Elvin - Odamda Bir Peri Var! - Miranda Jones - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 05-26-2011 (19:20)   Son Mesaj: 05-26-2011 (19:20)    Cevap: 0    Gösterim: 846  

05-26-2011

Elvin - Odamda Bir Peri Var! - Miranda Jones - Ana Fikri

Elvin - Odamda Bir Peri Var! - Miranda Jones - Özeti, Elvin - Odamda Bir Peri Var! Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Yerdeniz Yayınları
    Basım Tarihi: Mart 2006
    Kitap Türü: Okul Öncesi / Çizgi Roman

Eğer bu notu bulduysan, bu demektir ki eşyalarımı karıştırıyorsun Jake, eğer aklına yapacak daha iyi bir şey gelmiyorsa, aldığın şeyi hemen yerine koy! Bir dakika. Ben ne yapıyorum? Endişelenmeme gerek yok ki. Benim sinir bozucu kardeşim, bu olup bitenlere asla inanmaz! Hayret verici, olağanüstü şeylere bile... Odamda bir peri var! Aslında o, büyük annemin bitpazarından aldığı eski lav taşından bir lambada yaşuıyordu. Kırk yıldan beri o lambada kapalı kalmış. Ben lambayı alıp ovalayınca dışarı çıkabildi ve böylece onun efendisi oldum. Şimdi gerçekten bir şeyler dilyebiliyorum ondan. Ama dışarıdan görüldüğü kadar kolay değil, dilekler bazen büyük sorunlara yol açabiliyor. Tabii Peri nin kendisi de. Her ne kadar çok şirin olsa da...

Diğer "Miranda Jones" Kitapları:

1. Elvin - En İyi Arkadaşım Peri
    2. Elvin - Peri ve Sihirli Kale
    3. Elvin - Bir Dilek Tut

Elvin - Odamda Bir Peri Var! - Miranda Jones - Ana Fikri Yorumları