Her Şeye Sahip Olabilirsiniz - Arnold M. Patent - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 05-08-2011 (14:00)   Son Mesaj: 05-08-2011 (14:00)    Cevap: 0    Gösterim: 622  

05-08-2011

Her Şeye Sahip Olabilirsiniz - Arnold M. Patent - Ana Fikri

Yayınevi: Mavi Yayınları
    Basım Tarihi: Ocak 1997
    Kitap Türü: Kişisel Gelişim / Genel

Herşeye Sahip Olabilirsiniz adlı kitabı okurken, yaşamda karşı konulamaz görünen karşılıklı ve düzensizliği ortadan kaldırmak ve bunun yerine düzeni ve umudu koymak gibi bir görevi paylaştığımızı anladım. Farklı yollardan esinlensek de, bu insanlar için duyduğumuz üzüntü ve yürekli kilitlenmiş insanlarla yardım sunmak, kendimizi özgürleştirmek için bulduğumuz yolları ve araçları onlarla paylaşmak sorumluluğu ikimizi de yönlendiren etkenlerdir. Herşeye Sahip Olabilirsiniz kitabında açıklanan evrensel prensipler çok anlamlı. Evrenin güzelliği ve mükemmeliği - ve herbirimizin onun içinde oynadığımız rol-hakkındaki farkındalığımızı arttırıyor. Uyumlu ve bolluk içinde bir yaşam dileyenler için bu kitap gerçekten güçlü bir araç. Bu kitap, bir cesaret işidir ve aslında hepimizin yaşamaya muktedir olduğu - güzel ve dolu bir yaşam uğruna bir yaşam uğruna mücadele edecek insanlara yardım etmek için yazılmıştır.

Her Şeye Sahip Olabilirsiniz - Arnold M. Patent - Ana Fikri Yorumları