Günah Şehri Uğruna Öldürülecek Hatun - Frank Miller - Ana Fikri

Günah Şehri Uğruna Öldürülecek Hatun - Frank Miller - Ana Fikri

Yayınevi: Arkabahçe Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2005 Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat Ona akılıma gelen her kötü sözü söylüyorum. Onun ağzından ise ismim bir müzik gibi, karanlık bir tanrıya edilen bir dua gibi dökülüyor. Teni terden kayganlaşmış Öfkemin dinmesi fazla vakit almıyor ama beni bırakmıyor. Öpüpü bana tatlı sözler söylerken içimdeki ateş bir kez daha körükleniyor. Vahşi bir orman kedisi sanki, beni yere yapıştıran. Beni bir lokmada yutarken... Read more

02-12-2011 18:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Doğu Düşleri Sona Ererken - Pierre Loti - Ana Fikri

Doğu Düşleri Sona Ererken - Pierre Loti - Ana Fikri

Yayınevi: Kitabevi Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "...Boğaz ın sularında kaymaya başlıyoruz, ardımızda ipekten kırmalar bırakarak" diyordu Pierre Loti. İstanbul a yaptığı son iki yolculukta bir günlük tutmuştu. 1910 daki ziyaretinde, İstanbul un artık eski i gibi olmadığını gözlemleyerek hayıflanıyordu. Günlüğün bu kısmında, Loti nin bir tekkede izlediği sema töreni hakkında yazdıkları belki de bu konuda yazılmış en... Read more

02-12-2011 17:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünya İnançları Sözlüğü - Orhan Hançerlioğlu - Ana Fikri

Dünya İnançları Sözlüğü - Orhan Hançerlioğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Şubat 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İnanç, bilginin bittiği yerde başlar. İnsanlar bilmediklerini hayal etmişler ve hayal ettiklerine inanmışlardır. Bilgiyle açıklayamadıklarını hayal güçleriyle açıklarke, bilme ihtiyaçlarını karşıladıkları kadar, toplumsal ve ekonomik ihtiyaçlarını da karşılamaya çalışmışlardır. Bir bereket tanrısı besin sağlamak için, bir sağlık perisi sağlığı korumak için hayal edilmiştir.... Read more

02-12-2011 17:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hukukcu Gözüyle Vergi Uygulamaları 2 (Yorumlar - E - Akın Gencer Şentürk - Ana Fikri

Hukukcu Gözüyle Vergi Uygulamaları 2 (Yorumlar - E - Akın Gencer Şentürk - Ana Fikri

Hukukcu Gözüyle Vergi Uygulamaları 2 (Yorumlar - E - Akın Gencer Şentürk - Özeti, Hukukcu Gözüyle Vergi Uygulamaları 2 (Yorumlar - E Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Etki Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2010 Kitap Türü: Hukuk / Genel Hukukcu Gözüyle Vergi Uygulamaları 2 (Yorumlar - Eleştiriler - Öneriler)

02-12-2011 17:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gençliğin Gözyaşları Aşk... İbret... Ümit... - Halit Ertuğrul - Ana Fikri

Gençliğin Gözyaşları Aşk... İbret... Ümit... - Halit Ertuğrul - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Mart 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Gecenin üçü... Şu an öyle bir duygu yoğunluğu içerisindeyim ki, gözyaşlarım aktıkça rahatlıyorum. Sanki her damlayan gözyaşı günahlarımı, hatalarımı ve içimin kirini temizliyor. Meğer ki gözyaşları insana ne güzel mutluluk veriyormuş..."Bugün gençliğin gözyaşlarını elemle, kederle değil de; huzur ve mutlulukla döken mesajlara ve hakikatlere ihtiyaç vardır. Gençliğin... Read more

02-12-2011 17:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dil ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ - Uğur Kemal Yiğit - Ana Fikri

Dil ve Anlatım Yardımcı Ders Kitabı 11. Sınıf / Öğ - Uğur Kemal Yiğit - Ana Fikri

Yayınevi: Kılavuz 2006 Yayınevi Basım Tarihi: Ekim 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yeni Program için hazırlanmış olan ders kitaplarına uygun olarak yazılan yardımcı ders kitabımızda kazanımlar ve amaçlar göz önünde tutulmuş,işleniş süreci içerisinde yer alan ölçme değerlendirme ki bilinmeyen kelimeler ile günümüz Türkçesine çeviriler verilmiş,sorular ayrıntılarıyla cevaplanmış ve çözümlenmiştir. Etkinlik uygulamaları ile ilgili yönergeler... Read more

02-12-2011 17:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bacaksız Tatil Köyünde - Rıfat Ilgaz - Ana Fikri

Bacaksız Tatil Köyünde - Rıfat Ilgaz - Ana Fikri

Yayınevi: Çınar Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Rıfat Ilgaz ın sanat anlayışı ve gerekse çocuklara duyduğu sevgi, ortaya birbirinden güzel on iki çocuk romanı çıkarmıştır. Özellikle Bacaksız ın Başından Geçenler dizisinde ulaştığı anlatım ve diyalog güzelliği, sürekli yenilenme ve arayış içinde olduğunu göstermektedir. Dizinin sürdürülmesinin ya da benzer başka dizilerin oluşturulmasının çocuklar için bir kazanın... Read more

02-12-2011 16:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bana Bir Şeyhler Oluyor - Yılmaz Erdoğan - Ana Fikri

Bana Bir Şeyhler Oluyor - Yılmaz Erdoğan - Ana Fikri

Bana Bir Şeyhler Oluyor - Yılmaz Erdoğan - Özeti, Bana Bir Şeyhler Oluyor Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Sel Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dedim ya Tanrıyla konuşuyordum. Ama şimdi konuştuklarımızı herkese anlatabileceğimi söyledi, (seyirciye döner) Hepinize... Anlatacaklarım var! Vaaz vermek değil niyetim, duyduğumu söylemek. Söylemeye değer şeyler duyuyorum zira. Belki hayatı daha yaşanır kılmak için ya da belki... Read more

02-12-2011 16:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Birtakım Azizlikler - Aziz Nesin - Ana Fikri

Birtakım Azizlikler - Aziz Nesin - Ana Fikri

Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Şubat 1997 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Aziz Nesin in dünyası; yani hepimizin dünyası, ülkemiz, insanlarımız. Gerçek bir demokrasiyi oluşturamamış, çağcıl bir devlet olamamış, insan hakları, düşünce özgürlüğü gibi konularda sınıfta kalmış, her şeyden korkan, pısmış, sinmiş insanların oluşturduğu suskun bir toplumda, sözde liberal bir ekonomik yapıda, siyaset cambazları, darbeci generaller, din bezirganları cirit... Read more

02-12-2011 16:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çocuklar için Çanakkale Ünitesi - Osman Demir - Ana Fikri

Çocuklar için Çanakkale Ünitesi - Osman Demir - Ana Fikri

Yayınevi: Yarımada Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2007 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Yüz binlerce kayıp verdiğimiz Çanakkale Savaşları, kayıtlardan, hatıralardan hiçbir zaman silinmeyecek, ona ait bilgiler değişmeden, eksilmeden olduğu gibi saklanabilecek. Ancak Çanakkale ruhunu yaşatmak için sadece eldeki kayıtları korumak yeterli değil. Bu şanlı zaferi, bu anlamlı mücadeleyi vicdanlarda da diri tutmak, özellikle de yeni nesillere en doğru şekilde... Read more

02-12-2011 16:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Buçukluğun Mücevheri Buzyeli Vadisi Üçlemesi 3. Ki - R.A. Salvatore - Ana Fikri

Buçukluğun Mücevheri Buzyeli Vadisi Üçlemesi 3. Ki - R.A. Salvatore - Ana Fikri

Yayınevi: Arkabahçe Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Soğuk diyarlarda başlayıp cehennem sıcağındaki çöllere uzanan öykümüz sonuna geldi...Kiralık katil Artemis Entreri, kaçırdığı buçukluk Regis i ve Guenhwyar ın heykelciğini güneye, çöl şehri Calmport a, yani Pook Paşa nın ellerine doğru hızla götürüyor. Drizzt ile Wulfgar onları takip ederken, büyük şehirler ve krallıklar aşıyor, açık denize çıkıyor ve korsanlarla boy... Read more

02-12-2011 16:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dagobert - Herşeyi Tersine Yapar - Zidrou - Ana Fikri

Dagobert - Herşeyi Tersine Yapar - Zidrou - Ana Fikri

Dagobert - Herşeyi Tersine Yapar - Zidrou - Özeti, Dagobert - Herşeyi Tersine Yapar Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Marsık Yayıncılık Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Küçük Kral Dagobert, bildiğiniz gibi her şeyi tersine yapar. Üstelik huysuz ve inatçıdır. Kral hazretleri bir köpek istiyor. istediği yapılmayınca da yemek yemiyor... Ne yazık ki karnı aç kalacak! Dagobert in yemek tariflerine göre kahvaltını hazırlayabilirsin.... Read more

02-12-2011 16:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dokuz Öpüşen Balık - Tarık Sipahi - Ana Fikri

Dokuz Öpüşen Balık - Tarık Sipahi - Ana Fikri

Yayınevi: Çitlembik Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İsmini cismini duyan var mıdır bilmem, ama TArık Sipahi denilen "hakkaten nitelikli türk öykücüsü"nün ilk kitabının adı. Öykücü müdür değil midir? Tarık Sipahi yaşamış mıdır ya da bir an için yaşar görünmüş müdür bilmiyorum, ancak yazar hakkında emin olduğum tek şey, her neredeyse bir an önce ortaya çıkması gerektiği o nu görüldüğü yerde sobelemek her türk... Read more

02-12-2011 15:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gölge Yaşatan - Hakan Akdoğan - Ana Fikri

Gölge Yaşatan - Hakan Akdoğan - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Ekim 2001 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bedensiz bir gölgeden hem kaçan hem de onu yaşatan, çocukluğu çalınmış bir adam. Yaralı bir bilinçle, bilinçaltındaki sızılarıyla gidebileceği bir yer arıyor. Uyanıkken düş görülmeyen, gölgesiz, dünsüz bir yer... Düş... gerçek... bulantı... ve bir belirip bir yok olan acımasız bir bölge. İnsan yeni bir yaşama başlamaya karar verirse yaralarını nerede bırakmalı?.. Ya o yaraları... Read more

02-12-2011 15:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Eleştiri Üstüne - Memet Fuat - Ana Fikri

Eleştiri Üstüne - Memet Fuat - Ana Fikri

Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Eleştiri nedir? Öznel eleştiri, nesnel eleştiri, bilimsel eleştiri.. Yaşamı boyunca eleştirinin bir yazı sanatı olduğunu savunmuş, ama bilimsel eleştiri, nesnel eleştiri yolundaki çalışmaları sürekli desteklemiş bir yazarın denemeleri, değinmeleri, tartışmaları.. Elli yıl içinde eleştirimizde görülen gelişmelerin çeşitlenmelerin sergilenmesi... Sanatçının özgürlüğünü korumak... Read more

02-12-2011 15:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Harry Potter 2 / Poster Kitabı - Kollektif - Ana Fikri

Harry Potter 2 / Poster Kitabı - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

02-12-2011 15:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Büyük Britanya Görsel Gezi Rehberi - Kolektif - Ana Fikri

Büyük Britanya Görsel Gezi Rehberi - Kolektif - Ana Fikri

Büyük Britanya Görsel Gezi Rehberi - Kolektif - Özeti, Büyük Britanya Görsel Gezi Rehberi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Dost Kitabevi Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu rehberlerin en belirgin özelliği içerdiği detaylı bilgiler ve bunların zengin bir görsellikle sunulmasıdır. Gezginlerle birlikte bütün dünyayı dolaşan bu rehberler, gitmek istediğiniz her yerde görebileceğiniz her şeyi size gösterir.Özellikle bu rehber... Read more

02-12-2011 15:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Film İzlemek: Pop Kültürü Sökmek - Murat İri - Ana Fikri

Bir Film İzlemek: Pop Kültürü Sökmek - Murat İri - Ana Fikri

Yayınevi: Derin Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Sinema - Tiyatro / Sanat Sinema ile toplumsal gruplar arasındaki etkileşim, önemli bir araştırma alanını oluşturuyor. Günümüzde televizyonun bir takım engellemelerine rağmen sinema yüzyıl boyunca en etkili iletişim, ifade ve eğlence aracı. Sinema insanların nasıl olduklarını ve nasıl olmaları gerektiğini imgeleyen özelliği var. Bu imge tasarımı, kültür dünyamızda hissetiklerimiz ve... Read more

02-12-2011 15:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cennete Koşan Hanımlar - Halime Demireşik - Ana Fikri

Cennete Koşan Hanımlar - Halime Demireşik - Ana Fikri

Yayınevi: Erkam Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat O, Aramakla bulunmaz;Ancak bulanlar,Arayanlardır.Diyor Beyazıd-ı Bestâmî hazretleri. Hidayet bir insana dünyada verilebilecek en güzel nimettir. Nimetlerin de en şereflisi. Çünkü hidayet üzere olduğumuz müddettçe Rabbimize istikametimiz olur. Ne güzel söylemiş büyüklerimiz: Allaha sahipsen neden mahrumsun, Allahtan mahrumsan neye sehipsin? İşte bu mahrumiyet ve sahiplik ikilmi arasında hidayet... Read more

02-12-2011 14:50 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Ellerimden Su İçsinler - Gönül Pultar - Ana Fikri

Ellerimden Su İçsinler - Gönül Pultar - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Şubat 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Londra... Seksenli yıllar... Teröristler tarafından düzenlenen suikastte Türk büyükelçisi hayatını kaybeder, eşi ise hastaneye kaldırılır. Genç kadın, önce polisin sonra da doktorunun sorularına cevap vermek isterken, kendini, geçmişini anımsar bulur. 50 li yıllarda bir ufak Anadolu kentinde başlayan bir serüvendir bu. Daha sonra İstanbul a ve A.B.D. ye uzanan... Geriye dönüşlerle verilen bir... Read more

02-12-2011 14:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bendeniz ve Marco Polo - Paul Griffiths - Ana Fikri

Bendeniz ve Marco Polo - Paul Griffiths - Ana Fikri

Bendeniz ve Marco Polo - Paul Griffiths - Özeti, Bendeniz ve Marco Polo Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Ayrıntı Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2002 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Her büyük edebi eser gibi bu kitap da ele avuca sığmıyor. Onun için "Hakikatin çoğulluğunu ve değişkenliğini anlatıyor" ya da "Doğu ile batıyı karşı karşıya getiriyor" ya da "Batının temel değerlerini sorguluyor" ya da "Okuyucuyu zamanda ve mekanda... Read more

02-12-2011 14:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Doğu Akdeniz Yakından - Uğur Kökden - Ana Fikri

Doğu Akdeniz Yakından - Uğur Kökden - Ana Fikri

Yayınevi: Doruk Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Denemelerinde kentlerin saklı yüzünü ortaya çıkaran, bugünle dun arasındaki bağın anlamını sorgulayan Uğur Kökden; bu kez. yazıdaki gezginliğim Doğu Akdeniz e, Anadolu Selçukluları n ı n bu coğrafyadaki izlerine yöneltiyor. Kendi deyimiyle "Doğu Akdeniz isimli yitik cennet", bir tür çağrıyı da içerir. Yalnızca dönüp bakmaya değil; varlığını anlamaya, taşıyıcı... Read more

02-12-2011 14:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Fransızca Rehber Sözlük - Komisyon - Ana Fikri

Fransızca Rehber Sözlük - Komisyon - Ana Fikri

Yayınevi: Fono Açık Öğretim Kurumu Basım Tarihi: Aralık 2009 Kitap Türü: Yabancı Dil / Yabancı Dil Diğer "Komisyon" Kitapları: 1. Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2010

02-12-2011 14:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bayram Kurabiyesi - Ayşe Göktürk Tunceroğlu - Ana Fikri

Bayram Kurabiyesi - Ayşe Göktürk Tunceroğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Türk Edebiyatı Vakfı Basım Tarihi: Ağustos 2000 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Hayal gücünün ufuklarını açan güzel bir çocuk kitabı. Diğer "Ayşe Göktürk Tunceroğlu" Kitapları: 1. Gurbet... Read more

02-12-2011 13:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ben Bir Çiviyim - Tülay Arici - Ana Fikri

Ben Bir Çiviyim - Tülay Arici - Ana Fikri

Yayınevi: Saküder Kültür Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Başucuna gidip kucakladım O nu. Başını kollarıma aldım. O kusuyordu. Ben ağlıyordum. Elimdeki küvet doluyor, yenisini tutuyordum. Takma dişlerinin kusarken onu rahatsız ettiğini hissettim. Onları çıkardım. Yatağın kenarında başı kucağımdaydı. Çektiği sıkıntıyı görüyordum. Gözlerimden sel gibi yaşlar boşanıyordu. Anlıyordum. Onu kaybediyorduk- Babacığım... Read more

02-12-2011 13:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gri Kardinal / Casusluğun Okulu Olmaz, Ama Öğretme - Timuçin Mert - Ana Fikri

Gri Kardinal / Casusluğun Okulu Olmaz, Ama Öğretme - Timuçin Mert - Ana Fikri

Yayınevi: Karakutu Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Monica Lewinski, Putin e bağlı bir ajan mıydı? Amerikalılar Leydi Diana yı neden dinliyordu? İngiliz Kralı, Hitler için mi çalışıyordu? Gri Kardinal Putin in önlenemez yükselişinin sebepleri nelerdi? Birçoğumuzun gazete manşetlerinden hatırladığı, birbirinden çarpıcı casusluk hikâyeleri, Timuçin Mert in uzun araştırmalar sonucu kaleme aldığı, "Gri Kardinal le çok daha... Read more

02-12-2011 13:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çıktık Açık Alınla 28 Şubat Postmodern Darbe Geçid - Cengiz Çandar - Ana Fikri

Çıktık Açık Alınla 28 Şubat Postmodern Darbe Geçid - Cengiz Çandar - Ana Fikri

Yayınevi: Timaş Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu kitapta yer alan yazılar, yirminci yüzyılın son dört yılında geçmişte bıraktığı koca bir yüzyılı sırtlayan ve içinde bulunduğumuz yirmibirinci yüzyılda görünebilir bir geleceğe izlerini bırakan bir dönemi sergileyen yazılar.Bu yazıları birarada bir "Türkiye otopsisi" olarak görmek de mümkün. Bu yönüyle bir "yüzyıl sonu-yüzyıl başı belgeseli" diye de... Read more

02-12-2011 13:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bilinmeyen Yönleriyle Hanif Dini İslam Ve Mesajı K - Malik İlyas Tanrıbağı - Ana Fikri

Bilinmeyen Yönleriyle Hanif Dini İslam Ve Mesajı K - Malik İlyas Tanrıbağı - Ana Fikri

Yayınevi: Hermes Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2008 Kitap Türü: Müslüman olduğunu kabûl eden her insanın İslâm olabilmesi, yani Rabb ine teslim olarak O nunla barış yapabilmesi için O nun kâlbinden gelen sessiz sesini duyarak O na uyması gerekir; ki buna: Yüzünü dine Hanîf olarak dön (Rûm sûresi,30.) âyetine göre Dini Hanîf olarak uygulamak denir. Bu gerçek tüm insanlar için değişmez yaratım/fıtrat olduğundan nihayetinde iç boyutu ölmeden evvel miracını... Read more

02-12-2011 13:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Her Şey O nu Anlatıyor - Varlıkların Diliyle 99 Es - Nurefşan Çağlaroğlu - Ana Fikri

Her Şey O nu Anlatıyor - Varlıkların Diliyle 99 Es - Nurefşan Çağlaroğlu - Ana Fikri

Her Şey O nu Anlatıyor - Varlıkların Diliyle 99 Es - Nurefşan Çağlaroğlu - Özeti, Her Şey O nu Anlatıyor - Varlıkların Diliyle 99 Es Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2009 Kitap Türü: İslam / Din Kâinat bir gül goncası gibi, iç içe sarılı güzelliklerle donatılmış. Her bir varlık, kendine özgü diliyle Allah`ın güzel isimlerini gösteriyor. Her bir varlıkta Allah`ın sadece bir ismi değil onlarca ismi sergileniyor.... Read more

02-12-2011 12:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çitlembik - 6 (Anadolu nun En Büyük Sadakası)  - E. Abdurrahman - Ana Fikri

Çitlembik - 6 (Anadolu nun En Büyük Sadakası) - E. Abdurrahman - Ana Fikri

Çitlembik - 6 (Anadolu nun En Büyük Sadakası) - E. Abdurrahman - Özeti, Çitlembik - 6 (Anadolu nun En Büyük Sadakası) Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Işık Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Çitlembik; hayata renk katan nükteler, zor durumların can simidi hazır cevaplar ve uzun süre etkisinde bırakan ibretlik hadiselerle örülü. Çitlembik; isminin de verdiği çağrışımla hayatın ilk baharını yaşamakta olan kitleyi hedef... Read more

02-12-2011 12:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools