Geleceği Planlamada Stratejik Yönetim - Kenan Mehmet Ekici - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-11-2011 (13:10)   Son Mesaj: 05-11-2011 (13:10)    Cevap: 0    Gösterim: 860  

05-11-2011

Geleceği Planlamada Stratejik Yönetim - Kenan Mehmet Ekici - Ana Fikri

Geleceği Planlamada Stratejik Yönetim - Kenan Mehmet Ekici - Özeti, Geleceği Planlamada Stratejik Yönetim Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: A-C Yayınevi
    Basım Tarihi: Şubat 2007
    Kitap Türü:

Akademik çalışmalarını yakından izlediğim bu ekibin oluşturduğu sinerji ile ortaya çıkan "Stratejik Yönetim" eserinin devamının geleceğini ümit ediyor; Sayın Çomaklı, Sayın Ekici ve Sayın Şahım a çalışmalarında başarılar diliyorum.- Yrd. Doç. Dr. Ercan Taşkın (Dumlupınar Üni. İİBF İşletme Bölümü/Kütahya)Kamu Kurum ve Kuruluşları, Yerel Yönetimler ve Üniversitelerde yasa ile zorunlu hale gelen Stratejik Planlama konusunda yol gösterici ve başucu eseri olacağına inandığım bu kitaba emeği geçen herkese teşekkür ederim.- Dr. Çağdaş Gümüşsuyu (TODAİE/Ankara)Strateji, Yönetim ve Planlama kavramlarının hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğu ve olacağı şu günlerdeki bir eksikliği tamamlayacağına inandığım bu ve benzeri eserlerin sayısının artması gerektiğine inanıyor, emeği geçenlerin başarılarının devamını diliyorum.- Yrd. Doç. Dr. İdris Doğan (Aksaray Üni. İİBF İşletme Bölümü/Aksaray)

Geleceği Planlamada Stratejik Yönetim - Kenan Mehmet Ekici - Ana Fikri Yorumları