Fısıltı (Hush Hush)   Konuyu açan: safinaz   İlk Mesaj: 04-08-2011 (13:32)   Son Mesaj: 07-08-2012 (19:13)    Cevap: 5    Gösterim: 2055  

Ağaç Şeklinde Aç3Beğeni
  • 2 gönderen safinaz
  • 1 gönderen safinaz

04-08-2011

Fısıltı (Hush Hush)

Cennetten kovulmuş bir melek ile bundan habersiz oana aşık olmuş bir genç kızın esrarengiz buluşmalarını anlatan sürükleyici bir kitap.Bir günde okudum.Tavsiye derim.

alptraum ve rabiaD bunu beğendiler.

Fısıltı (Hush Hush) Yorumları

Permalink - Mesaj no 1  06-24-2011, 19:07

--->: Fısıltı (Hush Hush)

tesekkur
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci

Permalink - Mesaj no 2  06-24-2011, 23:53

--->: Fısıltı (Hush Hush)

Ni dimek efendim.Yine bulsam böyle bir kitap ne güzel olur
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 3  02-26-2012, 00:38

safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Ni dimek efendim.Yine bulsam böyle bir kitap ne güzel olur

kitabın serisi var yanılmıyorsam

okuduğum bir kitab ama insana birşey kazandırmıyor (en azından bana birşey kazandırmadi)... (tavsiye etmem)
    ecre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) ecre

Permalink - Mesaj no 4  02-26-2012, 02:04

ecre´isimli üyeden Alıntı
    kitabın serisi var yanılmıyorsam

okuduğum bir kitab ama insana birşey kazandırmıyor (en azından bana birşey kazandırmadi)... (tavsiye etmem)

Kitabın serisi mi var,bende bilmiyordum.Nasıl bir kazanımdan sözediyorsunuz bilmiyorum ama tabi yine şunu da belirteyim bana hitap eden size hitap etmeyebilir ama ben beğenerek okudum.

Bir kitap beni alıpda başka bir dünyada yaşatıyorsa,kitabı elime aldığım an bende bir maceraya başlıyorsam bu kitap bana birşeyler katıyordur.
    rabiaD bunu beğendi.
    safinaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) safinaz

Permalink - Mesaj no 5  07-08-2012, 19:13

safinaz´isimli üyeden Alıntı
    Kitabın serisi mi var,bende bilmiyordum.Nasıl bir kazanımdan sözediyorsunuz bilmiyorum ama tabi yine şunu da belirteyim bana hitap eden size hitap etmeyebilir ama ben beğenerek okudum.

Bir kitap beni alıpda başka bir dünyada yaşatıyorsa,kitabı elime aldığım an bende bir maceraya başlıyorsam bu kitap bana birşeyler katıyordur.

Tabiki herkesin görüşü farklıdır ama sana kesınlıkle katılıyorum. Bir şeyler kazanmak demek illada bilmediğim birşeyi öğrenmek değil, kendini farklı dünyalarada da taşıyabilmektir. Okudum ve tekrar okuyorum tüm seriyi. Zevkler ve renkler tartışılamaz ama bana hiçbirşey kazandırmadı, tavsiye etmem diyenler zevksizler bence. Neyse kesinlikle tavsiye ediyorum.
    Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) Misafir Ziyaretci