Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şirketler İçin Bir Değişim ve - Ahmet Şerif İzgören - Ana Fikri

Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şirketler İçin Bir Değişim ve - Ahmet Şerif İzgören - Ana Fikri

Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şirketler İçin Bir Değişim ve - Ahmet Şerif İzgören - Özeti, Geleceğin Organizasyonunu Yaratmak Şirketler İçin Bir Değişim ve Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Elma Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 2001 Kitap Türü: Bu değerli eser geleceğin yöneticileri, üniversite öğrencileri, modern çağın yönetici ve aday yöneticilerine ışık tutacak ve kütüphanemizde bulunması gereken bir el kitabı olarak yerini alacaktır. Yönetimin bir... Read more

03-22-2011 04:22 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çocuk Gelişiminde Yaşanan Sorunlar - Çetin Özbey - Ana Fikri

Çocuk Gelişiminde Yaşanan Sorunlar - Çetin Özbey - Ana Fikri

Yayınevi: İnkılap Kitabevi Basım Tarihi: Mart 2006 Kitap Türü: Ana - Baba / Aile Her insan anne baba olabilir ve her anne baba sorunsuz çocuk yetiştirme konusunda sorun yaşayabilir. Duyarlı ebeveynler bile, çocuklarını dikkatli yetiştirmelerine rağmen, bazı konularda ölçüyü kaçırıp, farkına varmadan çocuklarında problem oluşmasına yol açabilirler. Çocukların yaşadığı sorunları göremeyen birçok ebeveyn, sorunu çocuğun gelişiminde yaşanan zorlu bir süreç olarak... Read more

03-22-2011 04:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hayat Sus Dedi Birden - Fuat Aziz Göksel - Ana Fikri

Hayat Sus Dedi Birden - Fuat Aziz Göksel - Ana Fikri

Yayınevi: Picus Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bir kısa gülüş, bir sıcak merhaba idi konuşmak, Hayat; sus diyordu yeri gelince, ama ben konuşmaya devam ediyordum... Ben konuşuyordum... Siz susuyordunuz... Sonra bir koku yayıldı bahçeye... Ne kokusu bu? dedim. Dediler Bu koku yasemin kokusudur... Elli yıl sonra anladım ki saat-i semenfam buymuş; yaseminlerin kokularını saldığı saat. Doğanın da saatleri varmış, öğrendim. Konuştum, hayatım... Read more

03-22-2011 04:01 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Delice - Deli Yücel Fıkraları - Yüksel Mert - Ana Fikri

Delice - Deli Yücel Fıkraları - Yüksel Mert - Ana Fikri

Delice - Deli Yücel Fıkraları - Yüksel Mert - Özeti, Delice - Deli Yücel Fıkraları Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Akis Kitap Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Adanalı Deli Yücel, Adanalıların tebessümle andığı uçuk kaçık, bir o kadar da sevimli kişilik... Hem deli dolu, hem duygulu... Bu kitap, onu yakından tanıyan başka bir Adanalı tarafından kaleme alındı. Deli Yücel in güldüren ve düşündüren anıları, yaşamından dikkate... Read more

03-22-2011 03:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gönül Yakınlıkları - Johann Wolfgang von Goethe - Ana Fikri

Gönül Yakınlıkları - Johann Wolfgang von Goethe - Ana Fikri

Gönül Yakınlıkları - Johann Wolfgang von Goethe - Özeti, Gönül Yakınlıkları Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Leyla ile Mecnun Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Edebiyatın hiçbir alanına yabancı kalmamış, çocukluğundan başlayarak çeşitliliğini azımsamanın asla mümkün olamayacağı kadar farklı konu ile ilgilenmiş olan Goethe nin en verimli edebiyat eserlerini kaleme aldığı ömrünün son yıllarında yazdığı ve uzun... Read more

03-22-2011 03:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bütün Yönleriyle Bektaşilik ve Alevilik (5. Cilt)  - Bedri Noyan Dedebaba - Ana Fikri

Bütün Yönleriyle Bektaşilik ve Alevilik (5. Cilt) - Bedri Noyan Dedebaba - Ana Fikri

Bütün Yönleriyle Bektaşilik ve Alevilik (5. Cilt) - Bedri Noyan Dedebaba - Özeti, Bütün Yönleriyle Bektaşilik ve Alevilik (5. Cilt) Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Ardıç Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bektaşilik ne geriliktir ve ne de gericiliktir. Tam aksine, sınırsız ilericilik ve özgürlüktür. Bektaşilik, Türk ün Müslümanlığı yorumlama tarzı içinde şekillenmiş, bir toplumsal harekettir. Bu nedenle, onun... Read more

03-22-2011 03:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Güldeste - İskender Pala - Ana Fikri

Güldeste - İskender Pala - Ana Fikri

Yayınevi: Kapı Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Şiir, görülmez; ancak kalbe doğabilir. Kalpleri titreten de, çizik çizik eden veya süsleyen de bir hissin ilhamıdır genellikle; bir zamanın akışı, bir ruh sıkıntısı yahut bir hazzın coşmasıdır. Heykel gibi, resim gibi bütüne dayalı bir sanata dönüşüveren bu küçük kitap, edebiyat dünyasında ünlü olmuş simalara ait, orada burada rastladığımız küçük anekdotların derlemesinden... Read more

03-22-2011 03:12 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hava Kararmadan Dinazor Macerası-Sihirli Ağaç Evi- - Mary Pope Osborne - Ana Fikri

Hava Kararmadan Dinazor Macerası-Sihirli Ağaç Evi- - Mary Pope Osborne - Ana Fikri

Hava Kararmadan Dinazor Macerası-Sihirli Ağaç Evi- - Mary Pope Osborne - Özeti, Hava Kararmadan Dinazor Macerası-Sihirli Ağaç Evi- Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Doğan Egmont Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Diğer "Mary Pope Osborne" Kitapları:

03-22-2011 03:01 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Genel tarım Bilgileri ve Tarımın Coğrafi Esasları  - İhsan Bulut - Ana Fikri

Genel tarım Bilgileri ve Tarımın Coğrafi Esasları - İhsan Bulut - Ana Fikri

Genel tarım Bilgileri ve Tarımın Coğrafi Esasları - İhsan Bulut - Özeti, Genel tarım Bilgileri ve Tarımın Coğrafi Esasları Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Gündüz Eğitim Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Genel tarım Bilgileri ve Tarımın Coğrafi Esasları (Ziraat Coğrafyası)

03-22-2011 02:51 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Devler Ülkesinde Devler Savaşı -Çanakkale - Aubrey Herbert - Ana Fikri

Devler Ülkesinde Devler Savaşı -Çanakkale - Aubrey Herbert - Ana Fikri

Devler Ülkesinde Devler Savaşı -Çanakkale - Aubrey Herbert - Özeti, Devler Ülkesinde Devler Savaşı -Çanakkale Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Yeditepe Yayınevi Basım Tarihi: Şubat 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kitap, Batı Cephesinden iki farklı simanın Çanakkale savaşıyla ilgili anılarından oluşmaktadır. Eserde, Aubrey Herbert, İngiliz ordusunda istihbarat subayı olarak karşımıza çıkmaktadır. Henry Morgenthau ise Alman asıllı bir Yahudi aileden... Read more

03-22-2011 02:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Garip Bir Roman - Nilüfer Ülgen - Ana Fikri

Garip Bir Roman - Nilüfer Ülgen - Ana Fikri

Yayınevi: Kora Yayın Basım Tarihi: Ekim 2004 Kitap Türü: Roman / Edebiyat ...Çağımız insanının psişik yapısında öne çıkan dualite, romandaki kahramanların dünyasında can bulurken, hepimizin içinde yaşamakta olan bir kleopar... Belki de Perver ve hemen yanı başında Jale... Yanyana tek vücut yaşıyor. Aynı kimliğin, aynı kişiliğin iki farklı, iki aynı yüzü... Biraz hınzır gibi, biraz hınzırca. ... Anlamadınız mı? Kleopar kim mi? Ben kim miyim? Geçmişi özleyen... Read more

03-22-2011 02:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gerçekçiliğin Tarihi - Boris Suçkov - Ana Fikri

Gerçekçiliğin Tarihi - Boris Suçkov - Ana Fikri

Yayınevi: Doruk Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2009 Kitap Türü:

03-22-2011 02:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ekonomi Politik - Jean Jacques Rousseau - Ana Fikri

Ekonomi Politik - Jean Jacques Rousseau - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Haziran 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Aydınlamanın en çarpıcı kişiliklerinden Jean Jacques Rousseau nun bilim ve sanatları yüceltmek ve yaymak için yayımlanan "Encyclopedie"ye -müzikle ilgili teknik maddeler dışında- tek katkısı olan Ekonomi Politik, Rousseau nun büyük eseri Toplum Sözleşmesindeki fikirlerini işlediği ilk metindir. Bilim ve sanatların insani yozlaştırdığını, kentlerin kötülük yuvası olduğunu,... Read more

03-22-2011 02:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dünün Dünyası - Stefan Zweig - Ana Fikri

Dünün Dünyası - Stefan Zweig - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2008 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Dünün Dünyası, Viyanalı yazar Stefan Zweig’ın Avrupa’ya vedasıdır. Bütün değerleri ve idealleriyle Avrupa’nın çöküşüne tanıklık eden bir Avrupalı’nın, Stefan Zweig’ın anıları canlanır Dünün Dünyası’nda. Avrupa toplumlarının güvenli burjuva dünyasından savaşa, faşizme ve sürgün yaşamlara savrulan bir neslin yazgısı dile gelir bu anılarda. Viyana’dan Zürih’e,... Read more

03-22-2011 01:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ben Yabancı Değilim! - Lesley Ethem - Ana Fikri

Ben Yabancı Değilim! - Lesley Ethem - Ana Fikri

Yayınevi: Çitlembik Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Ben Yabancı Değilim!, Lesley Ethem in Türkiye yi ilk ziyaretinde ekmeklerin üzerindeki çörekotunu fare pisliği sanmasından, yıllar sonra kendisine "köylü" denmesini en büyük iltifat kabul etmesine kadar geçen süreci anlatıyor. Bu süreçte çok şey yaşanıyor, çok şey değişiyor, ama bu sadece bir değişim hikayesi değil. Burada, gerçek insanların, gerçek yerlerin, gerçek... Read more

03-22-2011 01:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Geleceğin Süper Gücü Çin - Atilla Sandıklı - Ana Fikri

Geleceğin Süper Gücü Çin - Atilla Sandıklı - Ana Fikri

Yayınevi: Tasam Yayınları Basım Tarihi: Aralık 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Son 25 yılda sergilediği ve dünyada eşi görülmemiş ekonomik büyüme seviyesiyle, küreselleşme sürecinin parlayan yıldızı olan Çin, GSYİH bakımından dünyanın altıncı ülkesi olmuştur. 1,3 milyar nüfusa sahip olan Çin in, insan gücü bakımından dünyanın en büyük ordusuna ve nükleer silahlara sahip olması, ayrıca Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi nde daimi üyeliğinin... Read more

03-22-2011 01:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Ebru İstanbul - Alparslan Babaoğlu - Ana Fikri

Ebru İstanbul - Alparslan Babaoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Kültür A.Ş. Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Her ne kadar ebrû sanatı Orta Asya kökenli olsa da, devrim niteliğindeki tekâmülünü İstanbul da gerçekleştirmiştir. Necmeddin Okyay ın geliştirdiği çiçek ebrûlara Mustafa Düzgünman papatyayı eklemiştir. Mustafa Düzgünman ın talebelerinden Alparslan Babaoğlu ise, geleneksel Türk el sanatlarından kat ı tekniği ile ebrûyu birleştirmiş ve İstanbul siluetini ebrû teknesine... Read more

03-22-2011 01:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bushçağı Yazıları - Mustafa K. Erdemol - Ana Fikri

Bushçağı Yazıları - Mustafa K. Erdemol - Ana Fikri

Yayınevi: Ozan Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bugün "Bush" kelimesiyle özdeşleşen Amerikan saldırganlığı, her ne kadar geniş toplum kesimleri tarafından son Irak saldırısıyla tartışılmaya başladıysa da son yüzyıla damgasını vuran "Amerikanlaşma" ve buna bağlı her türlü erozyon, başta bölgemiz olmak üzere, tüm dünyadaki kültürel, sosyal ve nisbeten bağımsız gibi görünen ekonomik yapıları tüm... Read more

03-22-2011 01:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bu Şehirde Herkes Akrabam Olur - Şakir Kırkağaç - Ana Fikri

Bu Şehirde Herkes Akrabam Olur - Şakir Kırkağaç - Ana Fikri

Yayınevi: Epsilon Yayınevi Basım Tarihi: Eylül 2004 Kitap Türü: Kimin şeytan olduğunu ben de Tako da hemen anlamıştık tabii. Kemik böyle bir numarayı ancak Arci nin kendisini kovaladığını bilmeyen birisine yutturabilirdi. Tako ne olur ne olmaz diye geriye kaçılıp bende birlikte hem gülmeye hem de felaketin geliş yönünü görmek için sağa sola bakınmaya başladı. Din grubu ve şeytan şaşırmıştı. Söyleyecek laf ararlarken birden hortum gibi ortaya fırladı. Arci. Şişmiş... Read more

03-22-2011 00:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hayallerim Babam ve Ben - Fatma Zehra Fidan - Ana Fikri

Hayallerim Babam ve Ben - Fatma Zehra Fidan - Ana Fikri

Yayınevi: Bilge Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat 25 Aralık Beni çok merak ettiğini biliyorum baba. Hastalığım Doktorun sandığından daha fazla yıprattı beni. Bir haftadır okula gidiyorum ama hâlâ çok halsizim, hemen yoruluyorum. Yine de merak etme beni. Yalnızca yağmur altında kaldım, çok fazla ıslandım ve üşüdüm. Bütün mesele bu. Sana, "beni merak etme" derken aslında doğruyu söylemiyorum tam olarak. Beni düşünmeni,... Read more

03-22-2011 00:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Hiperaktif Çocuk - Marie France Le Heuzey - Ana Fikri

Hiperaktif Çocuk - Marie France Le Heuzey - Ana Fikri

Yayınevi: İletişim Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Çocuğunuzun aşırı hareketli olması onun gerçekten hiperaktif oduğunu göstermez. Tıp dilinde dikkat özürlü hiperaktiflik rahatsızlığı olarak adlandırılan bu rahatsızlık aşırı hareketliliğin yanısıra, çocuğun ayrıntılara ilgisiz kalması, dikkatinin aşırı ölçüde eksilmesi, söylenenleri eksiksiz biçimde yerine getirememe, huzursuzluk, aşırı konuşma ve söylenenlerin... Read more

03-22-2011 00:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Esas Oğlan - Ayber Gedikoğlu - Ana Fikri

Esas Oğlan - Ayber Gedikoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Mevsimsiz Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Ne dediler? Mustafa Dalyan: Bu ne lan? Babam: İyi bok yedin. Zamanında adam olup da bir devlet dairesinde işe başlasan bu durumlara düşmezdin. Şimdiye emekli bile olmuştun. Utanıyorum senden. Annem: Ne bu hal? Git traş ol, eşkıya gibi olmuşsun. Eşim: İğrenç. Kendine benzetmişsin. Sen busun işte. Dedem: İyi ki hayatta değilim, bu rezilliğe dünya gözüyle asla katlanamazdım. Faruk Abim:... Read more

03-22-2011 00:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Cırtlak Bir Kuşun Günlüğü - Aydoğan Yavaşlı - Ana Fikri

Cırtlak Bir Kuşun Günlüğü - Aydoğan Yavaşlı - Ana Fikri

Yayınevi: Çizmeli Kedi Yayınları Basım Tarihi: Mart 2010 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Bak Şu Gevezenin Yaptıklarına...Siz hiç çenesi düşük muhabbet kuşu gördünüz mü? Sevimli mi sevimli, hareketli mi hareketli Diğer "Aydoğan Yavaşlı" Kitapları: 1. Topal Bir Atın Günlüğü

03-22-2011 00:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Grev - Orhan Kemal - Ana Fikri

Grev - Orhan Kemal - Ana Fikri

Grev - Orhan Kemal - Özeti, Grev Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat Orhan Kemal her zaman romancı kimliği ile bilinen bir yazardır. Ustalıkla yazılmış, hiç eskimeyen, tadını yitirmeyen bu romanların bu kadar sevilip akılda kalması tabii ki haksız değil. Ancak Orhan Kemal’in öykücülüğünü de unutmamak gerekiyor. İşçilerin dünyasından seçilmiş bu öykülerde de yine onun insnaın en... Read more

03-22-2011 00:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bana Aşkı Anlat - Cahide Günay - Ana Fikri

Bana Aşkı Anlat - Cahide Günay - Ana Fikri

Yayınevi: Erişim Yayınevi Basım Tarihi: Haziran 2005 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Aşk kelimesinin önüne ve arkasına hiç bir şey yazılamaz.(İ.A) Diğer "Cahide Günay" Kitapları: 1. English Paint Book

03-21-2011 23:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Gazetecinin Yolculuk Notları - Jules Verne - Ana Fikri

Bir Gazetecinin Yolculuk Notları - Jules Verne - Ana Fikri

Bir Gazetecinin Yolculuk Notları - Jules Verne - Özeti, Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2006 Kitap Türü: Gençlik / Çizgi Roman Acar gazeteci Cladius Bombarnac, Hazar Denizi kıyısından Çin İmparatorluğu nun başkentine giden Asya postası trenine binerek yol boyunca görüp yaşadıklarını haber yapmakla görevlendirilir. Trende Avrupalılar ve Asyalılardan oluşan sıradan bir topluluk... Read more

03-21-2011 23:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çocukluğum - Lev Nikolayeviç Tolstoy - Ana Fikri

Çocukluğum - Lev Nikolayeviç Tolstoy - Ana Fikri

Yayınevi: Antik Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1970 Kitap Türü: Dünya Klasikleri / Edebiyat Çocukluğum, usta yazar Tolstoy un on yaşından itibaren çocukluk ve ergenlik devresini içtenlikle ve kendine has üslubuyla kaleme aldığı unutulmaz bir eser. Yazıldığı dönemden günümüze en çok okunan Tolstoy kitaplarından biri olan Çocukluğum, devrin toplumsal yapısını, anne baba sevgisini, eğitim sistemini, yaşanan çocukça aşkları, anne ölümüyle girilen çalkantılı ruh... Read more

03-21-2011 23:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cinsellik ve Ölüm - Jacques Ruffie - Ana Fikri

Cinsellik ve Ölüm - Jacques Ruffie - Ana Fikri

Yayınevi: Sarmal Yayınları Basım Tarihi: Mart 1999 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bakteriler gibi ikiye bölünerek üremek ve vücudun her kısmının eksik bölümü yenilemesi, pire için de fil için de ne kadar kolay olurdu! Peki ama doğa niçin başka bir şeye karar verdi ve türlerin çoğuna çok daha tehlikeli olan cinsellik yolunu bahşetti? Doğmak, ölmemek için üremek, sırası gelenlerin de üremeleri için ölmek; yaşamın üç perdelik bu dramını, hem bir biyolog hem de bir... Read more

03-21-2011 23:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gökkuşağı Dizisi 20 - Giysi Perisi Eda - Daisy Meadows - Ana Fikri

Gökkuşağı Dizisi 20 - Giysi Perisi Eda - Daisy Meadows - Ana Fikri

Gökkuşağı Dizisi 20 - Giysi Perisi Eda - Daisy Meadows - Özeti, Gökkuşağı Dizisi 20 - Giysi Perisi Eda Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Beyaz Balina Yayınları Basım Tarihi: Mart 2010 Kitap Türü: Fantastik / Edebiyat 3. 4. ve 5. sınıflar için Diğer "Daisy Meadows" Kitapları:

03-21-2011 23:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Deve Tellal Pire Berber İken - Tarık Dursun K. - Ana Fikri

Deve Tellal Pire Berber İken - Tarık Dursun K. - Ana Fikri

Yayınevi: Bilgi Yayınevi Basım Tarihi: Nisan 2002 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Tarık Dursun K., Deve Tellal Pire Berber iken için şunları söylüyor; Dilerim, çocuklar bu kitaptaki masalları severler, onlardaki törel yücelikleri örnek edinirler, kötülükten uzak durup gelecekte her biri birer iyi insan olurlar. Diğer "Tarık Dursun K." Kitapları: 1. Ağaçlar Gibi Ayakta

03-21-2011 23:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools