Gönülden Gönüle - Gönül Şen - Ana Fikri

Gönülden Gönüle - Gönül Şen - Ana Fikri

Yayınevi: Ares Kitap Basım Tarihi: Temmuz 2007 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat ÇOCUKLUĞUM GELDİĞİNDE AKLIMA Çocukluğum geldiğinde aklıma Gözyaşımı tutamadım, ağladım Geçmişime şöyle döndüm baktım da Çok yoruldum, hiç kendimle kalmadım Ürperdim bir gecenin yarısı Düğümlendi boğazım, konuşamadım Bedenimi kaplamış bir can acısı Anladım ki büyümeye alışamadım

02-15-2011 13:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Deniz Kızı - Zeynep Aksoy - Ana Fikri

Deniz Kızı - Zeynep Aksoy - Ana Fikri

Yayınevi: An Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Cesur, zeki, hırçın, öfkeli, isyankar, renkli, açık sözlü, sıcak, yeni, yepyeni! ROMAN ÖLDÜ, YAŞASIN ROMANELLA! İlk şiiri, ilk öyküyü ve ilk romanı yazan birileri olmuş ki eli kalem tutan başkaları da onların peşinden gidip icat edilen bu türlerde yazmışlar. Edebiyatın önemli türlerinden roman ise yüzyıllardır - sadece birkaç yaratıcı yazarın kattığı ufak yenilik ve renklerle -... Read more

02-15-2011 13:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çalışma Yönetimi Sanatı Kişisel Programlama ve Org - Joseph D. Cooper - Ana Fikri

Çalışma Yönetimi Sanatı Kişisel Programlama ve Org - Joseph D. Cooper - Ana Fikri

Yayınevi: Emre Yayınları Basım Tarihi: Kasım 1999 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Bir etkinliğin gidişatının planlanması başlangıç noktasından itibaren, gelecekte kullanım durumlarına kadar çeşitli kolaylıklar sağlayacaktır. Gelecekteki koşulları ve olası krizler göz önünde tutularak gerekli kaynaklar, tedbirler ve alternatif yöntemler bakımından hazırlanmış olmamız gerekmektedir. Planlanma tekniklerinin uygun biçimde öğrenilmesi sayesinde bir projeyi... Read more

02-15-2011 13:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bilimin Büyük Soruları - Harriet Swain - Ana Fikri

Bilimin Büyük Soruları - Harriet Swain - Ana Fikri

Yayınevi: Güncel Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Zaman zaman kendimize hayata dair sorular sorup dururuz, oysa bilim adamları bu soruların peşinde bir ömür harcarlar. Acaba cevapları bulmaya yaklaştılar mı?Bu kitapta kendi alanlarının öncüsü bilim adamları, bilim dünyasının ve insanların asırlardır kendi kendilerine sordukları yirmi büyük soruya cevaplar arıyor. Kitaba katkıda bulunanlar arasında, İnsan Genomu Projesi nin İngiltere... Read more

02-15-2011 13:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 1 - John Perkins - Ana Fikri

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 1 - John Perkins - Ana Fikri

Yayınevi: April Yayıncılık Basım Tarihi: Aralık 2007 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Ekonomik tetikçiler (ET ler), yerküre üzerindeki ülkeleri trilyonlarca dolar dolandıran yüksek ücretli profesyonellerdir. Dünya Bankası, ABD Uluslararası Kalkınma Ajansı (USAID) ve diğer yabancı "yardım" kuruluşlarından büyük şirketlerin kasalarına ve gezegenimizin tabii kaynaklarını kontrol eden birkaç varlıklı ailenin ceplerine para aktarırlar.... Read more

02-15-2011 13:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Felsefe Hayatınızı Nasıl Değiştirir - Lou Marınoff - Ana Fikri

Felsefe Hayatınızı Nasıl Değiştirir - Lou Marınoff - Ana Fikri

Yayınevi: Pegasus Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2007 Kitap Türü: Mantık / Felsefe FELSEFE HAYATINIZI NASIL DEĞİŞTİRİR? Dünya Ünlü Simyacı Kitabının Yazarı Paulo Coelho nun önsözüyle Lou Marinoff gerçek bir dosttur,anlatılmamış bir öyküyü anlatmaya,alınmamış riskleri almaya her zaman için hazırdır.Onun kitabı her kütüphanede mutlaka bulunmalıdır. Paulo Coelho,Simyacı nın yazarı Mutlaka okunması gereken kitap felsefenin sağlıklı bir bedenin nasıl ki... Read more

02-15-2011 12:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Holistik İletişim - Aydın Arıtan - Ana Fikri

Holistik İletişim - Aydın Arıtan - Ana Fikri

Holistik İletişim - Aydın Arıtan - Özeti, Holistik İletişim Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Arıtan Yayınevi Basım Tarihi: Kitap Türü: İnsanlar arasındaki iletişimin en önemli unsuru dildir. Türkçe'yi de kendini doğru olarak ifade etmeyi ve anlaşılır olmayı sağlayacak şekilde kullanabilmenin bir metodolojisi vardır ve bunu öğrenmek mümkündür. Beyin çalışma biçimini temel alarak, kendini anlaşılır bir şekilde ifade etmenin bilimsel yollarını açıklayan... Read more

02-15-2011 12:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur - Yılmaz Odabaşı - Ana Fikri

Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur - Yılmaz Odabaşı - Ana Fikri

Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur - Yılmaz Odabaşı - Özeti, Her Ömür Kendi Gençliğinden Vurulur Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Doruk Yayınları Basım Tarihi: 1998 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Şair, yazar ve gazeteci kimlikleriyle üretkenliğini sürdüren Yılmaz Odabaşı, bu kitabında 1989 ve 1992 yılları arasında "Varlık, Yeni Yoprak, Çağdaş Türk Dili, Yazın, Evrensel Kültür, Yazılı günler, Kedi Şiir Seçkisi ve Gösteri" dergilerinde... Read more

02-15-2011 12:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dış Politikada Bir Nefes - Taner Baytok - Ana Fikri

Dış Politikada Bir Nefes - Taner Baytok - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Eylül 2005 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Benim bu kitabı alan okuyucudan bir farkım, daha doğrusu ayrıcalığım var: Hem Taner Baytok u yakından tanıyorum hem de bu kitabı sizden önce okuduğum için sevgili dostum ne yazmış hepsini biliyorum. Taner kendi hayatını yazdı. Üstelik çok içten bir ifadeyle... Ama anlattıkları kendisiyle sınırlı kalmadı. Bu ülkenin, bazılarını tanıdığımız, bazılarını uzaktan bildiğimiz önemli... Read more

02-15-2011 12:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Emirdağ Lahikası - Bediüzzaman Said Nursi - Ana Fikri

Emirdağ Lahikası - Bediüzzaman Said Nursi - Ana Fikri

Yayınevi: Şahdamar Yayınları Basım Tarihi: Mart 2007 Kitap Türü: İslam / Din Diğer "Bediüzzaman Said Nursi" Kitapları: 1. Nurun İlk Kapısı

02-15-2011 12:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bütünleşik Pazarlama İşletme Anlayışında Yeni Bir  - Gonca Telli Yamamoto - Ana Fikri

Bütünleşik Pazarlama İşletme Anlayışında Yeni Bir - Gonca Telli Yamamoto - Ana Fikri

Bütünleşik Pazarlama İşletme Anlayışında Yeni Bir - Gonca Telli Yamamoto - Özeti, Bütünleşik Pazarlama İşletme Anlayışında Yeni Bir Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: MediaCat Kitapları Basım Tarihi: Nisan 2003 Kitap Türü: İşletme anlayışına yeni bir boyut kazandıran Bütünleşik Pazarlama, günümüzde pazarlamanın varmak istediği ileri noktalardan biridir. Bu noktaya ulaşmak isteyen işletmelerin, öncelikle yaşamlarını sürdürmeleri ve bu yeni... Read more

02-15-2011 11:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Batı Bilgelerinden Özdeyişler - Veysel Dinler - Ana Fikri

Batı Bilgelerinden Özdeyişler - Veysel Dinler - Ana Fikri

Yayınevi: Beyaz Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2000 Kitap Türü: Ders Kitapları / Yabancı Dil Batı Bilgelerinden Özdeyişler kitabının söz kaynağı ağırlıklı olarak Batı nın klasikleridir. Birçoğumuz bu romanların birçoğunu okumuşuzdur. Ne denli "eskimez" değerler taşıdıklarını sanırım hepimiz biliriz. Bu yüzden kalıcı, evrensel sözler söyledikleri/yazdıkları için Batı yazarlarına yapılan "bilgelik" yakıştırması çok da eğreti... Read more

02-15-2011 11:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Enginliğiyle Bizim Dünyamız - M. Fethullah Gülen - Ana Fikri

Enginliğiyle Bizim Dünyamız - M. Fethullah Gülen - Ana Fikri

Yayınevi: Nil Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Yeryüzü Cennet Projesi olarak da adlandırabileceğimiz "Enginliğiyle Bizim Dünyamız" için, Peygamber Efendimiz in ( sallallahu aleyhi ve sellem) insanlara sunduğu cennet-misal hayatı sürekli hale getirme ve bütün alemlere rahmet olma fonksiyonunu yeniden ihya etme çabasının bir yansıması diyebiliriz.Bütün insanlığı tüm farklılıklarına rağmen tek bir aile olarak kabul edip, bir... Read more

02-15-2011 11:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Caravaggio Işık ve Gölgenin Yaratıcısı - Kolektif - Ana Fikri

Caravaggio Işık ve Gölgenin Yaratıcısı - Kolektif - Ana Fikri

Caravaggio Işık ve Gölgenin Yaratıcısı - Kolektif - Özeti, Caravaggio Işık ve Gölgenin Yaratıcısı Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Dost Kitabevi Yayınları Basım Tarihi: Mart 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Işık ve gölgenin bu büyük ustası geleneksel resim öğretilerine ve Kilisenin doktrinlerine karşı çıkmış, azizleri de sıradan insanlar gibi betimleyerek bir çığır açmıştır. Hayatı hakkında elimizde yaptığı resimlerden ve çeşitli resmi... Read more

02-15-2011 11:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cezanne Çözümleyici Fırça - David Spence - Ana Fikri

Cezanne Çözümleyici Fırça - David Spence - Ana Fikri

Yayınevi: Alkım Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Sizce Cezanne ın zamanında dünya şimdikinden ne kadar farklıydı? Yaşadığı dönemdeki toplum ve sanatın, onun eserlerini nasıl etkilediğini bu kitaptan öğrenebilirsiniz.Ailesi, dostları ve tanıdıkları Cezanne ın sanatını nasıl etkilemişti? Eserlerindeki aşk, yaşam ve ölümle ilgili ipuçlarını keşfedin.Eserlerinin gerçekte ne anlama geldiğini keşfedin. Resimlerinin Cezanne hakkında... Read more

02-15-2011 11:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gezgin Satıcı - Ciltli - Guy De Maupassant - Ana Fikri

Gezgin Satıcı - Ciltli - Guy De Maupassant - Ana Fikri

Gezgin Satıcı - Ciltli - Guy De Maupassant - Özeti, Gezgin Satıcı - Ciltli Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Dünya Klasikleri / Edebiyat Guy de Maupassant (1850-1893): Ünlü romancı L. N. Tolstoy un ... sayıları az olmakla birlikte, Maupassant gibi bir başka tür insan daha vardır ki, bunlar her şeyi kendi gözleriyle, içerdiği önemi ve anlamıyla, olduğu gibi görürler sözleriyle andığı yazar... Read more

02-15-2011 11:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Daylight Genel İngilizce / 70 VCD - 1 Kitap / VCD  - Kolektif - Ana Fikri

Daylight Genel İngilizce / 70 VCD - 1 Kitap / VCD - Kolektif - Ana Fikri

Daylight Genel İngilizce / 70 VCD - 1 Kitap / VCD - Kolektif - Özeti, Daylight Genel İngilizce / 70 VCD - 1 Kitap / VCD Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Daylight Basım Tarihi: Şubat 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İçindekiler Öğretmen Anlatımlı Sınıf Ortamında Elementary- Başlangıç Pre-intermediate-Başlangıç Üstü Intermediate -Orta Upper-intermediate- Orta Üstü Advanced- Yleri Translation Methods- Çeviri Teknikleri Diğer... Read more

02-15-2011 10:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Erdemli Yaşayış - Ahmet Rıfat - Ana Fikri

Erdemli Yaşayış - Ahmet Rıfat - Ana Fikri

Yayınevi: Çilek Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Tasavvuf / Din İyi insan, erdemli insan, yücelere gönül veren insan...Elbette belli bir ahlak düzenine ve ölçüsüne uyan, planlanmış bir eğitimden, daha doğrusu değerler eğitimi nden geçmiş insandır.Bu kitap işte bu amaca katkıda bulunmak için ortada. İyi insan donatılarının temel değerlerini ele alıyor ve yaşadığımız hayatla bir bağ kurarak açıklamaya çalışıyor.

02-15-2011 10:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Birlikte Olduğumuz Halklar - İrfan Işık - Ana Fikri

Birlikte Olduğumuz Halklar - İrfan Işık - Ana Fikri

Yayınevi: Sorun Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Tarih kendisine kaynaklık eden olguları ve olgusal ilişkileri sistematik bir şekilde araştırır ve olgulara dönerek kendini doğrulamaya çalışır. Yani, bilgilenme sürecinde başlayan bilgilenme, araştırmacının kendi öznel değerleri dışında objektif olguların açıklayıcısı olan belgelerin açıklanmasıyla ortaya çıkan sonucu yeniden olgulara, olaylara, belgelere dökerek kanıtlamaya... Read more

02-15-2011 10:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ev Erkeğinden Sanal Sohbetler - Haluk Kesim - Ana Fikri

Ev Erkeğinden Sanal Sohbetler - Haluk Kesim - Ana Fikri

Yayınevi: Truva Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2005 Kitap Türü: Çizgi Roman / Çizgi Roman Mizah dünyasının isimsiz kahramanları olan bu gençler, kendilerine göre bir jargon ve espri anlayışı geliştirmişler, onları kontrol edecek bir Oğuz abileri olmadan, çalaklavye, Internet in sınırsız sayıdaki boş sayfalarını doldurmakla meşguller. Eskiden Ülkemizdeki her on kişiden dokuzu şairdir denirdi. Şimdi ise, Bu Türkiye de yaşayan ve iyi-kötü biraz mürekkep yalamış ve... Read more

02-15-2011 10:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çılgın Serüvenciler Gizler Mağarası nda - Zeliha Akçagüner - Ana Fikri

Çılgın Serüvenciler Gizler Mağarası nda - Zeliha Akçagüner - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: Kasım 2009 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Masal canavarlarının ürkünç sivri dişlerini çağrıştıran sarkıt ve dikitleriyle, püskürttüğü sıcak, pis kokulu buharla ve nice gizler barındıran karanlığıyla sonsuzluğa uzayıp giden mağaranın önüne geldiler. Mağaraya ilk adım atan Cem oldu. İçeride bizleri nelerin beklediğini birazdan öğreneceğiz. diyerek fenerini yaktı. Ötekiler de onu izlediler. Ellerinde fenerleri,... Read more

02-15-2011 10:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gül Kız - Ayşe Kilimci - Ana Fikri

Gül Kız - Ayşe Kilimci - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Ağustos 2003 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman İçindekiler - Çam Ağacı - Paylaşmak Güzeldir - Tek Çocuk - Sevimli Yalan - Bitmeyen Miras - Sihirli Kalemler - Gözyaşı Gezegeni - Tohumcular - Elimizdeki Işık - Tavuk Hanım Yumurtlamazsa? - Sabırsız Yavru Tren - Akıllı Sabun Köpüğü - Zürafanın Aşkı - Kırıntı nın Sabah Gezintisi - Aksi Oğlanın Aynası - Özgürlüğü Arayan Boncuk Bey - Gül Kız ... Read more

02-15-2011 09:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hemen Yatmaya - Mercer Mayer - Ana Fikri

Hemen Yatmaya - Mercer Mayer - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Aralık 1996 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Ben bir kovboyum ve kemendimle istediğimi yakalarım. Ama babam diyor ki... Diğer "Mercer Mayer" Kitapları: 1. Çok Kızmıştım

02-15-2011 09:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Freehand 10/Kaynağından Eğitim - Tony Roame - Ana Fikri

Freehand 10/Kaynağından Eğitim - Tony Roame - Ana Fikri

Yayınevi: Sistem Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2002 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Macromedia FreeHand 10 Kaynağından Eğitim kitabını tamamladığınızda, *Basılı medya ile Web ortamı için nesne yönelimli grafikler oluşturmayı, *Organik şekiler elde etmek için hat ve noktalarla çalışmayı, *Karmaşık, çok sayfalı mizanpajlarınız için metin ve grafikleri berleştirip kontrol etmeyi, *Kolaylık, tutarlılık ve birleştirme için master sayfaları, özelleştirilebilir... Read more

02-15-2011 09:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Etkinlik Antolojisi / Öğretmenler, Öğrenciler, Ann - Veysel Ercan - Ana Fikri

Etkinlik Antolojisi / Öğretmenler, Öğrenciler, Ann - Veysel Ercan - Ana Fikri

Yayınevi: Grena Yayıncılık Basım Tarihi: Aralık 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 1- Eğitsel Önermele2- Sınıf İçi Etkinlikler3- Masal ve Öyküler4- Eğlence Bahçesi5- Piyeslerr

02-15-2011 09:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ben Bu Devrimi Sevdim! - Mark Stell - Ana Fikri

Ben Bu Devrimi Sevdim! - Mark Stell - Ana Fikri

Yayınevi: Aykırı Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat em Yılmaz, Fransız Devrimi üzerine bir tarihsel gösteri tasarlasa ve bir stand-up programı yapsa acaba nasıl olurdu? İngilizlerin ünlü stand-up sanatçısı Mark Steel bunu yapmış ve doğrusu ortaya harika bir kitap çıkmış. Yazar John O Farrell, Mark Steel için şöyle diyor: Eğer Mark Steel liderliğinde olacaksa, devrim hiç de fena bir fikir değil. Ama sorun şu; o kadar iyi bir mizah... Read more

02-15-2011 09:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cinsel Atlas - Erwin J. Haeberle - Ana Fikri

Cinsel Atlas - Erwin J. Haeberle - Ana Fikri

Yayınevi: Say Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 2006 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Bugünkü cinsel sorunlarımızın birçoğu eski bilgisizliğimizden kaynaklanır. Kimi cinsel ve toplumsal sorunlar ise, hatalı bilgi ve gereksiz baskılar sonucu ortaya çıkmaktadır. Cinsel işlevler ve sıradan insan davranışları konusunda yanlış bilgilerden dolayı insan, sakat davranışlara yönelmekte ya da cinsel korkulara düşmektedir ki bu insanı ve ilişkilerini... Read more

02-15-2011 09:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Fatma yı Kim Kaçırdı? - Zafer Sönmez - Ana Fikri

Fatma yı Kim Kaçırdı? - Zafer Sönmez - Ana Fikri

Yayınevi: Bulut Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Fatma Almanya da yaşayan, on yedi yaşında bir Türk kızıdır. Babasının kendisini evlendirmek istemesiyle başlar her şey. Evleneceği adam Türkiye de yaşayan, tanıdık birisinin oğludur. Babası daha onlar çocukken evlenmelerine karar vermiştir. Fatma nın iki kardeşi vardır. Erkan ve Sevim. Sevim, Erkan nın küçüğüdür. Ablalarının bu durumu Erkan la canının sıkmakta ama bir türlü çözüm... Read more

02-15-2011 08:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Harput taki Hayalet - Tehcir Romanı - Metin Aktaş - Ana Fikri

Harput taki Hayalet - Tehcir Romanı - Metin Aktaş - Ana Fikri

Harput taki Hayalet - Tehcir Romanı - Metin Aktaş - Özeti, Harput taki Hayalet - Tehcir Romanı Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Belge Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bazen yaşanan büyük acılar, dağa-taşa, toprağa-suya ve gökyüzüne siner. Burada çarpıcı bir Harput öyküsü yer alıyor. Bu öyküde bir genç kızın izlerini bulacaksınız, onun dinmek bilmeyen çığlığını ve üstü betonla kapatılan bir minarenin sırrını...... Read more

02-15-2011 08:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Doğunun Çağrısı - Kamuran Gürün - Ana Fikri

Doğunun Çağrısı - Kamuran Gürün - Ana Fikri

Yayınevi: Tekin Yayınevi Basım Tarihi: Mayıs 2004 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Diğer "Kamuran Gürün" Kitapları: 1. The Armenian File

02-15-2011 08:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools