Sinema
Hush (Kapan) [2009]   Konuyu açan: kipchak   İlk Mesaj: 07-13-2009 (23:19)   Son Mesaj: 07-13-2009 (23:19)    Cevap: 0    Gösterim: 2280  

07-13-2009

Hush (Kapan) [2009]

Yönetmen: Mark Tonderai Senaryo: Mark Tonderai Müzik: Theo Green Görüntü yönetmeni: Philipp Blaubach Tür: Polisiye Yapım: ABD 2008 91 dakika (Renkli) Dil: İngilizce Bitkin halde evine dönen Zakes Abbott, otobanda ...

Film Puani: 0 üye puan vermiştir / 10.00

Yönetmen: Mark Tonderai
    Senaryo: Mark Tonderai
    Müzik: Theo Green
    Görüntü yönetmeni: Philipp Blaubach
    Tür: Polisiye
    Yapım: ABD 2008 91 dakika (Renkli)
    Dil: İngilizce

Bitkin halde evine dönen Zakes Abbott, otobanda arabasını sürerken kız arkadaşı Beth de yanında uyuya kalmıştır. Girmesi gereken kavşağı kaçıran Zakesi bir kamyona çarpmadan zar zor döner ve kazayı kılpayı atlatır. Genç çift kamyon şoförü tarafından kedi-fare oyununun içine çekilirler.

Kamyonda gördüklerine inanamayan çift kendilerini bir ölüm kalım yarışının içinde bulurlar. Beth'in ortadan kaybolmasıyla hepten korkuya kapılan Zakes, olayların tek tanığı olduğu ve gören olmadığı için yardım istediği kişileri ikna etmekte güçlük çeker...

En ilkel korkularımız üzerine kurulan film, etrafta yardım edecek kimseler olmadığında ne yaparız sorusu üzerine giden korku ve heyecan dolu bir gerilim...

"Başı belada olan birisini gördünüz ve hiçbir şey yapmadınız? Ya sıradaki kurban sevgiliniz olsaydı? Yardım mı ederdiniz, yoksa yine yolunuza mı giderdiniz?"

Düşük bütçeli bir İngiliz filmi olan 'Hush', iki gencin otoyolda geçen macerasını ve daha sonra Zakes'in kız arkadaşının kaçırılmasını konu alacak. Eski Radio 1 Dj'i Mark Tonderai tarafından yönetilen ve başrollerini William Ash ve Christine Bottomley paylaştığı film, 10 Temmuz 2009 tarihinde ülkemizde de vizyona girecek.

Hush (Kapan) [2009] Filmiyle ilgili Yorumlar