Etiler in Oyuncak Bebekleri - Emrullah Erdinç - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 05-26-2011 (15:50)   Son Mesaj: 05-26-2011 (15:50)    Cevap: 0    Gösterim: 561  

05-26-2011

Etiler in Oyuncak Bebekleri - Emrullah Erdinç - Ana Fikri

Yayınevi: Truva Yayınları
    Basım Tarihi: Eylül 2006
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

BARBY OPERASYONU BU KİTAPTA!.. PODYUMUN HAYATSIZ KADINLARI BU KİTAPTA!.. MANKENLERİ PAZARLAYANLARLA ONLARI SATIN ALANLAR BU KİTAPTA!.. İŞİ TİCARETE DÖKENLERLE ONLARIN MÜŞTERİSİ ÜNLÜLERİN TELEFON KAYITLARI BU KİTAPTA!.. MAHKEMEYE YANSIYAN BARBY OPERASYONUNUN İÇ YÜZÜ BU KİTAPTA!.. SABAH GEAZETESİ YAZARLARINDAN BALÇİÇEK PAMİR İN ÖNSÖZÜYLE... D: iyi kız Almanya ikinci güzeli dersin ... dersin 18 yaşında A: tamam D: 1,80 boyunda A: tamam tamam kızı ben biliyorum abi kızı ben biliyorum sen rakam söyle D: tamam binden yapsın A: gecelik D: 4 saat kalsın A: 1000 çok fazla olur abi 1000 1000 diyor ne yapıyor abi bir şey söyleyeceğim sana başka peki 500, 300 D: kaç saat kalacak 2-3 saat mi... şimdi 500 A: ... yani vermez diyorum sen birini gönder Tarih 3 Nisan 2006... Güneşli bir İstanbul sabahında birçok insan uyku mahmurluğunu atarak işlerinin yolunu tutmaya hazırlanıyordu? Bu tabii ki herkes için geçerli değildi. İstanbul polisi Türkiye nin gündemini değiştirecek bir operasyona hazırlanıyordu... Yukarıdakine benzer telefon görüşmeleriyle zengin erkeklere, para karşılığında ünlü mankenleri pazarlayan çeteye karşı gerçekleştirilen bu operasyonun ucu kamuoyunun çok yakından tanıdığı siyasilere, işadamlarına, sporculara, sanatçılara ve mankenlere kadar uzanıyordu. Soruşturma tutanaklarına geçen bazı isimler şunlar: Celal Doğan, Emir Sarıgül, Sergen Yalçın, İbrahim Toraman, Ali Güneş, Hasan Şaş, Necati Ateş, Fulden Uras, Pelin Giyim, Sinem Ulaş... İşte medyada barbi olarak adlandırılan operasyonun tüm gerçekleri ve deşifresi bu kitapta...

Diğer "Emrullah Erdinç" Kitapları:

1. Parola Zehir
    2. Bir Metropol Hikayesi: Burçin Bircan

Etiler in Oyuncak Bebekleri - Emrullah Erdinç - Ana Fikri Yorumları