Dünyayı Dolaştım Gökkubbe Her Yerde Mavi - Mehmet Söztutan - Ana Fikri   Konuyu açan: tasfirin77   İlk Mesaj: 04-22-2011 (23:30)   Son Mesaj: 04-22-2011 (23:30)    Cevap: 0    Gösterim: 755  

04-22-2011

Dünyayı Dolaştım Gökkubbe Her Yerde Mavi - Mehmet Söztutan - Ana Fikri

Yayınevi: İdeal Magazin
    Basım Tarihi: Nisan 2003
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

Bağdat ta"....Yaşadığım korkunç olay üzerine otel odamda önlem aldım: Sehpada çok ince bir cam sürahi vardı. Suyunu boşalttım ve kapıdan on santim geriye koydum. Onun on santim berisine de cam su bardığını yerleştirdim. Bu benim o gece için alarm teşkilatımdı. Kapı hızla açılırsa sürahiye çarpacaktı, o da bardağa...""İkinci gün korkunç bir şey oldu. Kulaklarımı patlatan gürültüyle fırladım. Gece saat 03. İran, Bağdat a füze yollamıştı. Çok korkutum. Sabaha kadar uyuyamadım. Balkondan bakarak füzenin yıktığı yeri görmek istedim ama bir şey göremedim. Gecenin sessizliğine düşen korkunç gürültünün iyice abartılmasından olsa gerek, füzenin kaldığım otelin bahçesine düştüğünü sanmıştım ama ertesi gün en az on-onbeş kilometre ötedeki Şalciyye muhitine düştüğünü öğrendim. Oraya gittim...."

Diğer "Mehmet Söztutan" Kitapları:

1. İkimizin Romanı
    2. I Can Help You
    3. Emirgan Laleleri
    4. Bu Gece Randevum Var

Dünyayı Dolaştım Gökkubbe Her Yerde Mavi - Mehmet Söztutan - Ana Fikri Yorumları