Geleneksel Çin Tıbbıyla Göğüs Kanserini Önlemenin ve Yenmenin Yolları - Ellen Schaplowsky - Ana Fikri

Geleneksel Çin Tıbbıyla Göğüs Kanserini Önlemenin ve Yenmenin Yolları - Ellen Schaplowsky - Ana Fikri

Yayınevi: Omega Basım Tarihi: Nisan 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat eleneksel Çin Tıbbı asırlardır Çin'de milyonlarca kanser hastasına yardım etmiş, kanser riskini azaltmada ve kanserin asıl sebebini teşhis ve tedavi etmede uzmanlaşmıştır. Çin tıbbı Batılı kanser tedavilerini tamamlayan, zamanın sınavından geçmiş, doğal ve güvenilir pek çok şifa yöntemi sunmaktadır.Göğüs kanseri teşhisi konulmuş, ameliyat, kemoterapi ya da radyasyon tedavisi görecek olan; kanseri... Read more

03-26-2011 20:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güneş Sistemi nde Seyahat - Jules Verne - Ana Fikri

Güneş Sistemi nde Seyahat - Jules Verne - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2007 Kitap Türü: Gençlik / Çizgi Roman Bilim adamlarının kıyamet senaryoları arasında yer alan bir kuyrukluyıldızın dünyaya çarpma ihtimali bu sürükleyici macerada gerçeğe dönüşüyor. Orijinal adı Hector Servadac olan eserde Dünya ya bir kuyrukluyıldız çarpar ve büyük bir parça koparak uzayda sürüklenmeye başlar. Oluşan yeni gezegenin üzerinde insanlar da kalmıştır ve bu grup hayatta kalabilmek için... Read more

03-26-2011 20:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hoca Nasrettin ve Çömezleri - Rıfat Ilgaz - Ana Fikri

Hoca Nasrettin ve Çömezleri - Rıfat Ilgaz - Ana Fikri

Yayınevi: Çınar Yayınları Basım Tarihi: 1998 Kitap Türü: Mizah / Genel Rıfat Ilgaz, Hoca Nasrettin ve Çömezleri'ni çağdaş bir yaklaşımla yeniden üretiyor ve kendi mizah anlayışıyla Hoca'yı şöyle değerlendiriyor :'...Herşeyi tatlıya bağlamaya çalışan yöneticileri, çıkarcıları, eyyamcıları, dakavukları yere vurmaktır amacı. Hoca bu yerden yere vurma işini kahramanlar gibi zor kullanarak, bedensel gücünü göstermekle yapmaz. Filozofça yapar. Güçsüzler, arkasız... Read more

03-26-2011 20:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Güzel Imperia - Honore de Balzac - Ana Fikri

Güzel Imperia - Honore de Balzac - Ana Fikri

Yayınevi: Yalçın Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 1995 Kitap Türü: Roman / Edebiyat "Ey zehirli, küçük eleştirmenler ve yazarların isteklerini olduğu kadar, buluşlarını da toz eden hainler! Şunu unutmayın: İnsanoğlu ancak bebekken bol bol güler. Yaşam merdivenini tırmandıkça bu içten gülme, yağı bitmiş kandil gibi söner. Bu da şu demektir: Neşelenmek için insanın masumiyete ve temiz kalpliliğe gereksinimi vardır. Bu özellikleri olmayan kişiler dudaklarını... Read more

03-26-2011 20:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Benim Yolum Beyaz Bulutların Yolu - Osho - Ana Fikri

Benim Yolum Beyaz Bulutların Yolu - Osho - Ana Fikri

Yayınevi: Butik Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Tibetli gizemciler, Zen ustaları veya Sufi dervişleri hep beyaz bulutlardan bahsetmişlerdir. Beyaz bir bulut en gizemli şeydir, aniden belirir, aniden kaybolur. Bulutların ismi, cismi olmadıgını düşündün mü? Biçimi bir anlamda aynı kamaz. Değişmekte, dönüşmektedir, nehir gibi bir akıtadır Bir buluta biçim verebilirsin ama senin yakıştıandan ibaret olacaktır Bulutun biçimi yoktur;... Read more

03-26-2011 20:00 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Garfield Dünyası Renkleniyor - Ayhan Çelik - Ana Fikri

Garfield Dünyası Renkleniyor - Ayhan Çelik - Ana Fikri

Yayınevi: Güloğlu Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman O sevimli, o yaramaz, o evinizin neşesi afacan kedisi. Garfield rengârenk boyama resimleri, renkli çıkartmaları ve birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile bu kitapta. Çocuğunuz yeteneklerini bu kitap ile geliştirsin, hem eğlensin hem öğrensin. Boyadığın resimleri delikli yırtma yerlerinden kopart ve ilk Garfield resim sergini aç. 35 adet çıkartma hediyeli.

03-26-2011 19:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hayata Dokunmak Bir Amanın Hayata İlişkin Notları - Halis Kuralay - Ana Fikri

Hayata Dokunmak Bir Amanın Hayata İlişkin Notları - Halis Kuralay - Ana Fikri

Yayınevi: Selis Kitapları Basım Tarihi: Haziran 2003 Kitap Türü: Anı / Edebiyat "Ben Bir Görmezim, Elinde Baston!.." Benim İçin Geceyle Gündüzün Farkı Yok Sandınız, Öyle Mi? Nasıl Olmaz Geceyle Gündüzün Farkı Dostlarım? Gündüzlerde Hareket Vardır, İnsanlar Çalışır, Gece İse Ben Kendimi Dinlerim Sessizliğin Sesini, Kabuğuna Çekilen Mahlukatla Beraber. Benim İçin Rüya Yoktur Sandınız, Öyle Mi? Nasıl Olmaz Rüya Dostlarım, Rüya Nasıl Olmaz? Rüyayı... Read more

03-26-2011 19:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bağdat tan İstanbul a - Karl May - Ana Fikri

Bağdat tan İstanbul a - Karl May - Ana Fikri

Yayınevi: Yurt Kitap - Yayın Basım Tarihi: Eylül 2001 Kitap Türü: Eski Kültürler / Araştırma - İnceleme Zagroslarda, İran da,Bağdat ta, İstanbul da...Kara Ben Nemsi ile HacıHalef in Maceralarının RomanıNiyetim buradan Filistin e, oradan da deniz yoluyla İstanbul a gitmekti. Fakat daha önce Emeviler şehri Şam ı görmek istiyordum; Musul dan gelebilecek muhtemelen hoş olmayan karşılaşmaları atlatmak için, El Der i güneyinden dolanıp Fırat ı geçmeye ve Hauran Dağları nı... Read more

03-26-2011 19:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Eğlenceli Boyama 3 - Müge Tezgelen - Ana Fikri

Eğlenceli Boyama 3 - Müge Tezgelen - Ana Fikri

Yayınevi: Beyaz Balina Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Diğer "Müge Tezgelen" Kitapları: 1. Eğlenceli Boyama 1

03-26-2011 19:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Deniz Ürperiyor Uzakta - Cevat Çapan - Ana Fikri

Deniz Ürperiyor Uzakta - Cevat Çapan - Ana Fikri

Yayınevi: Adam Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Buradan Bu külrengi düzenden uzakta Fenikeli martılar olmalı Sevişen, Sevişmeyi düşünmeden Diğer "Cevat Çapan" Kitapları: 1. Ara Sıcak

03-26-2011 18:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gölge Ve Öz - F.W. Kenyon - Ana Fikri

Gölge Ve Öz - F.W. Kenyon - Ana Fikri

Yayınevi: Kastaş Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2003 Kitap Türü: 19. Yüzyılın, dönemine damgısanı vurmuş unutulmaz ünlü romancı George Sand...O aslında bir kadın. Erkek kıyafetleriyle dolaşması, sadece erkeklerin gittiği yerlere gidip "erkek muhabbeti" yapması, erkek gibi davranmasına rağmen, o bir kadın...Yazıları ve davranışlarıyla, döneminin tabularını kökünden sarsabilen, erkek egemen toplumda kendinisi kabul ettirebilen bir kadın...Duygulu, hassas, kalbi... Read more

03-26-2011 18:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Erkek Avcıları - Jules Bass - Ana Fikri

Erkek Avcıları - Jules Bass - Ana Fikri

Yayınevi: Koridor Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2006 Kitap Türü: Yüzüğü parmağına geçirmeden önce, ayağını kapıya koymalısın.. Bir avukat, bir hemşire, bir Avon Temsilcisi ve bir Model Ajansı çalışanı, dört kadın hayatları için bir maceraya atıldılar. Tekdüze yaşantılarına biraz heyecan getirmek için, yıllarca sürecek borç ve hatta hapis cezası riskini göze aldılar... Diğer "Jules Bass" Kitapları: 1. Erkek Avcıları (Headhunters A Novel)

03-26-2011 18:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hop Hop Altın Top - M. Hasan Göksu - Ana Fikri

Hop Hop Altın Top - M. Hasan Göksu - Ana Fikri

Yayınevi: Bulut Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat İlköğretim ünitelerine uygunluğu temel alınarak düzenlenen "Hop Hop Altın Top" öğretmen ve eğitim uzmanlarından oluşan bir kurul tarafından büyük bir titizlikle hazırlanmıştır.Türkiye mizin çeşitli yörelerinden derlenmiş atasözleri ve deyişlerimizi de içeren bu kitabın öğrencilere olduğu kadar öğretmenlerimize de yararlı olacağına inanıyoruz. ... Read more

03-26-2011 18:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Feminizmin ABC'si - Necla Arat - Ana Fikri

Feminizmin ABC'si - Necla Arat - Ana Fikri

Yayınevi: Say Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2010 Kitap Türü: Politika - Siyaset / Genel Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de kadın hakları güncel bir sorun. Kadının özgürlüklerine kavuşması, aile ilişkisinden ekonomiye, cinsellikten çalışma hayatına kadar her alanda baskılardan kurtulması çok uzun, çok yorucu bir çalışmayı gerektirmektedir. Son yıllarda feminist harekette dünyadaki gelişmelerin yanı sıra Türkiye'de de önemli gelişmeler meydana geldi. Prof. Dr.... Read more

03-26-2011 18:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hergele Aşıklar - Niyazi Zorlu - Ana Fikri

Hergele Aşıklar - Niyazi Zorlu - Ana Fikri

Yayınevi: Metis Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat "Tanrı bize A vermiş... Bak, Tanrı bize B vermiş. Sonra C, D, sonra bize E vermiş. F vermiş, G, H, I, İ, J, K. Tanrı bize taaaaaaaaaA Z ye kadar, sonuna kadar söz vermiş. "Biz tA en başlangıçta n apmışıZ? Biz: Cemicümle, bu sözü güvenmişiz. Almışız harfleri, özlemden kavrulmuş kahve çekirdekleri gibi -ince dürülüp ağırlık ve kıymetlerine göre yerleştirilmiş el iş... Read more

03-26-2011 17:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Dış Dünya Üzerine Bilgimiz - Bertrand Russell - Ana Fikri

Dış Dünya Üzerine Bilgimiz - Bertrand Russell - Ana Fikri

Yayınevi: Kabalcı Yayınevi Basım Tarihi: Ocak 1996 Kitap Türü: Mantık / Felsefe Yüzyılımızın en önde gelen filozoflarından Bertrand Russell ın bu çalışması felsefede mantıksal yöntemin doğasını ve sınırlarını gösterir. Russell ın "Felsefe Sorunları"ndan sonra "Dış Dünya Üzerine Bilgimiz"ini de yayımlayarak, bu önemli düşünürün iki temel kitabını peşpeşe sunmuş oluyoruz. Diğer "Bertrand Russell"... Read more

03-26-2011 17:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Doktorun Seyir Defteri - Sadık Özen - Ana Fikri

Doktorun Seyir Defteri - Sadık Özen - Ana Fikri

Yayınevi: Ozan Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2003 Kitap Türü: Anı / Edebiyat Doktorun Seyir Defteri yazarının da ifadesiyle aslında bir anı kitabı.Ama okumaya başladığımızda, Dr. Sadık Özen in anlattıkları, bazen çağdaş bir masal çekiciliği taşıyor, bazen kendinizi doğu-batı sentezinin içinde buluyor, bazen de sağlık politikamızdaki yanlışları ve doğruları bir anı zincirinin içinde yaşıyorsunuz.Kitapta aynı zamanda, Türkiye nin 1960 öncesi içinde bulunduğu... Read more

03-26-2011 17:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bir Tutam İstanbul - Jak Deleon - Ana Fikri

Bir Tutam İstanbul - Jak Deleon - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Mayıs 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Prof. Dr. Jak Deleon, İstanbul efendiliğiyle Rönesans adamlığını kişiliğinde birleştiren bir yazar. İstanbul tarihinden gelen entellektüelliğiyle Rönesans dan kaynaklanan hümanist reformculuğunun sentezi, yapıtlarına özel bir lezzet veriyor. Diğer "Jak Deleon" Kitapları: 1. Anıtsal İstanbul

03-26-2011 17:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Göründüğü Gibi Değil - Esra Odman - Ana Fikri

Göründüğü Gibi Değil - Esra Odman - Ana Fikri

Yayınevi: İlya Yayıncılık Basım Tarihi: Mart 2009 Kitap Türü: Öykü / Edebiyat Esra Odman dergilerde öykülerini okuduğum, önemsediğim bir öykücüydü. Farklıydı. İçtendi. Özgüveni olduğunu vurguluyordu yazdıkları. İlk öykü kitabı Gölgesi Bedenim i bu duyarlıklar içinde okumuştum. Esra Odman ikinci yapıtı Göründüğü Gibi Değil de olgun, donanımlı, yaşadığı çağın sorumluluğunu kavrayan, yazdıklarının ayırdında bir öykücü kimliğiyle karşımıza... Read more

03-26-2011 17:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çağdaş Yunanca Gramer - Azmi Aksoy - Ana Fikri

Çağdaş Yunanca Gramer - Azmi Aksoy - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2010 Kitap Türü: Sözlük / Yabancı Dil Fiyatı:24,00 TL%15 indirimlipandora.com.trfiyatı: 20,40 TL KünyeYayınevi: Alfa(6/2003)ISBN: 9789752973213Büyük boy ,493 sayfaDil: TürkçeTürü: Dil / Yabancı Dil GramerPaylaş*Alfabe*Kelimeler ve Heceler*Artikel (tanıtma sözcüğü)*İsimler*Sıfatlar*Sıfatlarda derecelendirme*Esas ve sıra sayıları*Zamirler*Fiiller (Genel Bilgi)*Yardımcı Fiiller*Fiilin zamanları*Etken / Edilgen*Ortaçlar (sıfat... Read more

03-26-2011 16:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Bilgisayar ve Elektronik Mühendisliğinde Lojik Dev - Rifat Çölkesen - Ana Fikri

Bilgisayar ve Elektronik Mühendisliğinde Lojik Dev - Rifat Çölkesen - Ana Fikri

Yayınevi: Papatya Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2001 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Lojik Devre Tasarımı konusunu, yeni başlayanlar için başlangıçtan alıp belirli bir düzeye getirmeyi amaçlayan bu kitap, üniversitelerin bilgisayar, elektronik, elektrik, kontrol, endüstri, mekatronik konularında öğretim yapan mühindislik bölümlerinde ve meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinde verilen Lojik Devreler, Modern Mantık ve Lojik Devreler, Sayısal Sistem Tasarımı gibi... Read more

03-26-2011 16:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Garfield Renkler Şekiller ve Saat - Elif Küçükoğlu - Ana Fikri

Garfield Renkler Şekiller ve Saat - Elif Küçükoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Güloğlu Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Güloğlu Yayıncılık Diğer "Elif Küçükoğlu" Kitapları: 1. Garfield Sesler

03-26-2011 16:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Benimle Oynar Mısın? - Leyla Sakpınar - Ana Fikri

Benimle Oynar Mısın? - Leyla Sakpınar - Ana Fikri

Yayınevi: Uçanbalık Yayıncılık Basım Tarihi: Haziran 1997 Kitap Türü: Masal / Çizgi Roman Çocukların dünyası oyunlarla doludur. Bu oyunlar çocukları yaşama hazırlar. Leyla Sakpınar, bu özgün kitabında çocuklara, oyunlardan oluşan kendi dünyalarıyla, sorumluluklarla dolu yetişkin dünyası arasında, sevecen bir köprü kurabileceklerini anlatıyor... Diğer "Leyla Sakpınar" Kitapları: 1. Zaman Ne O Zaman

03-26-2011 16:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Eşitlikçilik - Doğaya Karşı İsyan - Murray N. Rothbard - Ana Fikri

Eşitlikçilik - Doğaya Karşı İsyan - Murray N. Rothbard - Ana Fikri

Eşitlikçilik - Doğaya Karşı İsyan - Murray N. Rothbard - Özeti, Eşitlikçilik - Doğaya Karşı İsyan Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Liberte Yayınları Basım Tarihi: Haziran 2009 Kitap Türü: Araştırma - İnceleme / Araştırma - İnceleme Diğer "Murray N. Rothbard" Kitapları:

03-26-2011 16:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gönlümün Şirazesi Bozuldu - Hasan Özkılıç - Ana Fikri

Gönlümün Şirazesi Bozuldu - Hasan Özkılıç - Ana Fikri

Yayınevi: Can Yayınları Basım Tarihi: Mart 2008 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bir 25 Mayıs günü defterimin bir sayfasından başladım, ilk öyküyü yazmaya koyuldum. Son ve dokuzuncu öyküyü de yazıp bitirdiğimde tarih 11 Haziran dı. O güne kadar yazmak isteyip de ertelediğim öyküler böylece kısa bir zamanda yazılmıştı. Tabii bunlar, ilk yazılışları, ham haliydi; trans halinde, coşkuyla yazılmıştı. Sonra bugüne kadar, bu öykülerle boğuşup durdum. İtiraf ediyorum,... Read more

03-26-2011 15:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Enine Boyuna Ms Office Excel 2003 - Mark Dodge - Ana Fikri

Enine Boyuna Ms Office Excel 2003 - Mark Dodge - Ana Fikri

Yayınevi: Arkadaş Yayınevi Basım Tarihi: Aralık 2004 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Elektronik tabloları zaten kullanıyorsanız, şimdi de Excel 2003 ün derinliklerine inin ve verileriniz gerçekten iş görmeye başlasın! Bu olağanüstü düzenli kaynak kitap, zaman kazandırıcı yürlerce çözümü, sorun giderme ipucunu ve kullanışlı püf noktalarını en öz biçimde ve kolay yanıtlarla işlemektedir. Tamamı yararlı ve hiç kof bilgi yok. Günlü görevleri gerçekleştirmenin... Read more

03-26-2011 15:40 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Defne Öz den Genç Kızlara Diyet Formülleri - Defne Öz - Ana Fikri

Defne Öz den Genç Kızlara Diyet Formülleri - Defne Öz - Ana Fikri

Yayınevi: Koridor Yayıncılık Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Defne Öz, bütün hayatı boyunca kilolu biriydi. Lisede mezuniyet yıllığı için okul fotoğraflarından biri yerine bebeklik fotoğraflarından birini kullanmak istediği bir "Evreka!" anından sonra, yeme alışkanlıklarını moda yiyeceklere veya aşırı sınırlamalara dayanmadan değiştirmeye karar verdi. Üniversiteye başladığında, kalp cerrahı ve SİZ: Kullanım Kılavuzunuz adlı... Read more

03-26-2011 15:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Eğitim Yönetimi - Teori, Araştırma Ve Uygulama - Wayne K. Hoy - Ana Fikri

Eğitim Yönetimi - Teori, Araştırma Ve Uygulama - Wayne K. Hoy - Ana Fikri

Eğitim Yönetimi - Teori, Araştırma Ve Uygulama - Wayne K. Hoy - Özeti, Eğitim Yönetimi - Teori, Araştırma Ve Uygulama Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Nobel Kitap Basım Tarihi: Şubat 2010 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Eğitim yönetimi alanının başlıca eserlerinden biri olan

03-26-2011 15:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Greenspan Etkisi Dünya Piyasalarını Harekete Geçiren Sözler - Jeffrey L. Cruikshank - Ana Fikri

Greenspan Etkisi Dünya Piyasalarını Harekete Geçiren Sözler - Jeffrey L. Cruikshank - Ana Fikri

Yayınevi: Literatür Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2000 Kitap Türü: "Greenspan konuştuğunda, piyasalar dinler."-Wall Street Journal-Birleşik Devletler Federal Bankacılık Sistemi, kurulduğu 1913 yılından bu yana ülke ekonomisinde anahtar bir rol üstleniyor. Yine de, dünya finans piyasalarında bugün sahip olduğu güç ve etkiye hiçbir zaman ulaşmamıştı.Bunun tek bir gerekçesi var: Alan Greenspan. Alan Greenspan, Birleşik Devletler Ekonomisini, tarihindeki en uzun kesintisiz... Read more

03-26-2011 15:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Düşünce ve Kültürde Tasavvuf - Dilaver Gürer - Ana Fikri

Düşünce ve Kültürde Tasavvuf - Dilaver Gürer - Ana Fikri

Yayınevi: Ensar Neşriyat Basım Tarihi: Eylül 2007 Kitap Türü: Tasavvuf / Din İslam Tarihinde ve özellikle de Türk-İslam târihinde, yönetim mekanizmaları, sosyal hayat anlayışı, insan ve diğer varlıklarla ilişkiler, mîmârî, güzel sanatlar, edebiyat ve din bilimleri başta olmak üzere hayatın hemen hemen bütün alanlarında tasavvuf anlayışı ve bakış açısının ağırlıkta olduğu herkesin malumudur. Diğer "Dilaver Gürer" Kitapları: ... Read more

03-26-2011 15:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools