CHP Grup Toplantısı Tutanakları (1923 - 1924) - Yücel Demirel - Ana Fikri

CHP Grup Toplantısı Tutanakları (1923 - 1924) - Yücel Demirel - Ana Fikri

CHP Grup Toplantısı Tutanakları (1923 - 1924) - Yücel Demirel - Özeti, CHP Grup Toplantısı Tutanakları (1923 - 1924) Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İstanbul Bilgi Üniversitesi Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat .... CHP, özellikle burada kapsanan dönemden sonra (1925-1945) devlet partisi olmuştu. TBMM genel kurul toplantılarının, genellikle törensel onaylama işlevleri görmelerine karşılık, grup toplantılarında eleştiri... Read more

03-20-2011 07:02 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Elmer in Bir Günü Elmer s Day  - David McKee - Ana Fikri

Elmer in Bir Günü Elmer s Day - David McKee - Ana Fikri

Elmer in Bir Günü Elmer s Day - David McKee - Özeti, Elmer in Bir Günü Elmer s Day Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Milet Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Meet Elmer- every child s favourite patchwork elephant.Elmer board books: Elmer s Friends Elmer s Colours Elmer s Weather Elmer s Day Diğer "David McKee" Kitapları:

03-20-2011 06:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çok Uzak - Fazla Yakın - Adalet Ağaoğlu - Ana Fikri

Çok Uzak - Fazla Yakın - Adalet Ağaoğlu - Ana Fikri

Çok Uzak - Fazla Yakın - Adalet Ağaoğlu - Özeti, Çok Uzak - Fazla Yakın Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Adalet Ağaoğlu, üst üste yazdığı oyunlarla altmışlı ve yetmişli yılların önde gelen tiyatro yazarı oldu. Oyun yazımına ara verdiği seksenli yıllarda roman, öykü dalında önemli yapıtlar verdi. Doksanlı yıllarda yeniden tiyatroya dönmüş olması, kendi yazarını... Read more

03-20-2011 06:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gece Dersleri - Latife Tekin - Ana Fikri

Gece Dersleri - Latife Tekin - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ey mavi kalpli ihtiyar! Zamanın yakıcı parlak ışığı genç, yoksul ve kadın olanın gözlerini acıtmasaydı. Öfke rüzgârlarının değerli katkılarını niçin inkâr edeyim! Kulağıma kardeşlerimin beni yolda vuracaklarını fısıldadığınızda soluğum ip gibi gerilip inceldi ama hayretle gördünüz ki direndim. Beni önüne katıp sürükleyen sevgili kasırga! "Kardeşlerini en az seven... Read more

03-20-2011 06:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dengeli Yaşam - Lucy Mccarraher - Ana Fikri

Dengeli Yaşam - Lucy Mccarraher - Ana Fikri

Yayınevi: Optimist Yayın Dağıtım Basım Tarihi: Ekim 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kendisi ve çevresi için daha iyi bir yaşam dengesi arayışında olanlaraKendini hangi yönde geliştireceğine bir türlü karar verememek, işi yüzünden ailesine yeterince vakit ayıramamak, kazandığı parayı ne şekilde değerlendireceğini bilememek, kendine ayırmak istediği zamanda başka işlerle meşgul olmak... Bu gibi kaygılar, çalışan ya da çalışma hayatına atılmak isteyen birçok... Read more

03-20-2011 06:21 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gıyabında, Yerineler - Melih Başaran - Ana Fikri

Gıyabında, Yerineler - Melih Başaran - Ana Fikri

Yayınevi: Paradigma Yayınları Basım Tarihi: Mart 2004 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Dışarı ya penceresinden bakan Felsefe nin evi: Mağara, Camera obscura. Felsefe nin bir "el"inin olduğu kadar bir de "ev inin olduğunu iddia edeceğiz. Platon, bir "mağarası"nın olduğunu daha önceden haber vermişti; bu anlamda daha Platon ya da felsefe bu günlük inançların (opinions communs) ya da mağaranın dışına çıkmıştı. Mağara yı bir mağara, bir Kapanma... Read more

03-20-2011 06:12 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünyanın Durumu 2001 - Kollektif - Ana Fikri

Dünyanın Durumu 2001 - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: TEMA Vakfı Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dünyanın Durumu 2001 de, Worldwatch Ensitüsü nün ödüller kazanmış araştırma ekibi, dünyanın geleceğini etkileyen önemli sorunlarından birini yeni bir bakış açısıyla ele alıyor: küresel medeniyetin varlığını sağlayan doğal kaynaklara kalıcı zarar vermeden, çevre açısından sürdürülebilir bir ekonomiyi nasıl kurabiliriz?Giderek belirginleşen çevre bozulması daha derin bir tehlikenin... Read more

03-20-2011 06:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çocuk Sağlığı Kılavuzu - Doğu Erker - Ana Fikri

Çocuk Sağlığı Kılavuzu - Doğu Erker - Ana Fikri

Yayınevi: Papatya Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Anne-baba adaylarının doğum öncesi dönemden ergenlik çağına kadar bilmesi, izlemesi ve belgelemesi gerekenler.Bu kitabın amacı, çocuk bakımı ve çocuk hastalıkları konusunda ansiklopedik bilgiler vermek olmayıp sonsuz bilgi akışı içerisinde, her anne-babanın bilmesi gereken temel bilgileri damıtarak, dönemsel olarak aileye sunmaktır. Çocuk Sağlığı Kılavuzu, ayrıca, ailenin,... Read more

03-20-2011 05:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gavurun Dölü - Candan Özer - Ana Fikri

Gavurun Dölü - Candan Özer - Ana Fikri

Yayınevi: April Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Canım çok acıyordu, büyüyünce unutacaksın dediler. Büyüdüm ama unutmadım. Canım hala acıyor. Evleri, umutları, kalpleri yanan, hayatın savurduğu bir aile. Tutunmaya çalıştıkları İstanbul da kaybolan Esmehan, Sofi ve Ömer. Geçmişini arayan Aylin, Nurgül, Aynur. Terk edilişini her gün terk ederek unutmak isteyen Kemal. Büyük bir sırrın tam ortasındaki Müçteba. Tehlikeli oyunlar içinde... Read more

03-20-2011 05:42 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gökyüzü - Reşat Nuri Güntekin - Ana Fikri

Gökyüzü - Reşat Nuri Güntekin - Ana Fikri

Gökyüzü - Reşat Nuri Güntekin - Özeti, Gökyüzü Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 1997 Kitap Türü: GÖKYÜZÜ'nü okurken, bir ömrün upuzun dramını ürpererek izleyecek ve okuduklarınızdan önemli hayat dersleri çıkaracaksınız. Birçok şeyi yaşamadan, birçok düşü gerçekleştirmeden yaşlanan insanların, o hüzünlü dünyasında dolaşıp sarsılacaksınız. Yoğun bir sevgi serüveninin dile getirildiği bu kitabı... Read more

03-20-2011 05:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Behruz Çinici - Arredamento Mimarlık - Ana Fikri

Behruz Çinici - Arredamento Mimarlık - Ana Fikri

Yayınevi: Boyut Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Kimlik arayışı savıyla yerellik görüntüleri çizmeye kolay cevaz verebilen Türk mimarlık dünyasında, Çinici nin mimarisi bize farklı bir yerellik boyutunu göstermesi açısından da önemli. Geleneğin ya da tarihselliğin özünü aramak savıyla yola çıkıp da basit sözde, yerel görüntüler peşinde koşan tasarımcı kitlesinin yanında, neredeyse hiçbir ulusal ya da tarihsel referans... Read more

03-20-2011 05:22 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cemile - Cengiz Aytmatov - Ana Fikri

Cemile - Cengiz Aytmatov - Ana Fikri

Yayınevi: Elips Kitap Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İşte yine o mütevazı çerçeveli tablonun karşısındayım. Yarın sabah erkenden avıla gitmem gerek. Tabloya, sanki bana iyi yolculuklar dileyecekmiş gibi, dikkatle ve uzun uzun bakıyorum. Ben bu tabloyu daha hiçbir sergiye yollamadım. Üstemik onu, avıldan gelen akrabalarıma da göstermiyor, onlardan saklamaya çalışıyorum. Tabloda utanılacak birşey olduğu için değil, bir sanat eseri olmaktan uzak... Read more

03-20-2011 05:12 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Baharı Beklerken - İbrahim Ulvi Yavuz - Ana Fikri

Baharı Beklerken - İbrahim Ulvi Yavuz - Ana Fikri

Yayınevi: Elips Kitap Basım Tarihi: Eylül 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Habersiz, selamsız uçup geldiği bu köyde onu mektupla gene yakalamışlardı. Yıllardır devam eden, Niçinler, Nedenler ve Sitemler yine satırlar içinde yerini almıştı. Cihat ın inandıkları ve kurmak istediği dünyayı ne onlar anlayabiliyor ne de kendisi bunu kabul ettirebiliyordu. Adeta aralarında bir zıtlıklar savaşı başlamıştı. Ayrı dillerde konuşuyorlar, ayrı havaları teneffüs ediyorlardı.... Read more

03-20-2011 05:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eğin Türküleri - Enver Gökçe - Ana Fikri

Eğin Türküleri - Enver Gökçe - Ana Fikri

Yayınevi: Evrensel Basım Yayın Basım Tarihi: Mart 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Eğinli Enver Gökçe ile, onun kuşağından ve daha sonraki kuşaktan şairler kadar nice hikayeci ve romancılarımız, Eğin türkülerinin dilini, anlatımını daha da güçlendirerek, topraklarından kopmuş insanlarımızın acı-tatlı gerçeklerini, yurtiçi ve yurtdışı gurbetlerdeki alın yazılarını yazıya döktüler. Demek istiyorum ki; Eğin Türküleri konusu, kültür sosyolojisi,... Read more

03-20-2011 04:52 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir Garip Adam - İsmail Fatih Ceylan - Ana Fikri

Bir Garip Adam - İsmail Fatih Ceylan - Ana Fikri

Yayınevi: Nesil Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2002 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman "Ben bu adamdan korukuyorum Hanım!" "Ne oldu bey?" "Daha ne olacak? Yoksul bir zamanımızda akşam vaktinde eve geldi, yiyeceğimiz, ekmeğimiz yoktu, pat arkasından bir tepsi yemek geldi. Ertesi gün de hayatımda ilk defa bana kışın ortasında iş teklifi yaptılar. Şimdi biz apar topar evden çıkardı, ev göçtü. Ya orada olsaydık, halimiz ne olurdu?.. Böyle bir... Read more

03-20-2011 04:41 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hisseli Harikalar - 2 - Kemal Kenan Ergen - Ana Fikri

Hisseli Harikalar - 2 - Kemal Kenan Ergen - Ana Fikri

Hisseli Harikalar - 2 - Kemal Kenan Ergen - Özeti, Hisseli Harikalar - 2 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Leman Yayın Basım Tarihi: Aralık 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Dana: Okuma - yazma öğretirken Babam ın bana ödev olarak verdiği ilk kelime... Malak: Okuma - yazma öğretirken Babam ın bana ödev olarak verdiği ikinci kelime... Artık Dana yazmıycam diye çok sevinmiştim... Manda: Okuma - yazma öğretirken Babam ın bana ödev olarak verdiği üçüncü... Read more

03-20-2011 04:31 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Eşeğin Türküsü - Muzaffer İzgü - Ana Fikri

Eşeğin Türküsü - Muzaffer İzgü - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Muzaffer İzgü nün, sevgili çocuklar için yazdığı güzel bir roman daha. Birinci hamur kâğıda basılı. Şükran Sel resimlemiş. Hiç, eşek türkü söyler mi demeyin. Okuyun. Diğer "Muzaffer İzgü" Kitapları: 1. Şikayetçi Şakir

03-20-2011 04:11 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Digimon/Dijital Dünya Koruyucuları - Kollektif - Ana Fikri

Digimon/Dijital Dünya Koruyucuları - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2001 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

03-20-2011 03:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gerdanlık - Abdurrahim Karakoç - Ana Fikri

Gerdanlık - Abdurrahim Karakoç - Ana Fikri

Yayınevi: Alperen Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bir kuyuya bir taş atar bir deliÇıkartamaz Anadolu, RumeliBırakın huyunu gösterin huysuzŞapkası düşsün ki görünsün keli...İmansızda vicdan olmaz çocuğumKırk cesette bir can olmaz çocuğumTay büyür at olur, ona sözüm yokİt büyüyüp insan olmaz çocuğum.Bir yılda iki bahar olmaz, derlerse yalanBir insan iki defa ölmez, derlerse yalanSarılmayınız sık sık sudan bahanelereBir insan... Read more

03-20-2011 03:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Ekmek ve Şarap - Ignazio Silone - Ana Fikri

Ekmek ve Şarap - Ignazio Silone - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bu kitap, Güney İtalyalı köylülerin faşist diktatörlüğe ve kilise bağnazlığına karşı olumsuz doğa koşullarında verdikleri yaşama mücadelesini anlatıyor. Bir yandan dünya çapında bir emperyalist savaş, diğer yanda içe kapanık yaşamlarını süren uzak İtalya köyleri. Ve köylülerin ilk kez karşılaştıkları bir rejim: Faşizm. Romanda iç içe geçen konulardan biri de sosyalist partisinin... Read more

03-20-2011 03:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Liberalin Vicdanı - Paul Krugman - Ana Fikri

Bir Liberalin Vicdanı - Paul Krugman - Ana Fikri

Yayınevi: Literatür Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: 2008 Nobel Ekonomi Ödülüne layık görülen Bunalım Ekonomisinin Geri Dönüşü adlı çok satan kitabın yazarı Paul Krugman Amerika da neyin yanlış yapıldığını açıklıyor ve yeni bir Yeni Düzen kurulması gerektiğine işaret ediyor.Paul Krugman Yaldızlı Çağ ekonomi politiğinden, muhafazakâr hareketin, ABD hükümetinin denetimini bütünüyle ele geçirmesinden sonra kaçınılmaz olduğunu öne sürdüğü... Read more

03-20-2011 03:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Denizin Kalbi - Emine Erbaş - Ana Fikri

Denizin Kalbi - Emine Erbaş - Ana Fikri

Yayınevi: Gerçek Sanat Yayınları Basım Tarihi: Haziran 1994 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat ... Emine Erbaş, özet olarak söylemek gerekirse, yaşamı örgülüyor şiirlerinde. Yaşamın ayrıntılarına giriyor. Hammadde olarak ele aldığı duygu ya da düşünceyi, insana has bir potada işliyor. Gerektiğinde de gündelik yaşamın içine çıkartıyor.Sessizliğin bile ince bir lirizmle konuştuğu dizelere "Denizin Kalbi"ni okuyarak kulak verin.

03-20-2011 02:51 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gizli İlimler Hazinesi / 8 Cilt - 1. Hamur Küçük Boy - Mustafa İloğlu - Ana Fikri

Gizli İlimler Hazinesi / 8 Cilt - 1. Hamur Küçük Boy - Mustafa İloğlu - Ana Fikri

Gizli İlimler Hazinesi / 8 Cilt - 1. Hamur Küçük Boy - Mustafa İloğlu - Özeti, Gizli İlimler Hazinesi / 8 Cilt - 1. Hamur Küçük Boy Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Seda Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2003 Kitap Türü: <b>İçindekiler</b><br>- Nasıl muvaffak olunur?<br>- Ebced hakkında<br>- Güneşin hangi burçta olduğunu tayin etme usulü<br>- Arabi ayların başlangıçlarını tayin ve ay... Read more

03-20-2011 02:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Cart Curt - Rıfat Ilgaz - Ana Fikri

Cart Curt - Rıfat Ilgaz - Ana Fikri

Yayınevi: Çınar Yayınları Basım Tarihi: Ağustos 1997 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Rıfat Ilgaz, Viyana kapılarına dayanan yeniçerilerden biri değildi. Köprü korkuluklarına yaslanıp altından geçen sulara baka baka felsefe yapmaya kalkanlardan biri de... Ülkesine ters takla attıran parti amigolarından biri değildi. Osmanlıca yı bilir görünme hastalığına yakalanmışlardan biri de... Rıfat Ilgaz, "cart"la "curt"u birbirne yapıştırıp konuşanları,... Read more

03-20-2011 02:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Birinci Meclis te Muhalefet - Ahmet Demirel - Ana Fikri

Birinci Meclis te Muhalefet - Ahmet Demirel - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Birinci TBMM deki İkinci Grup u gerici , cumhuriyet ve bağımsızlık karşıtı bir şer cephesi olarak damgalayan resmî tarihi sorgulayarak; bu Grup un yapısal ve siyasî niteliklerini ve Cumhuriyet in kuruluş devrindeki işlevini tahlil eden kapsamlı bir çalışma. Demirel, İkinci Grup un kurumlaşma eğilimi gösteren otoriter yapıya muhalefet eden ve bu etkinliğiyle... Read more

03-20-2011 02:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çizgi Çizmeyi Öğreniyorum - Meltem Çelebioğlu - Ana Fikri

Çizgi Çizmeyi Öğreniyorum - Meltem Çelebioğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Zambak Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Zambak okul öncesi çıkartmalı eğitim serisi, 5-6 yaş grubu çocukları için hazırlanmıştır. Bu seriyi hazırlamaktaki amacımız, okul öncesi çocuklara gereken temel becerileri kazandırmaktır.Çıkartmalı eğitim serisinde yer alan çalışmalar, çocukların hayal güçlerini geliştirici niteliktedir. Çocuklar böylece, hem eğlenecek hem de öğrenecektir. Bu seri; zevkli resimlendirmeler, renkli... Read more

03-20-2011 02:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çanakkale Savaşı Kanlısırt Muharebesi 25 Nisan 191 - Peter Williams - Ana Fikri

Çanakkale Savaşı Kanlısırt Muharebesi 25 Nisan 191 - Peter Williams - Ana Fikri

Yayınevi: Kitap Yayınevi Basım Tarihi: Şubat 2009 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Bundan tam doksan dört yıl önce, harika bir nisan sabahı, Osmanlı İmparatorluğu topraklarında, bir yarımadanın üzerindeki bir tepede iki davetsiz misafir vardı. Karanın içerlerindeki bir görüntüyü seyre dalmışlardı. Bulundukları yeri, gecenin karanlığında denizden çıkarma yaparak istila etmişlerdi. Arkalarındaki su, kendileri gibi adamları karaya çıkaran... Read more

03-20-2011 01:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güç İş Yaşamında Başarıya Götüren 6 Güçlü Adım - Marcus Buckingham - Ana Fikri

Güç İş Yaşamında Başarıya Götüren 6 Güçlü Adım - Marcus Buckingham - Ana Fikri

Yayınevi: MediaCat Kitapları Basım Tarihi: Ekim 2008 Kitap Türü: Buckingham "Başarılı olmak için zayıf yönlerinizi geliştirmeniz gereklidir" inanışına meydan okuyor. Bunun yerine, Güçlerimizin üzerine gitmeliyiz, diyor. Ona göre GÜÇlü yanlarınızdan şimdiye kadar yeterince yararlanamamanıza neden olan hatalı mitler şunlar: Siz büyüdükçe, kişiliğiniz değişir. En fazla gelişmeyi, en zayıf olduğunuz konularda gösterirsiniz. İyi bir ekip üyesi, ekibe... Read more

03-20-2011 01:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hatıram Olsun - Refik Durbaş - Ana Fikri

Hatıram Olsun - Refik Durbaş - Ana Fikri

Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2000 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Bir yaprak daha düştü takvimden bir gün daha genç ömrümden Bana, sen düştün hatıram Peki, hiç düşündün mü niye öyleyse ömür kuşu avcısını aramakta ben, seni aramaktayım? Takvimlerden bir yaprak daha düştü ömürüme ömrün düştü, Diğer "Refik Durbaş" Kitapları: 1. Çırak Aranıyor

03-20-2011 01:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ceo Sırları - Ram Charan - Ana Fikri

Ceo Sırları - Ram Charan - Ana Fikri

Yayınevi: Nokta Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: CEO SIRLARI DÜNYACA ÜNLÜ ŞİRKET DANIŞMANI RAM CHARAN CEO ların SIRLARINI SİZLERLE PAYLAŞIYOR. CEO LAR HAKKINDA BİLMEK İSTEĞİNİZ HERŞEY Bu, yıllar boyu gereksinim duyulacak bir kitaptır. Ram Charan iş dünyasına girmenin ve daha anlamlı bir kariyer yapmanın sırlarını paylaşıyor. Bu kitabı hafta sonu ya da bir sonraki yolculuğunuzda okuyun. Şirketinizin yeni bir ışığa sahip olduğunu göreceksiniz -CHAD... Read more

03-20-2011 01:20 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools