ana Fikri

Hegel - Fikir Mimarları 2 - Nejat Bozkurt - Özeti, Hegel - Fikir Mimarları 2 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Say Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Felsefe dünyasının bugüne dek en çok sözü edilmiş düşünürlerinden biridir Hegel. Bu kitapta onun önemli beş yapıtından seçilmiş parçalar bulacaksınız. Bu parçaların seçildiği kitaplar hakkında girişte bilgi verildiği gibi, her yapıtın başlangıcında da o yapıtın... Read more

01-26-2011 15:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hedef Başarı - Sınav Stresiyle Başa Çıkma - Prof. Dr. Z. Bengi Semerci - Ana Fikri

Hedef Başarı - Sınav Stresiyle Başa Çıkma - Prof. Dr. Z. Bengi Semerci - Ana Fikri

Hedef Başarı - Sınav Stresiyle Başa Çıkma - Prof. Dr. Z. Bengi Semerci - Özeti, Hedef Başarı - Sınav Stresiyle Başa Çıkma Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Yaşama başladığımızda anne-babalarımızın bizim için belirlediği hedefler vardır. Sağlıklı olmamız, mutlu olmamız, başarılı olmamız, iyi bir evlilik yapmamız, çocuklarımızın olması bizler için seçtikleri en... Read more

01-26-2011 14:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çanakkale / Kent Planı ve Haritası - Kollektif - Ana Fikri

Çanakkale / Kent Planı ve Haritası - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Map Medya Basın Yayın Basım Tarihi: Mayıs 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat - Resmi Kurumla- Eğitim Kurumları- Sağlık Kurumları- Müzeler- Saraylar- Dini Yerler- Antik Kentler- Oteller- Lokantalar- Çarşılar- Gezi Alanları Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

01-26-2011 14:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bu Kalem Bukalemun - Enis Batur - Ana Fikri

Bu Kalem Bukalemun - Enis Batur - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Bu Kalem Bukalemun" Enis Batur un, düşler, gündüzleri, librettolar, kuruntular, oyunlar, romanlar, parçabaşı dikişler ve hurufi notlarından oluşuyor. Seksen beş parçalık bu toplamda, fondaki müzik sürekli değişiyor. Bazen bir Miles Davis işitebilir, bazen bir sufi müziği ya da bir Erik Satie tınısına denk gelebilirsiniz. Ama önde gelen, esas olan hep bir yazı yı... Read more

01-26-2011 14:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Devletin Bektaşi Hırkası / Devlet, Aleviler ve Öte - Ali Murat İrat - Ana Fikri

Devletin Bektaşi Hırkası / Devlet, Aleviler ve Öte - Ali Murat İrat - Ana Fikri

Yayınevi: Chivi Yazıları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: "Hiç kuşkusuz kavramlar doğru bir şekilde açıklanmadan ve yerli yerine konulmadan konunun anlaşılması mümkün değildir. Aleviliğin ne olduğunun ya da ne olmadığının ortaya konulması öncelikle etimolojik bir çalışmayla mümkün olabilirdi. Bundan dolayı kitap etimolojik analiz ve grubun kendi içinden ve dışından nasıl tanımlandıklarına ilişkin bir çalışma özelliği taşımaktadır. Alevi olarak... Read more

01-26-2011 14:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Acapulco nun Işıkları - Oktay Sönmez - Ana Fikri

Acapulco nun Işıkları - Oktay Sönmez - Ana Fikri

Yayınevi: Dünya Yayıncılık Basım Tarihi: Eylül 2004 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Acapulco nun Işıkları, Karadeniz kıyılarından dünyaya açılan bir yüreğin özenle korunup saklanmış anılarından bir demet. Tertemiz bir sevgiyle kucakladığı insanları ve denizi anlatırken, yaşamın binbir haline, derdine, sevincine de ortak ediyor bizleri Oktay Sönmez. Üstün yetenekli Kekeme Adil in, Fantoma nın, Amerika diye yola çıkıp kendini Mersin de bulan Antonio nun, Madrid de... Read more

01-26-2011 14:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Cemile Hastanede Yatıyor - Kolektif - Ana Fikri

Cemile Hastanede Yatıyor - Kolektif - Ana Fikri

Cemile Hastanede Yatıyor - Kolektif - Özeti, Cemile Hastanede Yatıyor Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Kaknüs Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2008 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören Cemile serisine yepyeni dört macera daha eklendi. Cemile yüzmeyi öğreniyor da Cemile, anne ve babasıyla deniz kıyısında harika bir tatil geçiriyor. Bu arada şişme simidinden kurtulup suyun yüzeyinde kalmayı başarıyor. Nasıl mı?... Read more

01-26-2011 13:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bin Bir Gece Masalları 2 - Bilinmiyor - Ana Fikri

Bin Bir Gece Masalları 2 - Bilinmiyor - Ana Fikri

Yayınevi: Say Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2004 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Bir varmış, bir yokmuş, eski devirlerde Basra da çok zengin bir tüccar, bu tüccarın da biri kuyumcu, diğeri bakırcı iki oğlu varmış. Günlerden bir gün tüccar birden hastalanmış ve birkaç gün sonra da ölmüş. Çocukları da babalarını gömdükten sonra kalan malları aralarında bölüştürüp işlerinin başına dönmüşler. Diğer "Bilinmiyor"... Read more

01-26-2011 13:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Borçlu Olduklarımız - Aziz Nesin - Ana Fikri

Borçlu Olduklarımız - Aziz Nesin - Ana Fikri

Borçlu Olduklarımız - Aziz Nesin - Özeti, Borçlu Olduklarımız Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Aralık 1994 Kitap Türü: Gençlik / Çizgi Roman Nesin Vakfı, yoksul çocukları barındırmak ve yetiştirmek için kurulmuştur. Nesin Vakfı, Aziz Nesin'in kitaplarının geliriyle kuruldu ve bu gelirle yaşıyor. Nesin Vakfı'nda şimdi on çocuk var. Bu çocuklar, ilkokuldan liseye dek, devlet okullarında öğencilerdir. Vakf'ın bir çocuğu... Read more

01-26-2011 13:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eğitimde İletişim Dili - İsa Kayaalp - Ana Fikri

Eğitimde İletişim Dili - İsa Kayaalp - Ana Fikri

Yayınevi: Bilge Kültür Sanat Basım Tarihi: Aralık 2002 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Büyük fikirler büyük bunalımların ürünüdür. Toplumsal krizler, eğer iyi değerlendirilirse, özgün üretimlere, umutsuzluk gibi görünen dönemler, büyük umutlara gebe olabilir. Başarılı olmak için umutlu olmak gerekir. İnsanlık tarihi başarı ve başarılarının tarihidir. Çözüm olma özelliğini yitirmiş anlayış ya da kurumları geride bırakıp ileri bakmak gerekir.... Read more

01-26-2011 13:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çerağlar Uyanırken - Yılmaz SOYYER - Ana Fikri

Çerağlar Uyanırken - Yılmaz SOYYER - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Eylül 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat 1826 da kapatılan Bektaşi Tekkelerinin tekrar canlanışının öyküsü... 1826... Bektaşi Şeyhi Kıncı Baba idam edilir, çok sayıda Bektaşi sürgüne gönderilir ve tüm Bektaşi tekkeleri kapatılır. Yıllar sonra, medrese ve tekkeler arasındaki mücadelenin seyri değişir ve Osmanlı tahtı değişim rüzgarlarının etkisiyle medreseden desteğini yavaş yavaş çeker. Bütün bunlar yaşanırken, Kıncı... Read more

01-26-2011 13:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ben Kendim ve Tarihçilik Yolunda Kırk Yıl (1964 -  - Tuncer Baykara - Ana Fikri

Ben Kendim ve Tarihçilik Yolunda Kırk Yıl (1964 - - Tuncer Baykara - Ana Fikri

Ben Kendim ve Tarihçilik Yolunda Kırk Yıl (1964 - - Tuncer Baykara - Özeti, Ben Kendim ve Tarihçilik Yolunda Kırk Yıl (1964 - Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: IQ Kültür-Sanat Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 2004 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Arkadaşlara Armağanlar çıkıyor; Hayırlı olsun, ben bildiğimce ve takatim elverdiğince bunlara katılmak istedim. Ben şu anda 64 yaşındayım. Ama benim için bir Armağan çıkmadı. Armağan çıkmasının birkaç türlü... Read more

01-26-2011 12:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Binbir Gece Masalları (Ciltli) - Kolektif - Ana Fikri

Binbir Gece Masalları (Ciltli) - Kolektif - Ana Fikri

Binbir Gece Masalları (Ciltli) - Kolektif - Özeti, Binbir Gece Masalları (Ciltli) Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Elips Kitap Basım Tarihi: Eylül 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Karısı tarafından aldatılan ve bu yüzden kadınların sadakatsizliğine inanan Hükümdar Şehriyar, daha sonra evlendiği tüm kadınları öldürtmeye başlar: Kendince bir intikam yolu bulmuştur. Vezirin güzel ve akıllı kızı Şehrazat, bu duruma son verecek bir çare bulur ve hem... Read more

01-26-2011 12:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hansel ve Gretel - Net Yayınları - Ana Fikri

Hansel ve Gretel - Net Yayınları - Ana Fikri

Yayınevi: Net Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2003 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Bu kitaptaki masalın resimlerinin bazı bölümleri özellikle eksik bırakılmıştır. Çocuğunuzla birlikte masal okurken, kitabınızın ortasında yer alan çıkartmalar sayfasından resmin eksik parçası bulunup yerine yapıştırılacaktır.Hem masalı izlemek, hem de resimlerin tamamlanmasına katkıda bulunmak küçük okurumuzun masala katılmasını hatta onu oluşturmasını sağlayacak, birlikte çok... Read more

01-26-2011 12:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Destur Ya Sefalet - Fahri Erdinç - Ana Fikri

Destur Ya Sefalet - Fahri Erdinç - Ana Fikri

Destur Ya Sefalet - Fahri Erdinç - Özeti, Destur Ya Sefalet Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Yordam Kitapları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Sabahattin Ali'nin isteklendirmesi ile öyküye yönelen ve ilk öykülerini onun gözetiminde yazan, dönemin ustalarınca alkışlanan, Varlık dergisince düzenlenen ve Orhan Kemal'in birinci olduğu yarışmada ikinci olan bir öykücü Fahri Erdinç. "Öykücülüğümüzde bir aşama olmaya aday" olarak... Read more

01-26-2011 12:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Beyaz Atlar Ülkesi Kapadokya - OTEL II - Nazan Şara ŞATANA - Ana Fikri

Beyaz Atlar Ülkesi Kapadokya - OTEL II - Nazan Şara ŞATANA - Ana Fikri

Beyaz Atlar Ülkesi Kapadokya - OTEL II - Nazan Şara ŞATANA - Özeti, Beyaz Atlar Ülkesi Kapadokya - OTEL II Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Pal Kitap Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Beyaz atlar ülkesini okurken o kadar çok şeyi bir anda yaşayacaksınız ki… Bu güne kadar gitmedinizse! bu kitabı okuduktan sonra mutlaka gitme isteği duyacaksınız. Merak edeceksiniz, bu sihirli âlemi, bu düşler ülkesini… Bu birinci sebep olacak. Sonra... Read more

01-26-2011 12:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Güldürü Komedi Filmleri - Oğuz Makal - Ana Fikri

Güldürü Komedi Filmleri - Oğuz Makal - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 1995 Kitap Türü: Sinema - Tiyatro / Sanat 100 Filmde Başlangıcından Günümüze Güldürü - Komedi Filmleri, dünya sinemasında türün en ilginç, sinema tarihine geçmiş büyük filmlerini ele alıyor. Türe kaynaklık eden tarihsel, ekonomik, siyasal ve toplumsal etkenleri de işliyor.

01-26-2011 11:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
En Güzel Fıkralar (Cep Boy) - Emel İpek - Ana Fikri

En Güzel Fıkralar (Cep Boy) - Emel İpek - Ana Fikri

Yayınevi: Karanfil Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2008 Kitap Türü: Komik ve düşündüren çeşitli fıkralar. Diğer "Emel İpek" Kitapları: 1. En Güzel Öğrenci Fıkraları (Cep Boy)

01-26-2011 11:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Zamanlar Aydın - Nezih Başgelen - Ana Fikri

Bir Zamanlar Aydın - Nezih Başgelen - Ana Fikri

Yayınevi: Arkeoloji ve Sanat Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Fotoğraf / Sanat Eski gravür ve fotoğraflardan oluşan kent albümü. Diğer "Nezih Başgelen" Kitapları: 1. Antik Çağ Kent Yaşamında Kamusal Spor Mekanları Ve

01-26-2011 11:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Hint Gece Müziği - Antonio Tabucchi - Ana Fikri

Hint Gece Müziği - Antonio Tabucchi - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Kitapları pek çok dile çevrilen Antonio Tavucchi son yılların İtalyan edebiyatına yeni bir soluk getiren bir yazar. Birkaç kitabıyla ülkemizde de tanınan bu ünlü yazarın Hint Gece Müziği adlı bu kısa romanının yeni basımını uzun bir aradan sorna okurla buluşturmak istedik. Hint Gece Müziği neler sunacağı bilinmeyen hindistan ın içlerine bir gece yolculuğu. Varsayımlar ve sanılar burgacına... Read more

01-26-2011 11:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools