Evlenmek İstiyorum Ne Olur Terk Et Beni - Olivia Goldsmith - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-12-2011 (07:40)   Son Mesaj: 05-12-2011 (07:40)    Cevap: 0    Gösterim: 552  

05-12-2011

Evlenmek İstiyorum Ne Olur Terk Et Beni - Olivia Goldsmith - Ana Fikri

Yayınevi: Kapital Medya Hizmetleri
    Basım Tarihi: Eylül 2005
    Kitap Türü: Öykü / Edebiyat

Otuz yaşında bir kadınsınız. Yaşıtlarınızın çoğu evlenmiş. Evlenip boşananlar bile var. Geriye kalanlar ise evlenmeye hazırlanıyor. Etrafta evlenilebilecek bir tane bile adam yok ve gelecekte böyle bir adam bulma ihtimaliniz de çok düşük görünüyor. “Yoksa treni kaçırdım mı?” diye düşünüp paniğe kapılıyorsunuz ama bir çare de bulamıyorsunuz. Kısacası durum vahim.Kaygılar ve korkular içinde kıvranırken karşınıza bir adam çıkıyor. Hayır hayır, 'beyaz atlı prens' ya da 'tam evlenilecek adam' değil. Bir sürü kızla çıkan, hepsini terk eden ama terk ettiği her kızın anında evlendiği biri… Bir çeşit 'evlilik büyüsü'… Ne yaparsınız? “Büyük tesadüf” deyip geçer misiniz, yoksa “Bir şansımı deneyeyim mi?” dersiniz.Bu sorunun yanıtını vermeden önce bu kitabı okuyun. Çok eğleneceksiniz!

Diğer "Olivia Goldsmith" Kitapları:

1. Evlenmek İstiyorum-Ne Olur Terk Et Beni

Evlenmek İstiyorum Ne Olur Terk Et Beni - Olivia Goldsmith - Ana Fikri Yorumları