Esas Oğlan - Ayber Gedikoğlu - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 03-22-2011 (00:20)   Son Mesaj: 03-22-2011 (00:20)    Cevap: 0    Gösterim: 789  

03-22-2011

Esas Oğlan - Ayber Gedikoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Mevsimsiz Yayınları
    Basım Tarihi: Haziran 2006
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Ne dediler? Mustafa Dalyan: Bu ne lan? Babam: İyi bok yedin. Zamanında adam olup da bir devlet dairesinde işe başlasan bu durumlara düşmezdin. Şimdiye emekli bile olmuştun. Utanıyorum senden. Annem: Ne bu hal? Git traş ol, eşkıya gibi olmuşsun. Eşim: İğrenç. Kendine benzetmişsin. Sen busun işte. Dedem: İyi ki hayatta değilim, bu rezilliğe dünya gözüyle asla katlanamazdım. Faruk Abim: Hea, boyamadığın bir bu renk kalmıştı. Bu da oldu şimdi. Fıstık yeşili. Oğlum: Keşke takma isim kullansaydın baba. Rezil olacaz elalame. Sefa Sofuoğlu: Baba, valla okudum da, bi şey anlayamadım. Ne desem yalan. Adını yazmayı bir türlü beceremediğim Nietzckhie: Müziksiz hayat hatadır. Mustafa Öncül: Adana, sadece adliye haberleri ve bu tür kitaplar değildir. Bu memlekette güzel şeyler de vardır. Malatya Belediye Başkanı: Malatya nın suları tertemizdir, mikrop neyin yoktur. Aha bak, ben içiyorum, bi şey oldu mu? Kıvırcık Mustafa: Trömsö- Göteborg maçı banko 1. Devrimci Candan: Tavırsızsın oğlum. Dava adamı değilsin. Deve Arif: Gardaaşş, bakele, o bahsettiğin Arif ben miyim lan? Harbi oyarım. Dayımın Oğlu Burak: Abi valla bu aralar çok yoğunum, sonra okusam? Söz, okuyacağım. Ankaralı Namık: Arabada beş, evde onbeş. Levent Özçelik: Ve gool ve gooll, ağlamak istiyorum.

Esas Oğlan - Ayber Gedikoğlu - Ana Fikri Yorumları