Her Dem Yeni - İnsan Kaynakları Ve Proje Yönetimi - İbrahim Zeyd Gerçik - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 05-04-2011 (03:31)   Son Mesaj: 05-04-2011 (03:31)    Cevap: 0    Gösterim: 920  

05-04-2011

Her Dem Yeni - İnsan Kaynakları Ve Proje Yönetimi - İbrahim Zeyd Gerçik - Ana Fikri

Her Dem Yeni - İnsan Kaynakları Ve Proje Yönetimi - İbrahim Zeyd Gerçik - Özeti, Her Dem Yeni - İnsan Kaynakları Ve Proje Yönetimi Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Küre Yayınları
    Basım Tarihi: Mart 2009
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Her Dem Yeni: Insan Kaynakları ve Proje Yönetimi nde Ibrahim Zeyd Gerçik, Osmanlı yönetici yetistirme kurumlarından hareketle insan kaynakları, proje yönetimi, motivasyon ve kurum içi egitim alanlarına dair uygulanabilir bilgi ve ilkelere ulasıyor ve bir yönetim modeli insa ediyor. Dünya markası kurumlara sahip miyiz? , Osmanlı dan günümüze süregelen sirketlerimiz hangileri? ve Dünya ölçeginde kurumsal devamlılıga sahip sirketler sıralamasında kaçıncı sıradayız? gibi sorularla da Türkiye de kurum kültürü ve kurumsal devamlılık üzerinde duruyor ve yine tarihi temeller üzerinden uzun ömürlülügün analizini yapıyor.Sirket yönetimi alanında büyük ölçüde yabancı kaynakların referans alındıgı günümüzde yerli kaynaklardan beslenen ve tarih, sanat tarihi, mimari ve edebiyat basta olmak üzere multidisipliner bir bakıs açısı sunan eser, sahasında son derece önemli bir boslugu dolduruyor.

Diğer "İbrahim Zeyd Gerçik" Kitapları:

1. Bir Yönetim Modeli: Mimar Sinan
    2. Yöneticiler İçin Gerçek Kriz Öyküleri
    3. Her Dem Güçlü - Yönetim Psikoloji Ve Kurum Kültürü

Her Dem Yeni - İnsan Kaynakları Ve Proje Yönetimi - İbrahim Zeyd Gerçik - Ana Fikri Yorumları