Etiler Koğuşu - Önder Şuşoğlu - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 01-15-2011 (00:40)   Son Mesaj: 01-15-2011 (00:40)    Cevap: 0    Gösterim: 633  

01-15-2011

Etiler Koğuşu - Önder Şuşoğlu - Ana Fikri

Yayınevi: Alfa Yayınları
    Basım Tarihi: Şubat 2004
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Bu kadar "paha biçilmez" bir varlığa saldıran; bu kadar yüksek bir değeri, "zaman"ı yok eden bir silah ucuza satılır mı hiç? Yaşadığınız zamanın değerini bilin! Uyuşturmayın hayatı!.. - Ali Kırca- "...halka mal olmuş sanatçı olduğumdan ortamın ahengini bozmamak için kokain içtim... Zaman zaman da İstanbul da konserlerden önce ve sonra kokain kullandım..." Tırnak içindeki bu cümle elinizdeki "Etiler Koğuşu"ndan... Ve sözler İbrahim Tatlıses e ait... "Etiler Koğuşu"nda ibretle okuyacağınız buna benzer birçok ifade bulacaksınız... - Mehmet Tezkan- Türkiye de uyuşturucu konusunu nihayet birisi ciddiye aldı... Bu kitabın, içindeki fevkalade tanıdık isimleri belgelerle anlatan bölümlerini ilgiyle okuyacağınız kesin. Okurken dehşet duyacaksınız... - Hıncal Uluç- Size öğüt verecek değilim, çünkü öğüt sevmezsiniz. Bilirim, çünkü gençliğimde ben de sevmezdim. Ama şunu söyleyeceğim: İçkinin ve sigaranın vardır ama uyuşturucunun geriye dönüşü yoktur... İlk adım, aynı zamanda son adımdır." - Engin Ardıç- ...yanına sokulup "bir defayla bir şey olmaz" diyenlere kanma... Çünkü her şey "bir defa"yla başlar. - Rauf Tamer-

Diğer "Önder Şuşoğlu" Kitapları:

1. Anneciğim Türkler Geliyor
    2. Anneciğim... Türkler Geliyor
    3. Destan Of The Kalleşlik / İhanetin Tarihi
    4. İçe Kanayan Yara
    5. Çekme Ulan Şerefsiz!
    6. Sarı Duman İstanbul u Sarsan İki Gün

Etiler Koğuşu - Önder Şuşoğlu - Ana Fikri Yorumları