Eğitim İçin NLP: Etkin Bir Eğitmen Olmanın Yolu - Richard Churches - Ana Fikri   Konuyu açan: Enesce   İlk Mesaj: 04-21-2011 (08:01)   Son Mesaj: 04-21-2011 (08:01)    Cevap: 0    Gösterim: 686  

04-21-2011

Eğitim İçin NLP: Etkin Bir Eğitmen Olmanın Yolu - Richard Churches - Ana Fikri

Eğitim İçin NLP: Etkin Bir Eğitmen Olmanın Yolu - Richard Churches - Özeti, Eğitim İçin NLP: Etkin Bir Eğitmen Olmanın Yolu Kitabı, Kitap Özeti, Ana Fikir

Yayınevi: Ganj Yayınları
    Basım Tarihi: Mayıs 2009
    Kitap Türü: Diğer / Edebiyat

İster anne-baba, ister öğretmen, ister okul yöneticisi, asistan ya da devlet görevlisi olsun, öğrenen kişilerle çalışan herkes için paha biçilemez bir kaynak kitap. İçerisinde ayrıca konuları destekleyen araştırmalara ayrıntılı bir şekilde yer veren "Araştırma Alanları" da bulunuyor.Resimler, grafikler, araştırmalar ve son derece faydalı NLP Alet Kutuları ile zenginleştirilmiş büyük boy bir kaynak kitap olan Eğitim İçin NLP kitap raflarındaki büyük bir boşluğu dolduracak! Alanındaki TEK kitap olan bu harika çalışma, eğitim veren, hatta iletişimin önemli olduğu her alandaki profesyonellere büyük destek olacak.NLP (Nöro Linguistik Programlama) bize insanların zihinlerinin nasıl programlandığını anlama fırsatı veriyor. NLP iletişim becerilerini geliştirmek ve kişisel, mesleki gelişimi desteklemek için kullanılabilecek çok güçlü bir araç. Bu kitap size kişisel etkinliğinizi arttıracak ve sınıf içi performansınızı geliştirmenizi sağlayacak geniş ve pratik bir ygulamalar yelpazesi sunuyor.Bu kitapla,Alacağınız yanıtları değiştirebilmek için kullandığınız dili nasıl uyarlayacağınızı,Daha önce hiç mümkün olduğunu düşünmediğiniz şekillerde iletişim kurmayı,Uyum oluşturmayı ve diğer insanları etkilemeyi,Motivasyonu nasıl hedefe dönük olarak tutacağınızı,Konuları birçok farklı bakış açısından görmeyi,Yeni öğrendiğiniz bilgileri bir NLP eğitim gününü planlar ve gerçekleştirirken nasıl kullanabileceğinizi

Eğitim İçin NLP: Etkin Bir Eğitmen Olmanın Yolu - Richard Churches - Ana Fikri Yorumları