Dreamweaver 8 - Michael Meadhra - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 03-30-2011 (03:30)   Son Mesaj: 03-30-2011 (03:30)    Cevap: 0    Gösterim: 558  

03-30-2011

Dreamweaver 8 - Michael Meadhra - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları
    Basım Tarihi: Mayıs 2006
    Kitap Türü: Bilgisayar / Teknoloji

Artık, bu kitap sayesinde hayallerinizin Web sitesini baştan sona tasarlayıp inşa edebilirsiniz! Çarpıcı Web siteleri oluşturmak üzere metni ve görüntüleri birleştirecek ve site içeriğinizi sesler, videolar ve Flash filmlerle zenginleştireceksiniz. Web sitesi oluşturmanın temellerinden Basamaklı Stil Sayfalarına kadar her şeyi adım adım açıklamalı örneklerle öğreneceksiniz. - Web sayfası oluşturmanın temelleri ve HTML kodunu düzenlemek. - Sayfalara görüntüler, bağlantılar eklemek ve düzenlemek. - Metni ve paragrafları biçimlendirmek ve düzenlemek. - Görüntü kalitesini en iyi hale getirmek. - Dosya yönetim araçlarıyla Web belgelerini yayımlamak. - Tablolar veya katmanlarla Web sayfası elementlerini düzenlemek. - Tabloları oluşturmak ve yönetmek. - Siteye video, ses ve canlandırılmış grafikler eklemek. - Metni biçimlendirmek için - Basamaklı Stil Sayfalarını, sayfa düzeni oluşturmak için katmanları kullanmak. - Tarayıcı uyumluluğunu test etmek ve site bakımını sağlamak.

Diğer "Michael Meadhra" Kitapları:

1. Dreamweaver MX 2004

Dreamweaver 8 - Michael Meadhra - Ana Fikri Yorumları