Enver Paşa nın Özel Mektupları - Enver Paşa - Ana Fikri

Enver Paşa nın Özel Mektupları - Enver Paşa - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Şubat 1997 Kitap Türü: Anı / Edebiyat İttihat ve Terakki nin ünlü liderlerinden Enver Paşa, Osmanlı İmp. nun son beş yılına damgasını vurdu. "Enveriye bıyığı", "Enveriye yazısı", "Enveriye kalpağı" moda oldu. Almanlar imparatorluğu "Enverland" diye anmaya başladı. Kimilerince Osmanlı İmparatorluğu nu gereksiz yere Birinci Dünya Savaşı na sokup parçalanmasına yolaçmakla suçlanan Enver... Read more

03-30-2011 05:30 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gizli Kadınlar Örgütü - Serhat Ayan - Ana Fikri

Gizli Kadınlar Örgütü - Serhat Ayan - Ana Fikri

Yayınevi: Yakamoz Yayınevi Basım Tarihi: Ekim 2006 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Sağlıklı yemekleri tatsız tuzsuz yapın. Sağlıksız yemekleri de mümkün olduğunca güzel. Her şeyden önemlisi, bu yaman çelişkiyi onların doğanın genel kanunu sanmalarını sağlayın.Onlar yaptıkları işten zevk almadıkları sürece ne yaptıklarıyla ilgilenmeyin. Eğer o anki uğraşları, gülümsemelerine neden oluyorsa veya siz böyle bir ihtimal görüyorsanız, kesinlikle müdahale edin.... Read more

03-30-2011 05:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Başarılı Müzakere Teknikleri - Mark H. Mccormack - Ana Fikri

Başarılı Müzakere Teknikleri - Mark H. Mccormack - Ana Fikri

Yayınevi: Form Yayıncılık Basım Tarihi: Ağustos 2000 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Her yöneticinin ustalaşması gereken temel konularla başlayıp sizi istikrarlı şekilde giderek daha komplike durumlara ve ileri tekniklere sürükleyecek. Bu kitabı başından sonuna kadar okumanız tavsiye olunur. Bazı insanlar karşılıklı görüşmelerde işi bağlayıp satış gerçekleştirdikleri veya konuşulan konulardaki isteklerini kabul ettirdikleri halde, bazılarının ise konuşulan... Read more

03-30-2011 05:10 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Fırat - Dicle / Kutsal Topraklar ve Paylaşılamayan - Abdülkadir Dursun - Ana Fikri

Fırat - Dicle / Kutsal Topraklar ve Paylaşılamayan - Abdülkadir Dursun - Ana Fikri

Fırat - Dicle / Kutsal Topraklar ve Paylaşılamayan - Abdülkadir Dursun - Özeti, Fırat - Dicle / Kutsal Topraklar ve Paylaşılamayan Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: IQ Kültür-Sanat Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2006 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu çalışmanın amacı Fırat ve Dicle nehirlerinin, Türkiye, Suriye ve Irak ilişkilerine etkilerini incelemektir. Son dönem batılı otoritelerin ve yazarların, özellikle Orta Doğu ülkeleri için, sıkça "su... Read more

03-30-2011 05:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Genç Anneye Mektuplar - Wilhelm Stekel - Ana Fikri

Genç Anneye Mektuplar - Wilhelm Stekel - Ana Fikri

Yayınevi: Zafer Yayınları Basım Tarihi: Eylül 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Çocuk eğitimi, ruh ve beden sağlığı alanında uzun yılların birikimi olan tecrübelerimi bir kitapta toplamak istedim. Kitap yazmanın kolay, ancak okutmanın o kadar kolay olmadığını biliyordum. Genç annelerden aldığım mektuplar ve bunlara verdiğim cevaplar bana bu yolda ilham kaynağı oldu.Okuyucularla paylaşmak istediğim bilgileri "Genç Anneye Mektuplar" şeklinde yazdığım taktirde... Read more

03-30-2011 04:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Emine Erdoğan / İktidara Taşıyan Kadın - Ayla Özcan - Ana Fikri

Emine Erdoğan / İktidara Taşıyan Kadın - Ayla Özcan - Ana Fikri

Yayınevi: Birharf Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2007 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Kitapta, Hayriye-Cemal Gülbaran ın biricik kızları, İdealist Hanımlar Derneği nin çalışkan neferi, Tayyip Erdoğan ın dava arkadaşı, çocuklarının annesi ve Türkiye Cumhuriyeti nin first leydisi Emine Erdoğan anlatılıyor. Sadece su, limon ve baldan oluşan Osmanlı Detoksu yla zayıflayan, sağlıklı beslenmeye özen gösteren, birkaç yıl öncesine kadar üzüm şırasını evinde yapan,... Read more

03-30-2011 04:41 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Dreamweaver 8 - Michael Meadhra - Ana Fikri

Dreamweaver 8 - Michael Meadhra - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları Basım Tarihi: Mayıs 2006 Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji Artık, bu kitap sayesinde hayallerinizin Web sitesini baştan sona tasarlayıp inşa edebilirsiniz! Çarpıcı Web siteleri oluşturmak üzere metni ve görüntüleri birleştirecek ve site içeriğinizi sesler, videolar ve Flash filmlerle zenginleştireceksiniz. Web sitesi oluşturmanın temellerinden Basamaklı Stil Sayfalarına kadar her şeyi adım adım açıklamalı örneklerle öğreneceksiniz. - Web... Read more

03-30-2011 04:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çocuk Eğitimi El Kitabı - Haluk Yavuzer - Ana Fikri

Çocuk Eğitimi El Kitabı - Haluk Yavuzer - Ana Fikri

Yayınevi: Remzi Kitabevi Basım Tarihi: Haziran 2000 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Çocuk Eğitimi El Kitabı, Haluk Yavuzer in Çocuk ve gençlik psikolojisi konusundaki otuz yıllık mesleki birikiminin kısa bir özetidir. Kitabın temel amacı, çocuklarıyla sağlıklı bir iletişim kurabilmeleri için, anne-babalara yol göstermektir. Bu amaçla, kitapta, anne-babaların günlük hayatta karşılaştıkları eğitim ve iletişim sorunlarının çözümüne yönelik pratik önerilere yer... Read more

03-30-2011 04:21 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gündelik Gevşeme Egzersizleri - M. McKay - Ana Fikri

Gündelik Gevşeme Egzersizleri - M. McKay - Ana Fikri

Yayınevi: Okyanus Yayınları Basım Tarihi: Ocak 1998 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Bu basit kitabın tek bir amacı vardır o da gevşemenize, rahatlamanıza yardım etmektir. Herhangi bir sayfayı açın bakın. 5 dakika içinde öğrenebileceğiniz bir gevşeme egzersizi bulabilirsiniz. Her egzersiz için yönergelerin bulunduğu kısa açıklamalar vardır. Açıklama bölümünde egzersizin nasıl yapılacağı, ne işe yaradığı anlatılır. Yönerge açık ve basittir. Egzersizi bir kaç... Read more

03-30-2011 04:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Çizgili 4-9 Yaş - Joanne Partis - Ana Fikri

Çizgili 4-9 Yaş - Joanne Partis - Ana Fikri

Çizgili 4-9 Yaş - Joanne Partis - Özeti, Çizgili 4-9 Yaş Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Temmuz 2007 Kitap Türü: Hikaye / Edebiyat Annesiyle babası, Çizgili nin ormana tek başına gitmesine izin vermez. Ama sıcak bir yaz günü, Çizgili dayanamayıp ormana gider ve maceralarla dolu bir gün geçirir... Çocukların hayal gücünü zenginleştiren eğlenceli ve güzel bir hikaye.

03-30-2011 03:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çağdaşlaşma Yolunda - Türkan Saylan - Ana Fikri

Çağdaşlaşma Yolunda - Türkan Saylan - Ana Fikri

Yayınevi: Doğan Kitap Basım Tarihi: Kitap Türü: Türkiye’nin olumsuz şartlarının üstesinden gelmeye çalışan, gençlerin eğitimine sahip çıkan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Türkan Saylan...Umutla, dirençle yoluna devam eden Türkan Saylan'dan Çağdaşlaşma Yolunda... Son yıllarda bazı gazetelerde yayınlanan makalelerimdeki konu çeşitliliği, aslında uzmanlık alanlarımın dışına çıkmadan, deneyim ve gözlemlerim sonucu saptadığım sorunları ve çözüm... Read more

03-30-2011 03:21 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gurur Dünyası - William M. Thackeray - Ana Fikri

Gurur Dünyası - William M. Thackeray - Ana Fikri

Yayınevi: İmge Kitabevi Basım Tarihi: Kitap Türü: İngiliz edebiyatında devrim niteliği taşıyan ve gerçekçi akımın en güzel örneklerinden biri kabul edilen Gurur Dünyası, hiciv ustası Thackeray'in Napolyon Savaşları sırasındaki İngiliz toplumuna eleştirel, alaylı ve sevecen bakışını yansıtır. On dokuzuncu yüzyılın başındaki İngiliz toplumunu bütün çeşitliliği ve değişikliği içinde yansıtması açısından Thackeray'in başyapıtı sayılan Gurur Dünyası,... Read more

03-30-2011 03:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Erken Çocukluk Kitaplığı / Yeraltında ( Karton Kap - Anna Milbourne - Ana Fikri

Erken Çocukluk Kitaplığı / Yeraltında ( Karton Kap - Anna Milbourne - Ana Fikri

Yayınevi: Tübitak Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2008 Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman Bu kitaptan okulöncesi dönemdeki çocuklarınıza (0-6 yaş) okuyarak anlatabilirsiniz. Çocuklarınız okumayı öğrendikten sonra (7-8 yaş) aynı kitapları kendi kendüerine okuyup tekrar değerlendirebilirler. Diğer "Anna Milbourne" Kitapları: 1. Erken Çocukluk Kitaplığı / Yeraltında ( Ciltli )

03-30-2011 02:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Cankurtaran - James Patterson - Ana Fikri

Cankurtaran - James Patterson - Ana Fikri

Yayınevi: Goa Basım Yayın Basım Tarihi: Ekim 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Florida da tatil beldesinde cankurtaran olarak çalışan Ned Kelly, aklını başından alan, rüyalarının kadınıyla karşılaşır. Her şey mükemmeldir, ancak kadın en iyisine alışıktır, Ned ise zar zor geçinmeye. Kadın bu lüks otelde misafirdir, Ned ise sadece orada çalışmaktadır. Arkadaşları çok paralı bir iş teklif ettiklerinde Ned, gözcülük ve şoförlük yapmayı kabul eder. Plan... Read more

03-30-2011 02:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Bir Anlık Gecikme - Reha Çamuroğlu - Ana Fikri

Bir Anlık Gecikme - Reha Çamuroğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Everest Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Bir Anlık Gecikme yle değişen tarih! / II. Abdülhamit e yapılan suikastın romanı.. "O mu?" dedi Charles isim ya da unvan zikretmekten onu alıkoyan bir şey varmış gibi. "Evet, o!" dedi Hristofor. "O, filan deyip gevelemeyin," dedi Konstantin nispeten yüksek bir sesle. "Evet efendim, asıl hedef Zat-ı Şahaneleri, Kızıl Sultan, II. Abdülhamit, İblis, ne derseniz deyin,... Read more

03-30-2011 02:30 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Göçmen Kuşun Ev Sahipliği - Gül Köseeren - Ana Fikri

Göçmen Kuşun Ev Sahipliği - Gül Köseeren - Ana Fikri

Yayınevi: Mavi Ağaç Yayınevi Basım Tarihi: Kasım 2006 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Yaşamak Uçucu Keyif verici bir madde Seni kandırmaz Baştan çıkarmaz bile Üzgünüm ama Bağımlı doğarsın Yaşamak Herkesi İtinayla uyuşturur Sadece Eğlencesine Günlerin trampleninden Boşluğa atlarsın Oysa çaktırmadan Mevsimlik işçisi yapmıştır seni Saat köklerini topladığın tarlasında Çok sonra fark edersin Kendisi gayet geçici bir şeydir Ve aklına geç gelir Kendi hayaletinin... Read more

03-30-2011 02:20 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Gece Bir Güneydoğu Masalı - Melih Yılmaz - Ana Fikri

Gece Bir Güneydoğu Masalı - Melih Yılmaz - Ana Fikri

Yayınevi: Ozan Yayıncılık Basım Tarihi: Ekim 2008 Kitap Türü: Yazar, Melih Yılmaz, ancak edebiyata tutkuyla bağlı yazarlarda rastlanacak ölçüde inatçı çıkmıştı. Önümde yeni doğmuş, buruşuk, ıslak, hiç bir becerisi ve hüneri olmayan bir bebek değil, ergenlik sivilcelerini bile aşmış delikanlı bir roman vardı. Yıllar boyu inatla, ısrarla üstünde çalışılmış; kimi bölümleri acımasızca ayıklanmış; yeni ve bir roman taslağını romana dönüştüren eklerle... Read more

03-30-2011 02:10 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hezarfen Ahmet Çelebi - Yüksel Ünsal - Ana Fikri

Hezarfen Ahmet Çelebi - Yüksel Ünsal - Ana Fikri

Yayınevi: Abc Kitabevi Basım Tarihi: Mayıs 2004 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 1623-1640 yılları arası, Osmanlı İmparatorluğu nda IV. Murat devri... Halkın Hezarfen "Bin Bilgili" diye adlandırdığı Ahmet Çelebi, evinde İkaros ile İsmail Cevheri yi düşünmekte... Diğer "Yüksel Ünsal" Kitapları: 1. Karagöz Perdesi

03-30-2011 02:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Hak ile Batıl Davası Marifet ve Hakikat İlmi Hak Y - Ali İrfan - Ana Fikri

Hak ile Batıl Davası Marifet ve Hakikat İlmi Hak Y - Ali İrfan - Ana Fikri

Yayınevi: Can (Adil Ali Atalay) Yayınları Basım Tarihi: Ocak 2000 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Hak davası açıkladı İrfan AliYardımcımız ola Muhammed AliŞahım Ali bizi al yanınaÖğüt nasihat vere bu cana.Bu eserim, sadık dostlara armağan olsunEy sadık dost:Eğer sadık dost isenDüşün Ali abayıSakın unutma susuz şehit olanHüseyin i Kerbela-i

03-30-2011 01:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Benim Güzel Pabuçlarım - Bale Okulu 1 - Aurora Marsotto - Ana Fikri

Benim Güzel Pabuçlarım - Bale Okulu 1 - Aurora Marsotto - Ana Fikri

Benim Güzel Pabuçlarım - Bale Okulu 1 - Aurora Marsotto - Özeti, Benim Güzel Pabuçlarım - Bale Okulu 1 Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir Yayınevi: Beyaz Balina Yayınları Basım Tarihi: Şubat 2010 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Katı disipliniyle tanınan Bale Okulu, birçok gencin rüyası.Dansa ve müziğe tutkuyla bağlı bir grup adayın geleceği, okulda girecekleri sınava bağlı... Ünlü bir balerine benzerliğiyle dikkat çeken Viola ile arkadaşları, okula kabul edilecekler... Read more

03-30-2011 01:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Çeşme / Kent Planı ve Haritası - Kollektif - Ana Fikri

Çeşme / Kent Planı ve Haritası - Kollektif - Ana Fikri

Yayınevi: Map Medya Basın Yayın Basım Tarihi: Haziran 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat - Resmi Kurumla- Eğitim Kurumları- Sağlık Kurumları- Müzeler- Plajlar- Dini Yerler- Antik Kentler- Oteller- Lokantalar- Çarşılar- Gezi Alanları Diğer "Kollektif" Kitapları: 1. Havalı Araba

03-30-2011 01:30 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Erkekler Mars'tan Kadınlar Venüs'ten - John Gray - Ana Fikri

Erkekler Mars'tan Kadınlar Venüs'ten - John Gray - Ana Fikri

Yayınevi: Altın Kitaplar Basım Tarihi: 2000 Kitap Türü: Başvuru / Aile İşte bütün dünyada şok yaratan dev yapıt. 130 haftadan beri bestseller listelerinde 1 numaradan inmiyor...Erkekler Mars'tan Kadınlar Venüs'tenJohn GrayKadınların ve erkeklerin birbirleriyle olan ilişkilerine farklı yaklaşımlarını sergiliyor. John Gray, kişilerin 'Aşk Mektupları' tekniğiyle duygularını daha kolay ve dürüstçe açıklayabileceklerini öne sürüyor.Erkekler Mars'tan Kadınlar Venüs'ten karşı... Read more

03-30-2011 01:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Gazi Mustafa Kemal Medeni Bilgiler - Kolektif - Ana Fikri

Gazi Mustafa Kemal Medeni Bilgiler - Kolektif - Ana Fikri

Yayınevi: Örgün Yayınevi Basım Tarihi: Ekim 2003 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat Medeni Bilgiler, ilk olarak Prof. Dr. a. Afetinan tarafından Vatandaş İçin Medeni Bilgiler adıyla 1930 yılında yayınlanmıştır. Maarif Vekaleti, Milli Talim ve Terbiye Dairesinin 7.9.1931 tarih ve 2197 sayılı kararıyla orta okul ve liselerden ders kitabı olarak okutulan Vatandaş İçin Medeni Bilgiler in büyük bir bölümü Gazi Mustafa Kemal tarafından kaleme alınan belgelere... Read more

03-30-2011 01:00 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Haco Hanım Vay - Attila İlhan - Ana Fikri

Haco Hanım Vay - Attila İlhan - Ana Fikri

Yayınevi: İş Bankası Yayınları Basım Tarihi: Ekim 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Osmanlı nın son günleri... Doktar Feridun Hakkı yüzlerce yıllık imparatorluğun çöküşünü Şam dan izliyor. Feridun Hakkı nın Kabusları, artık yüzlerini bile hatırlamadığı yaralı askerlerin, kendi kestiği kol ve bacaklarıyla dolu. Doktor un düşleriyse, bu karanlık günlerde hayatında yaşadığı ilk tutkunun esiri: yeşil gözlü, barut esmeri bir dilberin, Haco Hanım ın tutkusu.... Read more

03-30-2011 00:50 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Bir Yazın Tarihi - Halid Ziya Uşaklıgil - Ana Fikri

Bir Yazın Tarihi - Halid Ziya Uşaklıgil - Ana Fikri

Yayınevi: Özgür Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2005 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Türk edebiyatının XIX. yüzyılın son çeyreği içinde yaşamaya başladığı büyük değişim akışına, yüzyılın sonlarında adına Servet-i Fünun edebiyatı denilen edebiyat oluşumunun önde gelen üyelerinden birisi olarak katılan önemli bir isimdir Halid Ziya...O, XIX. yüzyıldan XX. yüzyıla sarkan bir süreçte roman ve hikâyemize dev adımlarla büyük mesafeler katettiren bir yazardır.... Read more

03-30-2011 00:40 - yazan alptraum son yazılan Mesajı göster
Denizden Geçme Hali - Çiğdem Sezer - Ana Fikri

Denizden Geçme Hali - Çiğdem Sezer - Ana Fikri

Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları Basım Tarihi: Nisan 2009 Kitap Türü: Şiir / Edebiyat Ben değilim ben değilim evvel gittim evinizden geceydi içimdeydim görünmedim kimselere nakkaşlar girdi çıktıhattatlar ve cümle kitaplar açılmadım kimselere and olsun bir adam kilidimi taktı bir çocuk anahtarımı aldı biri kız dı kalmaklar gibi baktıand olsun yangını ben değil bulutlar çıkardı unutmalar gibi açık pencerelerden girmiş bulutlar tam ortasına kurulu sofraların bir... Read more

03-30-2011 00:20 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Eşekle Gelen Aydınlık - Mustafa Güzelgöz - Ana Fikri

Eşekle Gelen Aydınlık - Mustafa Güzelgöz - Ana Fikri

Yayınevi: Anfora Yayıncılık Basım Tarihi: Ocak 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Anadolu nun Aydınlık Taşıyıcısı, Çağdaş Bir Masal Kahramanı: - Mustafa Güzelgöz 1940 lı yıllar, yokluk ve yoksulluk içinde süren bir hayat. Uygarlıkların beşiği Anadolu da, Ürgüp te yolsuz, susuz köylere eşek sırtında kitap taşıyan bir aydınlanmacı, Eşekli Kütüphaneci. Mustafa Güzelgöz ün eşek sırtında köylere götürdüğü her kitap yeni bir hayatın kapısını açar ve... Read more

03-30-2011 00:10 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Elmas Tarlaları - Russell Conwell - Ana Fikri

Elmas Tarlaları - Russell Conwell - Ana Fikri

Yayınevi: Koridor Yayıncılık Basım Tarihi: Kasım 2008 Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel Bu konuşma, Dr. Conwell in kendi sözleriyle, "faydalı ve şerefli bir uğraş edinmek gibi yüce amaç güden her cinsiyetten kişilere yardım etmek için tasarlanmıştır. Russell Conwell in konuşmasının ana teması olan elmas tarlaları, insanların uzaklarda aradığı, ama aslında üzerine basıp da fark etmediği zenginlikler için bir mecazdır. İnsanın elindekileri... Read more

03-30-2011 00:00 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Din Felsefesi Yapmak - Recep Alpyağıl - Ana Fikri

Din Felsefesi Yapmak - Recep Alpyağıl - Ana Fikri

Yayınevi: Anka Yayınları Basım Tarihi: Kasım 2002 Kitap Türü: Diğer / Edebiyat 19. yüzyılın sonlarından 20. yüzyılın son çeyreğine kadar olan zaman dilimi içinde akıl, bilim, rasyonellik, nesnellik vb. kavramlar gerçekliğin ölçütü olarak ön plana çıkarken; öznellik, irrasyonalite, otorite gibi kavramlar da dini temsil eder olmuştur. Öte yandan oldukça özet bir biçimde verilen bu sureç özellike 60 lı yıllardan sonra tam tersi bir istikamet almıştır. Bu dönemde... Read more

03-29-2011 23:50 - yazan tasfirin77 son yazılan Mesajı göster
Çay mı, Kahve mi, Ben mi? - Trudy Baker - Ana Fikri

Çay mı, Kahve mi, Ben mi? - Trudy Baker - Ana Fikri

Yayınevi: Goa Basım Yayın Basım Tarihi: Mayıs 2007 Kitap Türü: Roman / Edebiyat Yürek Hoplatan Hosteslerden Renkli Anılar Çay mı, Kahve mi, Ben mi?, ilk yayımlandığı 1967 yılında fırtına gibi esmiş, tüm dünyada 5 milyonun üstünde satmış, en başarılı televizyon filmerinden birine konu olmuştu. Kitap o kadar popülerdi ki, çay mı kahve mi ben mi sözü günlük hayatta yaygın olarak kullanılan bir deyim haline gelmişti. Romanın başarısının temelinde, o yıllarda pek... Read more

03-29-2011 23:40 - yazan Enesce son yazılan Mesajı göster
Kitap tanitimlari Tools